Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jinak nevim odkdy ma smradlavost typu PETA pravo zasahovat do vyroby her nebo regulovat jejich obsah. jestli budu autem projizdet farmou se zviratama a zvirata misto toho aby odlitavali budou stat jak pribity (nebo nevim jak to maj v planu vyresit) tak to bude dost komicky. at uz je muj vztah ke zviratum jakejkoliv. ve hrach by mela bejt moznost si delat co chci. proto je to hra. krom toho bych byl dost zvedavej na euphoria engine se zviratama. uz me ty cenzury ve hrach vazne se*ou. no uvidime. snad si to rockstar udelaj podle sebe a nebo to tam v nejhorsim zpristupnej az po vydani hry nakym neoficialnim modem stejne jako to bylo s pichanim v san andreas.
    • posila
      Smradlavost typu PETA sice nema pravo zasahovat do vyroby her, ale ma pravo kohokoliv, kdo se na zvire jen spatne podiva, zazalovat. A zrovna ten "neoficialni mod odemykajici pichani" v San Andreas zpusobil Rockstaru neskutecne problemy. Vedlo to k zmene ratingu pro San Andreas v USA na Adulte Only (coz je rana sama o sobe, protoze ve spouste obchodu AO hry odmitaji prodavat, nebo je zastrci nekam do regalu, kde na ne nikdo neuvidi) k tomu par zalobicek, ktere vetisnou dopadly v neprospech R* (resp. Take-Two) ...
      • to nechapu jak to muze zmenit rating kdyz to ve hre neni defaultne ale az po stahnuti modu. nevim proc by melo ve hre jit zabijet lidi ale zvirata ne. peta chce rovnocennost zvirat s lidma ne? krom toho co kdyz zviratum taky vadi zabijeni lidi ve hrach? to se pak treba muzou vsichni na celej herni prumysl uplne vys*at a zadny hry nevyrabet. s*at na cenzuru, na petu, na thompsona a na vsechny zm*dy ktery nechapou ze to jsou jen hry a ne realita a ze pokud je nekdo takovej chudak ze je schopnej se pri vrazde kravy inspirovat hrou (coz je vetsinou stejne jen nastrcenej kec) tak mu asi cenzurovany hry moc nepomuzou protoze demen*ni bude tak nebo tak a pravdepodobne si najde jinej duvod. cenzura je komoustvi. melo by se to spalit.
  • Hlavním záporem stále shledávám to, že budete hrát za černocha...chápu že někoho to fascinuje ale prostě se nevžiju do osoby která má vyjadřování jak šimpanz po lobotomii (mothafaka, brooo, wasáááp), při komunikování musí mávat pazourama jak idiot, oblíkanej chodí jak ještě větší idiot, řeší svojí existenci prodejem drog, protože je chudáček černej a nezvali ho na univerzitu...taková existence je mi na tolik vzdálená
    • Mno ****** ještě jsem to nikdy neřekl ale vybral jsi pro tenhle problém ty nejlépe vystižitelná slova , na plno souhlasím a líp bych to nenapsal (slušně *3* )
    • Takže tobě vadí, že pokud je postava černoch co se neumí vyjadřovat, tak se do toho blbě vžíváš? Ale pokud by byl bílý tak se ztotožníš bez problémů i přesto, že hlavní postava téhle hry střílí a přejíždí lidi, krade auta apod? Až budu hrát dobrodružnou 1st person tak mi možná bude záležet na vzhledu postavy, abych se líp vžil, ale u GTA je to nesmysl, pokud teda není někdo podobný magor jako hlavní postavy dílů.
      • Přejíždíš náhodný chodce a nesmyslně střílíš lidi možná tak ty...ta postava nemusí zabít vůbec nikoho, kromě těch u kterých to má nějaký učel...a to je v každý hře...Mass Effect, Half Life cokoliv...v tomdle je démonizace GTA naprosto směšná
    • Osobně si nemyslím, že budeme hrát za černocha. Tato informace je mylná, ať už z indicií vyplývajících z traileru, tak i z jiných informací, diskutovaných mimojiné i na gtaforums.com. Osoba, která hovoří na pozadí traileru je běloch, pravděpodobně muž, který se dívá zahleděně na město. Ano, objevuje se zde i hispánec s bílém triku, , což ale může potvrzovat teorii o skutečnosti, že budeme hrát za několik postav, tak jako v EFLC. Zatím nic není jistého, takže se nechme překvapit.
      • btw, ten beloch co se zahledene diva na mesto vubec nevypada jako Michael Madsen :D
    • Ty už jsi to hrál že víš jak bude mluvit? Černoch neznamená hned člen gangu.
      • Mechwarrior_bw
        to je pravda ..- na druhej strane v LA čo sa týka pravdepodobnosti máš prakticky istotu že ak stretnejš 10-15 afroameričanov tak jeden z nich je člen gangu.
      • A multikulturista...jasně, že neznamená akorát si nedovedu představit, že tam jako hlavního hrdinu dají černocha po 30 pokojně žijícího na předměstí se psem ženou a dvouma dětmi který pracuje v Downtownu jako zubař nebo zvěrolékař a jezdí Priusem
        • multikulturista je clovek ktery opravdu hodne posiluje? neco jako Arnold zamlada? :D
          • To je ten co aplikuje mnoho druhů cvičení...bojová umění od Ásie až po výcvikový praktiky bledých tváří z US army a boxuje stejně dobře jako Cassius Clay
    • jindra.veliky
      v san andear mi taky ze zacatku vadilo ze hraju za negra ale pak jsem si na nej zvykl a bylo to ok

      navic obleceni muzes ve hre zmenit...
      • Me se tahle zmena v San Andreas zamlouvala. Nedela mi problem vzit se do jakekoliv postavy at je cernej, zlutej, bilej, zelenej ci flekatej.
        • Nechápu proč má každej tendenci zmiňovat barvu...apriori neni barva...já zmínim 10 věcí co mi vadí...čeho si všimneš ty??? Toho, že je to černoch...takže mi musí vadit to...ne fakt mi nevadí, že je to černoch, vadí mi ta dětinsky tupá kultura okolo které se to točilo...
          • Ty si porad protirecis. "Hlavním záporem stále shledávám to, že budete hrát za černocha" "ne fakt mi nevadí, že je to černoch"
            • Přesně ten prototyp co jsem posal...ultra gangsta
            • Ok...já to rozvedu...za černocha z ghetta (pravděpodobně) stačí?
      • Jasný...v SA si byl ze začátku nějakej mrdník na spodku ultra drzných riderz...pak ses taky vyšvihnul...jde o ten začátek...pokud na mě vybafne v intru nějaká černá opice jedoucí v low rideru, ověšená veškerým zlatem z rezervních fondůl USA s drsnym výrazem poslouchajíc půldolara tak je to furt první dojem že to je osoba pohybující se v tědle gangsta ultra cool debilitách...i když z něho pak udělám kmotra...prostě první dojem...
  • Ty ochránci všeho možného už mi pijou krev zvířata nepůjdou střílet nebudou tam děti takovéhle omezování hry jen kazí. Pokud je to pravda tak je to škoda hru by to jen zlepšilo.
    • Leonidasss
      Je fakt, že někoho takového bych chtěl poznat - někoho, kdo tohle zakazuje. Chtěl bych znát jeho názor, ale to se mi asi nepoštěstí.
    • A jinak seš zdravej? :P Nechápu, jak někoho může lákat představa, že by ve hrách zabíjel děti a zvířata. Fujjj !!! *10*
      • Nedělej z toho takovou vědu je to další krok k uvěřitelnějším hrám. Když jdeš po ulici taky vidíš okolo děti ne? No a co se týká jejich zabíjení když to nebude náplň misí tak v tom nevidim problém ať si každý hráč rozhodne co tam bude dělat. Takže na tvou otázku ano jsem zdravý protože chápu že nic ve hře neni skutečné jsou to jen jedničky a nuly a to je vše.
      • Rozhodně by jejich přítomnost působila reálněji a to že by tam byly neznamená, že je hned musí chtít vraždit. Zvláštní, že tě hned napadlo zabíjení, to nepůsobí zrovna zdravě ;-)
  • Mě je tak jedno co bude z těch novinek,jen aby se vrátili staré,dobré časy GTA serie,doufam že na obrazku je Tommy Vercetti,protože to byl nejlepší týpek z cele serie GTA ,ani by neuškodila postava Claudea Speeda z GTA III,jsem rád ,že se do GTA V vrátí staré možnosti ze SA (hydra,letadla,padák,BMX...)a to je super ne?? I kdyby bylo jen Los Santos (L.A.) s okolím tak je to bezva, protože to bude obrovské prostředí ,jen mapa z RDR byla na hranicích výkonu konzole a tato mapa ma být 2.4x větší než mapa z RDR,a to je takřka nemožné,ale frajeři z R* to udělají bezvadně a já jím věřím,protože mě nikdy nezkamali.
    • Paulcz
      tak herní mapa může mít prakticky neomezené rozměry pokud se načítá postupně, což u GTA funguje
      • haha tak ted jsi vtipnej myslíš že by konzole unesla vsechny detaily? a jeste by to muselo být na více DVD,protože na jedno by se hra nevešla!
        • RakeW
          Osobně si myslím, že má kolega pravdu, načítá se to postupně, takže míra detailů na dvacet kilometrů vzdáleném druhé konci jakkoliv obří mapy není pro samotný výkon tak důležitá. Že bude hra na více DVD je taky dost pravděpodobné a je to dneska běžná praxe.

          Osobně vidím hlavní problém v tom, že RDR neobsahuje letadla a jiné extrémně rychlé dopravní prostředky a proto není potřeba objekty, textury apod. tak rychle vykreslovat.
        • Paulcz
          dnešní hry mají cca 20 GB
  • studna261
    Sakra! 4x větší město, to bude jízda ze začátku na konec města zajímavá!!! *1* *2* *15*
  • God-of-War
    jestli tam fakt všechno tohle bude, tak si ucáknu *14*
  • Mechwarrior_bw
    nutnost tankovat benzín - konečne ! trochu sa ale obávam aby nešla rozloha na úkor kvality mesta a detailov, zrejme tam bude viac otvorenejších lokácii s jednoduchými budovami... ktovie. A kedže chcem hrať za bieleho tak si radšej počkám na mod :)
    • diky bohu ze zadna z hernich postav poradnych her nebude nikdy cobolak
    • bílej člověk s černym hlasem. win.
      • Mechwarrior_bw
        to už by sa dalo prežiť... hlas nie je zase počuť tak často. A možno to niekto preženie modulátorom :)
  • Pokud jsou tyhle informace pravda, tak cítím ve vzduchu opravdu pecku. Upravování aut, zbraní, interaktivní svět obrovských rozměrů. Paráda!
  • Vypadá to super! Sice jsem hardwarově zůstal někde u San Andreas a minulé generaci konzolí, tak si to nejspíš nezahraju, ale kouká se na to moc hezky! Ty sluneční barvičky tomu dodávají trochu šťávu, GTA IV mi přišlo od koukání takový moc sterilní. Jinak tankovat auto, zajímavý. Během policejní naháněčky dojít šťáva někde na polní cestě, zajímavý :)

    A teď se omluvím za OT, ale fakt nevím kam to tu fláknout.. Vzhledem k celkové popularizaci generace "geeků" provádím v rámci školního projektu marketingový výzkum této subkultury. Hlavním cílem je tedy především zjistit, jaké povědomí o geecích je a zjistit, jestli se jejich charakteristika liší od všech těch starých stereotypů. Dotazník je cela anonymní, vyplnit ho zabere zhruba 5 minut a ohromně by mi to pomohlo. Velice děkuju za každého ochotného jednotlivce :)

    Link: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFl4dnlxWG9HZWhNbU9nRXVORWluZUE6MQ

    Díky moc a krásný den!
  • Ryba9
    Asi začnu přemýšlet o pořízení Gatesovo krabičky plné překvapení. RDR bych ještě přežil, ale na to GTA to ten půlrok nedám. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit