Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pretože je to zo začiatku hry, po útoku nejakého komanda na labáky...
  • co sa snazia, ze daju video nadabovat nejakej jebline ktora pri kazdej picovine povie "urobme toto just for fun". uz len ta prezentacia je mizerna.

    lokacia na prezentaciu je mizerna.

    cele je to jak pre kokotov robene. ale uz sme si mohli (mali, museli) zvyknut
  • oin.odin
    všetci ste to zle pochopili to je predsa augmented reality čo ma zabudovanú v khyber-oku šmaria
  • USER47
    Tak nejnovější zpráva z Dugasova twitteru, zvýrazňování vypnout nepůjde. Ach jo, to jsou fakt idioti, nechápu, co je vedlo k tak debilnímu designovýmu rozhodnutí.:(
  • To je super design... Páku na vypnutí el. generátorů (nebo co to je) dám samozřejmě hezky mezi dva, aby to vypnout nešlo a nebo tam postavim malou díru, kudy se lze k páce proplazit.
  • USER47
    Maximálně nějaký menší hacky a úpravy configů, pokud vůbec. Plnou podporu modů rozhodně nečekej.
  • Aspoň se snaží *4* . Ale vsadím se, že to stejně udělají blbuvzdorné, jako bylo to ve videu. "Hm, místnost. Aha, tak tady něco bude, protože místnost má vždy nějaký význam!"
  • O tom mám silné pochyby. Square Enix není zrovna proslulé modderskými komunitami. Ale uvidíme, uvidíme.
  • To by tam rovnou mohli v options dát možnost neviditelnosti a finger of god. *1*

    Což o to, oni klidně napíšou, že je to vlivem augmentace. Ale defaultní augmentace, kterou má každý ze začátku.
  • Tohle napravěj na PC verzi modifikace pokud tedy bude hra modder friendly.
  • To, co se ti líbí, je stylizace, ne grafika jako technologie.
  • koridor + "tajna" cesta za krabicou. strasny fail. skusit to sice skusim ale velke nadeje tomu nedavam. Ale co v dnesnej dobe cakat. hlavne ze mate metrove cepele vyskakujuce z paprce
  • Zadny stres, vsak on k tomu nekdo ceske titulky udela a mezitim to zlevni na 300,-. Mas to hrat v lete nebo kolem Vanoc, jako by na tom zalezelo?! Tak mezitim das neco jineho. Takovych bude spousta. *5*
  • USER47
    Jediný, co mu sežralo energii, byl ten takedown. Zvýrazňování je sice okecaný jako nějaká augmentace, ale je pasivní (jako HUD, komunikátor atd.) a žádnou energii nežere.
  • V diskusi už se psalo, že zvýrazňování předmětů by mělo jít vypnout. Doplňování životů mi taky vadí - bohužel to nejspíš nebude vlivem augmentace, protože video pochází ze samého začátku hry.

    http://www.1up.cz
  • Případně by to mohl být jeden z prvků rozlišujících obtížnost (stejně jako u Mirror's Edge).
  • USER47
    Co to má proboha společnýho s AC?
  • USER47
    Zda to půjde vypnout se neví, protože se k tomu ještě nikdo přímo nevyjádřil (EM s komunitou moc nemluví). Ale vzhledem k tomu, že je to přítomný jen na některejch videích z poslední doby, doufám, že ano.
  • Tahle se mi moc libí i ta grafika,líbí se mi to víc jak Crysis 2
  • presne. to se bude dat hrat i se zavrenima ocima. jak jsem jiz psal, jednoducha blbost pro decka. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit