Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • odporucam ti Gemini Rue.
  • obavam sa ze si to nemyslel sarkasticky.
  • Tak som sa utvrdil v tom, ze u mna je tato trojka jasny prepadak. Nejako neviem prist na chut ani tej next gen grafike a neznasam rozmazane pozadia. Su vsetci hrdinovia kratkozraki? Vyzera to tak, ze prestavam hrat hry, aspon tie nove. Ano, aj stare hry mali chyby, ale celkovo na mna posobia lepsie. Ostavam pri adventurach, simulatoroch a starych hrach. Tieto nove mi nemaju co ponuknut. Okrem samych cool a wow efektov pre nastrocnych. *9*
  • MrSanta
    Jj, tam byly TNT krabice. Velmi výhodné na otevírání dveří a likvidaci robotů *1*. Co jsem se s nima hned v první misi naběhal. Sudy tam také, myslím, nějaké byly.
  • Tak si dej facku a běž hrát Halo.
  • Nevim ale me osobne se teda hlas hrdiny libi a to moc.
  • nakousli jste tu docela zajímavý problém... Když už se hádáte, koukněte se na prodejní čísla Mass effect 2
    kolik se jich prodalo na PC - v řádech sta tisíc
    PS3 a XBOX - přes milion, milin a půl na každou z nich

    PC patří online - to je budoucnost a tu konzole nezmění. WoW, SCII, BF2 - mody ...
  • Musime ale uznat, ze maji velice propracovany level design :) Je tam jedna akcni cesta, ticha cesta a cesta po strese! Navic chlapek rika pokazdy neco jinyho! .... Treba tam aspon bude nejaky zajimavy pribeh
  • 870904
    Tak ja starnu stejne rychle jako ty a dle meho se pletes . Ja teda souhlasim ze dnesni hry z 80% stoji za hovno ale urcite to nemuzes davat za chybu konzolym a muzes klidne namitat ze konzolisti si sve konzole budou branit ale jsou i lidi kteri predstav si to nemaji problem mit doma kompa a k tomu i konzoly nebo dve a nedelaj mezi tim rozdily . Je pravda ze posledni dobou jsem si tez vsiml te absurdni a neopodstatnene nadrazenosti Pc uzivatelu , stale vsude ctu jak jsou ty konzole neuveritelne sracky jak maji rozmazane textury jak kurvy veskre hry a to jsou podle me totalni nesmysly ruku na srdce panove ale jedinny plus pc je vyssi hw vykon a multifunkcnost ale i tu uz do urcite miry dnesni generace konzoli maji a jsem si jisty ze s pristi generaci zmizi temer uplne . Nechci se tu stavet na stranu konzoly ale co proti nim vsichni pc-ckari mate sam mam doma pc k tomu starickeho commodora 128 a ps 1,2,3 s xboxem si bohuzel nerozumim ale za to muze ma nenavist k panu Billu Gatesovi ale i kdyz tu platformu nemam rad tak ji nepomlouvam a nesvaluji na ni vinu ze za vsechny nedostatky dnesnich her . Za to jak dnesni hry vypadaji muzeme vsichni my jako hraci , vyvojari , vydavatele chyba je proste v celku a ne v jednotlivych odvetvych. My jsme si zvykly kupovat vse co nam predhodi pod nos at je to treba 7 pokracovani Cod ktere se v podstate od 2 dilu nezmenilo nebo stale stejne sportovni radoby simulatory a ve vyctu takovych her bych mohl pokracovat do aleluja .Vyvojari nevim proc si posledni roky mysli ze je to o grafice a hw narocnosti nechaji si do vyvoje kecat od manazeru vydavatelskych firem aby se hry co nejlepe prodavaly a tak se nejcasteji setkavame s tim ze nejvic inovace prichazi od mensich firem a vyvojarskych studii ktere jdou s kuzi na trch a kdyz uspeji tak je stejne spolkne EA nebo jina giganticka zruda . Vzpominam si na doby kdy jsem paril hry ktere mely 8bitovou grafiku zadnou simulaci fyziku a mely uplne uzasnou atmosferu a neuveritelne me bavily nebo kdyz si vzpomenu na doby prvniho playstationu to byly hry no ale tadle voda uz davno odtekla a dnes je mi z tech sice stale krasnejsich her na bliti . Jedinne co se tak trochu vymyka tomuto trendu jsou only exclusive tituly a to myslim pro vsechny platformy a celkem i zanr mmorpg i kdyz tam je vse podmineno tomu sesadit WoW z prvni pozice a diky tomu se vyvojari opravdu snazi prijit s necim novym . Ale to jsem malinko odbocil od tveho prispevku . Mas celkem pravdu v tom ze na pc musim mit neco v palici ale zaroven je tech lidi co maj v palici malo a spousta lidi co ma pc umi uplny hovno a nedokazou si kolikrat tu hru ani nainstalovat, vyjimkou jsou warez lidi kteri musi pri kazde hre premyslet nez ji zprovozni a jestly si myslis ze na konzolich hraji jen neznabozi a nactileti parchanti tak to se opravdu mylis i ja sam jako Pc-ckar si kolikrat radsi zapnu tu konzoly a to se v pc vecech dost vyznam a myslym si ze mam v palici mnohem vic nez tu popisujes a hlavne spravnej Pc-ckar ostatni platformy nepomlouva protoze moc dobre vy jak PC vubec zacalo *3*
  • Nebyl nějaký ten sud a výbušné bedny i v jedničce? *5*
  • 2sirWallace: Pong byl prvni hra a byl na konzoli :o)
  • misho8723
    No bolo by dobré, keby to do dátumu vydania zmenili, ale jeho odpoveď nie je práve to, čo by človek čakal a dúfal. Na fórach ľudia dúfajú, že ak sa to nebude dať zmeniť cez dáky mód alebo nejakým spôsobom v súboroch hry zrušiť celkom, tak keby aspoň sa dala zmeniť farba dákou cestou.
  • Nez se PC objevilo?? To je asi nejakej vtipek , ne?? Nebo to se jako programovalo na konzolich ? :D Ale notak...
  • V poradku.. Beru Tvuj nazor.. Trochu jsem se zmylil a nechal se unest.. Urcite je i mezi uzivateli konzoli par rozumnych lidi... Jen jim proste nerozumim.. Kdyz se zmylim priznam to...
    Kazdopadne nidko mi nevezme nazor, ze od te doby co jsou konzole masivne rozsirene, se vyvojari uz nemusi tolik snazit, protoze konzolisti jim stejne kapsy naplni...
  • Tak moc jsem se na Deus Ex 3 těšil.... Bohužel to teď vypadá, že to bude podobný multiplatformní průser jako dvojka.... Mnozí mají pravdu v tom, že herní průmysl opravdu směřuje do SRAČEK! Až stupidní jednoduchost, lineárnost, koridorovost, šipky udávající směr v uličce kde není kam zahnout nebo zvýrazňování předmětů už z pěti metrů aby si náhodou hráč nespletl vypínač s prázdnou plechovkou od coly, krátká hrací doba, stupidní AI a další a další "detaily a maličkosti", které z her, které nutili hráče alespoň trochu myslet, udělali masovou záležitost pro hráče ve věkovém rozmezí 5-100 let. Nejen, že se nikdy nedočkáme starých skvostů jako Deus Ex 1, System shock, Baldurs gate, ale obávám se, že za pár let budeme rádi vzpomínat i na takový lineární Dragon Age 2(který nemá ze starých dobrých RPG ani co by se za nehet vešlo). Jestli to takhle půjde dál, tak za pár let budeme sledovat interaktivní filmy, dvakrát za hodinu si klikneme "myšítkem" a dál budeme jen tupě zírat do obrazovky s 3D brýlemi na nose.
  • Barvit sudy smysl má (koneckonců se to taky dělá i v reálu), nechávat je příhodně válet v prostoru už bohužel ne.
  • Měl by jsi vědět jednu malinkatou, leč historicky nepopiratelnou záležitost. Konzole tu byly roky před tím, než se nějaké PC vůbec objevilo. A teď jsem zvědav co na to řekneš frajere.
  • sirWallace musim reagovat na svuj prispevek protoze na ten tvuj uz to nejde. Ty jsi tady ten co tvrdi ze kdyz ma clovek pocitac, musi uz mit neco v hlave ja jen dodal priklad jaky to je nesmyslny blabol. Myslis ze jsi jediny kdo si neco pamatuje? Kdyz se ti hry uz tak dlouho nezamlouvaji tak proc se o ne porad zajimas? Proc jsi tady? Sebe povazujes za dospeleho ale pritom skatulkujes uplne nesmyslne vsechny ostatni. Vse podle jednoduche formule Konzole=dite=nizke iq. Opravdu dospely pristup.
  • total agree. já mám ten samý comp už x let a pořád šlape, bez jediné údržby a upřímně netuším co všechna ta moudrá slova jako bios, hardware a ram znamenají. a přitom jsem ortodoxní hráč. na druhou stranu si ale myslím, že konzole za zjednodušování her opravdu můžou, i když ne přímo. Hry jsou teď vyvíjeny tak, aby se prodávali na co největším počtu platforem a buďme upřímní, hraní na pc s klávesnicí a hlodavcem má mnohem větší možnosti než hraní na joysticku s osmi tlačítky (nebo tak nějak). takže když chtějí autoři vydělat, a to chtějí, tak udělají hru, která se snadno portne a tím pádem se musí podvolit té nejomezenější platformě (myšleno ve smyslu možností při hraní).
  • Vis proc je to tak rozsirena iluze?? Protoze vsichni nejsou deti, a pamatujou jak to bejvalo driv.. Nez se z hrani her stala stredoprouda zalezitost prave masivnim rozsirenim PS a podobnych zhovadilosti, ktery do toho sveta zatahnou takove lidi... Od te doby se da mluvit o masach... Od te doby zacli jit hry doprdele...To neni jen neco co si myslim ze tak bylo,vis ja si to i pamatuju, ze to tak bylo!!! A nezlob se na me , ze nemuzu poslouchat lidi , kteri jsou napriklad odbornici RPG zanru a pritom Ti reknou , ze PC nikdy nemeli, ze hrajou jen na PS.. To uz je podle me opravdu dost ... A kraviny pises Ty , pokud vztahujes pouzivani PC okamzite na Facebook .)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit