Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Heh, novinka na základě Jindrova komentáře v bleskovkách.
  • nevim proc se kazdymu libi ten typek (bilej jak kouka na mesto) me se treba nelibi vubec je jak nejakej dedek :D fajn mozna ne uplne ale zas enepotrebuju hrat jak v Dead Rising 2 off record za pupkatyho typka to fakt ne
  • Psychotic
    Jestli to dělají pro novou generaci konzolí, pak bych byl ochoten tomu věřit, jinak těžko - něco takovýho by konzole utáhly tak možná v grafice z roku 1995. A vlastně bych nevěřil ani tomu, že to bude pro nové konzole... Launch tituly mají většinou slabé prodeje (prostě protože ty konzole ještě nikdo nemá) a pochybuju, že by se Rockstaru chtělo trpět propad prodejů z 18 milionů u GTA4 na nějaké tři miliony v lepším případě u GTA5...
  • Tak poslední díl GTA, který mě fakt bavil a který si zahraju rád znovu, je ten třetí. Čtyřku už jsem ani nedohrál...bohužel, od hry kromě dobré hratelnosti chci i nějaké emoce, které ve mě ale GTA neumí vzbudit....prostě se u toho nudim. Především mě štve naprosto stupidně fekální humor. Nejsem žádnej puritán, ale pokusy o zábavu na mě v podání GTA působí spíše jako "vtipe vyskoč". Hold se můžu jenom modlit, ať je příští Mafia lepší než ta předešlá, protože doufat ve změnu u Grand theft auto je asi dost zbytečný.
    PS pro rejpaly - je to můj subjektivní názor...
    • Ja bych to asi shrnul tak ze jedine GTA co me opravdu bavilo bylo GTA 1 a 4.
      • Sorry ale to byli s prominutím dva největší shity z celé serie
        • Prokazatelne! : D
          Dobra - ted podkladej, jestli mas chut.
          Ale asi to nema cenu, ze...
          Mistra nahore bych se zeptal aspon na to, kde byly v trojce emoce, a kde fekalni humor.
          Neplete si to nahodou prave se ctyrkou (nejaky ty emoce), nebo saints row (fekal) ?
        • To rikas ty a ja mam opacny nazor. Problem?
    • Příští Mafia? Po pročetení tohoto spekulačního preview mi přijde, že se Rockstar právě snaží přiblížit stylu Mafie ale zároveň (na rozdíl od Mafie II, že 2K GAMES -_-) chce Rockstar zachovat ráz hry tak, jak ji mají rádi fandové, jen tu a tam něco pozměnit. A to prostě protože z toho poteče víc $$$, než kdyby začali dělat nějaké velké experimenty.

      Ohledně humoru...u her série GTA už celkem veřejné tajemství, jaká je bez ohledu na rating jejich cílová věková skupina. Takže asi nezbývá, než se s tím smířit.
    • Na subjektivni nazory ma clovek pravo, ale jak muze byt treti dil, kde hlavni hrdina ani nemluvil pro tebe mnohem lepsi a emotivnejsi, nez ctyrka, ktera byla pribehove o dost vyspelejsi a prave i emotivnejsi? V cem mela ctyrka fekalni humor?
      • Neřek bych ,že GTA IV bylo nejemotivnější ,osobně jsem hrál vsechny díly GTA a N. Bellic na mě neudelal žadnej dojem ani příběh...souhlasim GTA III a VC byli nejlepší
        • SA bylo moc super :) ten pribeh sem zral
        • Dobre, ale ja bych rad, aby mi nekdo vysvetlil, v cem je GTA III emotivnejsi, kdyz tam hlavni hrdina nepromluvil ani slovo? To nechapu :)
          • Komu se z jakéhokoliv důvodu nelíbí GTA IV, měl by dát hře druhou šanci a zahrát si DLC The Ballad of Gay Tony. O třídu překovánává Bellicův příběh a emoce z něj stříkají na všechny strany. Doporučuji.
            • Dycky v tech diskusich zasnu, ze asi hraju uplne jine hry nez ostatni, a pritom maji stejne nazvy :) GTA IV a datadisky je bezpochyb cilene na o neco vyssi vek hracu nez predchozi GTA, ne naopak.
            • Tbogt je lepší a emotivnější než IV ? dumbassi kolik ti je ? tbogt je zaměřený na fekální humor , vtipech o gayích a místo emocí a propracovaného příběhu a postav ti dává možnosti vyřádění se ve městě (basejump , triatlon , dance chanelge ) Rozhodně nejhorší díl serie jaký mohl být vyroben a řekl bych že se skutečně hodí jen těm co nemají víc jak 17 , a už vůbec bych nesrovnával Nika a Lopeze .... Ale když chceš mít subjektivní názor měj ho *7*
              (btw. GTA III je emotivnější jak IV *1* *1* stop joking guys *3* )
            • Me to nedporucuj, me se ctyrka i Teplej Tonik libil *3*
  • pc (s)hráči zapomeňte na to :DDDDD
    • Ano, opravdu jsem zvědav jak konzole téhle generace zvládnou 100 NPC + třeba několik aut a zvířat naráz :)
    • strašně bych se zasmál, kdyby to vyšlo prvně na PC a na konzole až když bude další generace.. :D
      • jenže to se nestane chlapečku :ddddd
        • Tak si běž honit péro nad tou svou konzolí a nezasírej tu vzduch.
          • už se těšim až tu budeš brečet, že to nevyjde zaroven
            • Mě je to fuk, já stejně na hraní moc času nemam, to ty ale nemůžeš pochopit páč si ještě na prvním stupni základní školy, takže si klidně i pár měsíců počkám.
    • taky si na*er
  • Není problém hrát za černocha , problém je hrát za negra ... žádné gengztaz shity typu rytmus, 50tý cent , Heyminem,DJ Hindy a Switch ,,,, tohle poslouchají jen děti nebo právě negři a kdo bude v tak otevřené hře kde se nejspíš vytáhnete z nuly na bosse hrát za debílka ověšeného zlatem a tvrdýma vyrazama typu Wassup nigga, a budou nadávat všem ostatním rasam ale když je někdo neřkne černýma ku* hned je to rasismus (v IV mise pro Playboye X - holland play ) nakonec budou ojiždět bílé fetky a machat rukama do kamery , když jim padají tepláčky pod prdel.Ten chlapík co se dívá na LS z dálky by byl dobrá hlavní postava
    (komentář je možná trochu drsný ale jinak tenhle problém neumím vystihnout )
    • Ataker
      Mohl jsi vynechat ty vulgární slova a psat to trochu v klidu a bylo by to oK, ale stejně bych nesouhlasil :)
      • Jestli souhlasíš nebo je mi vcelku dost jedno (nemá to nic společného stím že tě neznám ) - tvůj názor ..
        -> kronos: a co mám jako pochopit že ve hře na mafiany budu hrát za mafiana ? šak jo vole ale nebudu hrát za retarda nebo za uplně nevžitelnou namachrovanou postavu chápeš to už konečně *15*
        • Já to chápu už dávno to ty v tom máš ale dost zmatek. Tvá představa černošských postav je směšná a bohužel je asi způsobená velkou neznalostí a to je celkem smutné.
          • Vždyť říkám že nejsem rasista , je mi jedno jestli je postava ufon , zombie , greepecák , hipisák nebo franta procházka ale musí to být postava kladná (ano i když bude zabíjet a prodávat drogy a další kecy... ) Nejdřív zkus pochopit o čem mluvím než že mě začneš kritizovat s věcí na kterou máme stejný názor a tvý přiblblí kamaradi ti zato budou likovat příspěvek.
            Samozřejmě je špatné říct že nebudu hru hrát protože je postava černoch nebo ital nebo ukrajinec.
    • A kdo říká že budeš hrát zrovna ta takovýho černocha?
      • No když vidím jak ti koko**i září v TV a Radiích tam mě logicky napadlo že je brzo někdo použije i do her (viz Dead Island, a další )
        • Na to aby mohla postava ve hře páchat zločiny a zabíjet lidi nemusí být takový černoch jako ty píšeš. Když to jde ve filmech jde to i ve hrách snad to neni tak složité a konečně to pochopíš.
  • Takze zase cerna tlama jako hl. postava,at jdou fo hajzlu.Tihle gangsta retardi me pekne serou
    • Je to tak jediný dobrý byl Vic Vance , kuva ale hlavně že za negry můžeš ojiždět bílé (Lopez - Tbogt , CJ - SA ) ale takový Johnny ani Niko si z černou nevrznou , asi jsou gengzta zm*di v kurzu ...
    • Á pán je rasista?
      • Asi jsem rasista, těžko se totiž ztotožním s postavou Afroameričana
      • Mechwarrior_bw
        neviem či je rasista ale skús žiť v nejakej exponovanej lokalite LA niekde južne od Downtown, plnej gangov hlavne afro-americkej etnicity a možno by sa z teba stal rasista zo dňa na deň.
        • nebo na severu cech
          • Jj,bydlim 10 km od Varnsorfu,tech dementnich cikanu co si hrajou na drsny US negry je tu jak nasrano...chce se mi blejt z ty pakaze..a ano,jsem rasista,ma s tim nekdo nejaky problem?? vy pseudo humanasti..nehrajte si tu Kocaba.
            • Takový jako ty by se měli léčit, ale asi by ti to stejně nepomohlo.
          • nebo v čr :D
      • Skôr len teplé decko *7*
  • rancor1223
    Sem s tím. Vypadá to jako IV křížený s Vice City, což je pro mě nejlepší možná kombinace! Technický zpracování z IV a hratelnost z Vice City. Hlavně ať tam necpou žádný podivnosti z SA, ten jsem nikdy moc nemusel za jeho zaměření na hiphop (nebo co to mělo být). A na to zabíjení zvířat jsem zvědavej, zvlášť jak by naroubovali Euforii třeba na krávu *1*
    • Si ji neviděl v RDR? Jen se nedala přejet náklaďákem, což by V měla opravit.
  • Tesim se na nove GTA jak malej. Clanek ale jenom spekulace majici hodnotu komentare Karla Novaka v diskuzi. Hlavne tedy neverim te rozloze. Pri stejne mire detailu jako ve IV moc dobre nechapu, jak to soucasne konzole rozchodi. Jestli se jim to ale povede, tak vsechna cest. Taky afroamericky hrdina mi nejak nesedi. Kdyz uz se vratili do stejnyho prostredi jako v San Andreas, tak alespon postava by mohla byt diametralne odlisna, ne? Aktivity taky pusobi prinejmensim podezrele... Na cem by ale opravdu meli zapracovat a doufam, ze tak ucini, to je system stihani policii. Udelam-li neco nezakoneho bez svedku, nemuzou jit policiste preci hned po mne. Nebo kdyz zmenim nekde nezpozorovan auto, tak by me logicky nemeli pronasledovat.. Tohle je jedna z veci, ktere me na GTA vzdycky trochu stvaly.
    • tak v GTA IV kdyz si zacal strilet nebo prejel nekd enekoho a nebyli pobliz policajti tka lidi vytahly mobil a tu policii na tebe zavolaly
      • Mám podezření, že to bylo jen eye-candy, protože vraždy na odlehlé pláži jsem rozhodně prováděl zcela neviděn a stejně po mě šli... :)))
  • no jo vlastně ty hry vůbec nikdo nechce hrát... COD je jen taková bublina všichni o ni mluví ale vlastně ji nikdo nehraje... Ta hra ve skutečnosti nemá žádnou hráčskou základnu a nemá žádné fanoušky... Proč věřit recenzím a prodejům když nám nesm vysvětlí jak to všechno doopravdy je...
    • Reakce na nesm, predpokladam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit