Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V budoucnosti mají mnohem lepší tlumiče... :)
  • Já jsem zase čekal, že když někoho probodnu mačetou, a potom ho budu někam táhnout, tak v roce 2011 uvidím krvavou šmouhu na zemi. Bohužel, nekoná se, přestože (nebo protože) v reálu by bylo legrační vidět krvavou šmouhu vedoucí do temného kouta... To by si každý strážný asi řekl "no safra porte, kam se ten kolega proboha poděl..." *3*
  • Taky jsem si všimnul. To je trapas, no. :) Na druhou stranu, barvit sudy s výbušnými látkami jednou barvou dává smysl a dovedu si představit, že to mají v budoucnosti unifikovaný. Pak nezáleží na výrobci a každej hned ví, o co jde.
  • Pises hrozne kraviny. Jak tu jiz nekdo psal vlastnictvi pc nic neznamena. V dnesni dobe to ma doma kazdy. Cele je to ale jen o tom ze kdyz hrajes na PC tak si myslis ze jsi neco vic. Je to takova na forech celkem rozsirena iluze. Majitel PS3 beziciho na linuxu je urcite dementni male dite ale ten kdo ma PC a cely den sedi na facebooku je moudry a dospely velmistr. *7*
  • BS. Naprogramovat možnost vypnutí (resp. nezobrazení toho efektu) je podle mě primitivní záležitost. Potenciální zákazníci jim s dostatečným předstihem říkají, co se jim nelíbí, a jejich odpověď je "kupte si to a zjistíte, že vám to ve skutečnosti nevadí"? To snad ne.
  • misho8723
    Otázka na na twitteri pre Jean-François Dugas: In DX:HR, will there be an option to disable the orange "glow" around interactive objects?..a jeho odpoveď: No, it is actually part of Jensen's vision. Trust me, it's not intrusive at all; you'll have to play it. Don't trust video.
  • Buddha ?? Precti si co jsem napsal prosim Te... Co to ma co spolecnyho se skladanim PC???? Ty Buddho
  • Cervene sudy? Vazne? Ze by boli vybusne? No kto by to bol povedal... *9*
  • tak to mas dost dojebanu intuiciu
  • :D Ja jsem vemeno..ale Ty mi to sam potvrdis tim, ze napises kde jsou hry z doby kdy zadny konzole nebyly :D :D :D Bavis me... A nevim proc nekdo neco rika o sestavovani PC , o tom jsem snad nic nepsal.. Ono uz jen udrzet pocitac v chodu v nejakym slusnym stavu treba rok, vyzaduje trochu inteligence .) Proc jinak konzole vznikly ? Nez aby prave mohli hrat fakani a lamicky ? Jo ja vim.. PC je hrozne velkej a nikam se nevejde... Hm hm hm *11* *1*
  • Tak jen takové malé srovnání s jedničkou...

    Taky jsem moc rád podřezával nepřátele zezadu. Vyžadovalo to velmi vysoký skill pro používání sečných zbraní, velmi vysokou sílu, či tomu odpovídající agumentace a natrénovaný skill plížení. I tak ale nepřátelé nezůstávali jen tak jako idioti stát a nezírali do zdi. Pořád hlídkovali, takže to byl adrenalin.

    To co předvedli vývojáři ve videu je směšné.

    Je to skutečně tím, že podobu her diktují marketingoví manažeři a vývojáří jsou mimo.... Kdo dokáže udělat dneska kvalitní hru dle vlastních inovativních myšlenek? Nezávislý vývojáři + Blizzard a Valve
  • přesně jak říkáš, autoheal to odstartoval, koridorovitost na sebe nenechala dlouho čekat a pak už to jenom vývojáři dorazili absolutní jednotvárností herní náplně. Pamatuji si, jak jsem poprvé hrál GoW na compu - jediné co v té hře děláte je, že chodíte chodbami a střílíte, jenom ty chodby vypadají pokaždé jinak. A co je nejhorší, źe tenhle trend došel už i do RPG. Teď hraji DA2 a jsem tím skoro znechucen - je to úplně to samé. Jen chodíte neinteraktivními chodbami za značkou na minimapě a jediné, co vám hra dokáže dát za překážku do cesty, jsou souboje. Odmyslete si dialogy (a pravda, dobře se rozvíjející příběh) a máte jakoukoli konzolovou střílečku. Kde jsou zlaté časy Gothic 1 a 2. Doufám že alespoň Skyrim neselže.
  • ukludnite sa... este sa neda povedat s tochto videa ze to bude zle... ja predpovedam dobru buducnost tejto hre :D myslim ze to vyde, intuiicia :D
  • dej si facku ty vemeno *1* . všechno je to kvůli fakanům, který brečej vývojářům na fórech, že sou hry moc těžký. nevim už přesně, kdy to začalo, ale rozjelo se to doplňováním zdraví a pak už to šlo do sraček... to byl samej checkpoint za rohem, regenerace, lineární design a tuna dalších sraček *9* . kde sou doby Dooma 1 a 2...nenávratně v prdeli.
  • Znám docela dost debilů co mají problémy i s obouváním bot na správnou nohu a mají počítač. Co má inteligence s vlastnictvím počítače společného? Můžeš mi to laskavě prozradit?
  • smejki
    na tom, že je to blábol nezmění ani ty tvé čtyři vykřičníky. Jestli si každý vlastník PC sestavil stroj sám (nebo aspoň vybral komponenty), tak já jsem Budha
  • Musím s tebou souhlasit... stejně skoro všechyn hry jsou na stejný brdo! :S
  • No tak, ne každý si sestavuje PC sám, ale pozve si na to kámoše nebo si ho nechá sestavit už v obchodě... (i když na tom nic není, manuál je většinou blbuvzdorný :-)) Tohle není chyba konzolí, spíš trhem, který se snaží vytvořit hry pro co nejširší masy lidí -> je to stejné jako když srovnáš žánrový film a nějaký blockbuster, takhle to je i u her...
  • Neni to prdel jak starnem co? :) Jeste jednou tu pujdu trochu OT... At mi nekdo rika, ze za tu uroven her nemuzou konzole.. Jasne ze muzou... Ptate se proc si to myslim?? Protoze kdyz ma clovek pocitac, musi uz mit neco v hlave, protoze aby mu hra fungovala, musi mu nejdriv fungovat pocitac.. To uz predem predpoklada nejakou uroven... Coz u konzole neni potreba .. A muzou hrat i uplni dementi... Jen me kamenujte, ale na tom , ze je to pravda, to nic nezmeni!!!
  • Taky jsem na to koukal no.. Ale s tim bych se snad vyrovnal.. Se zbytkem uz se ale asi nevyrovnam... Kurva a pritom Deus Ex!!!!! :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit