Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud jsou tyhle informace pravdivé a vyjde to na konzole, tak potěš pánbůh s dokreslováním textur...To budou zase doskakovat textury :-D

    PS. Měl jsem hru na HDD =)
  • vojtas562
    ááááááááááá už to chci mít na disku ! *14*
  • Kuva já se tady se*u z nějakýma EFLC abych tam měl nejlepší grafiku a prožitek z hraní a oni makají na takové hře kde vypadá ranní i podvečernní scenerie 3x lépe než v reálu ? Vydejte to koupím to i za 2000 ale hlavně rychle protože tohle bude bomba (když ne hratelně nebo příběhově - hrát za negra po 30 - už zase omg ....) Každopádně konečně to okolí vypadá líp než zaplivaný podzimní New York (Liberty city ) To zas bude víc jak rok těšení se na jednu jedinou hru , no mě snad ranní mrtvice *14* , tohle až vyjde tak si dávám měsíční dovolenou (a až samozřejmě vyjde něco jako je simple trainer pro IV *15* ) *4*
    • no souhlasim ze sedivy liberty city bylo po nejaky dobe uz hrozny kdyby tma apson daly ze se obdobi bude menit treba postupem ve hre
  • Nejde tu o to za koho hrajete, jak mluví. Ale jde tu o hratelnost a příběh. Nevím co furt řešíte. GTAčko bylo vždycky o příběhu a dělat po městě Bordel *1* pro zábavu. Je to 5ka takže to nemusí být už zase tolik dobré ale určitě to překvapí jsem si na 100% jistý :) .
  • GTA je pro mě naprosto srdcová záležitost stejně jako Mafia, Cod2 a Fifa. Tuhle hru hltám už od prvního dílu a jsem si naprosto jistý, že budu opět uchvácen. Gta pro mě je bylo a bude spolu s mafií tou nejlepší hrou co jsem doposavad hrál. Je to hra, která mě neomrzí ani po 2 letech a toho si člověk musí cenit nejvíce. Já osobně doufám o takový mix VC, SA a GTA 4. Doufám v možnosti hubnutí - tloustnutí, posilování, kadeřník, tetování atd. také doufám v tuning a úpravu aut. Prostě v nejrůznější možné opravy.
    • Mechwarrior_bw
      "Doufám v možnosti hubnutí - tloustnutí, posilování, kadeřník, tetování atd. také doufám v tuning a úpravu aut."

      naozaj je toto čo dnešní hráči od hier očakávajú ? *9*
      • Jako jediný obsah hry, ne. Jako vedlejší bonusy v jinak obsáhlé a kvalitní open world hře ano.
        • Mechwarrior_bw
          si viem predstaviť trochu podstatnejšie bonusy...
          • Jazz
            Jo, třeba odstranit ten 3rd person "cheat", že ? *1*
            • Mechwarrior_bw
              nie ale keď už o tom hovoríš tak first-person mod ako z kvalitnej akčnej hry by bol určite výborný bonus.
  • já si přeju jen jedinou vec a to aby v PC verzi byl v nastaveni grafiky Antialiasing protoze v IV vubec nebyl a proste mi tokazilo zazitek z hrani
    • nevim proc minus co je na tom spatneho? antialiasing byl i v GTA San Andreas tak proc v IV nebyl? no jo ono to bylo vlastne jen port z konzole :P
      • Jo, to je pravda, byl to fakt děs. Třeba i v cutscenách když byla postava pár metrů od kamery tak to vypadalo děsně, nemluvě o stínech...
  • tak ty deti chapu nejsou nejak dulezity k ty hre a kdyz uz tak radsi at tam nejsou nez ze by byli neprustrelny ale se zviratama nesouhlasim kdyz tam maj byt lesy a hory tak nejaky divoky vlky a divocaky bych tam dal aspon by byli ty lesy trochu zivy i medvedi by nebyli spatny proste kdyby ste chodily v lese cihalo by nebezpeci i tam samozrejme ne tak velke ale nebylo by to spatny a zvirata se daly zabijet ve spouste her cod,gun,rdr,fallout(psi)
    • Nechtěli*... A ten smajl na konci také nemá bejt :D
    • Tvůrci něchtělí dát do hry děti protože by za možnost jejich zabití měli na krku zase tunu žalob (jako třeba s hot coffe modem). A neprůstřelnost dětí pak trochu kazí dojem ze hry (jako v nových falloutech). Takže je lepší když tam nebudou.... *13*
    • Jsou velmi důležitý by ses divil jak by to zlepšilo vnímání toho města.
      • ne tak mozna sem to spatne myslel v tu chvily nevadily by mi tam jako klidne bych je tam bral ale chapu ze to je potom moc morbidni a je mi jasny ze kazdej se jejich zabijem bude bavit a bude tuna videi na youtube jak tamhle hazi granaty na deti a jak pouzivaj motorovky a ten plamenomet xP chapu to a myslim si ze proto to tam byt nemusi nebylo to v predeslich a nikdo si nestezoval
  • pane jo tady se zas rozjizdej ho*na. tak tam budete hrat za cernocha (krom toho myslim ze podle dosavadnich zdroju spis za hispance) a bude mluvit slangem. to je toho. kdyz uz se ve hre hraje za cloveka mezi 20 a 30 lety co je clenem nejaky mafie a zabiji a dela ilegalni ksefty na zakazku tak se da docela cekat ze asi nebude mluvit zrovna moc slusne protoze uz k tomu zkratka neni duvod. a afro-americani maj holt svoji specifickou mluvu. obzvlast ty mlady. stejne jako mlady cesi maj svoji specifickou mluvu. a stejne jako asi kazda jina kultura ma svoji mluvu a zpusob vyjadrovani. nechapu v cem je takovej problem. cernosi rikaj nigga, cesi rikal vole, cernosi rikaj wassup, cesi rikaj cau, jak se mas... jenze tady je proste zavedenej trend ze jedinej "defaultni nigga" je 50cent a zbytek je vsechen stejny ho*ado. a krom toho je ve finale uplne jedno za koho budu v gta hrat protoze jsem si jistej ze rockstar to vzdycky podaj tak ze se s nim sziju. stejne jako zatim v kazdym dilu. klidne budu hrat za diskanta, klidne za metalistu, klidne za asiata, ufona. tyhle komentare typu... nechci hrat za cernocha, ultra nigga, nechci aby rikali wassup... jsou zbytecny a zaujaty. jsem smirenej s tim ze me vyminusujete ale musel jsem to rict protoze tahle diskuze uz fakt pachne.
  • No já nevim jestli to vyjde na součastné konzole četl jsem článek na internetu a rozbory traileru a s tím vykreslovaním, rozlohou a vším .... to asik neutáhnou možna to opravdu chystají na novou generaci konzolí Když se totiž zaměříme na počet dynamických světel a stínů ve scéně, záběry z Grand Theft Auto V v traileru vypadají dost podobně jako GTA IV s modem iCEnhancer, který vyžaduje až čtyřikrát výkonnější stroje, než jsou současné konzole. Odborníci spekulují, že počet stínů, světel, vozidel a osob současné konzole prostě neutáhnou. nedokážou vypočítat dynamické stíny a světla u tolika objektů naráz. Pokud byste chtěli mít na plné detaily GTA IV s iCEnhancer modem, potřebujete alespoň 2 GB videopaměti. Současné konzole mají zhruba 512 MB videopaměti a takové věci, které jsou vidět v traileru, prostě PS3 nebo X360 nezvládne. Do toho ani nepočítáme fyziku, interakci NPC postav nebo Euphoria engine, které jsou součástí RAGE, jenž sérii GTA pohání.
    • MrMiChY
      Tak by taky mohla bejt celá mapa rozdělena na několik kusů a ze začátku hry by se odevřela jen jedna , postupem času by se odevírali další s tím že ta stará zase zavře a jednu část města by konzole už asi zvládli
    • No jenže ono nejde moc dobře posuzovat zda to konzole rozchodí podle HW požadavků na PC - zejména u nějakýho modu. Asi takhle - jaký PC vyžadovalo GTA4 aby jelo bez jedinýho zaškubnutí? Taky cca aspoň 4x výkonější než současné konzole. A přesto to na konzolích běží. PC má architekturu na kterou nejde pořádně optimalizovat (kvůli různorodosti HW) a podle toho to potom dopadá. Já si myslím, že tohle pořád vyjde na současné konzole. Když se podíváš na celkové zpracování, tak je to sakra podobné čtyřce. Plus si nemyslím, že by Sony či MS nechal oznamovat hry na next gen, dokud sám nextgen konzole neohlásí. To ohlášení budou chtít mít v rukou. A ne že se to prozradí takhle mimoděk s nějakým trailerem 3rd party hry.
    • ok ja to beru jen jsem napsal svuj nazor ale diky ;)
    • jak se můžou chystat na nové konzole když neví co ty konzole budou mít v sobě?
      opravdu by šli na nové konzole s grafikou hodné těch dnešních?
      proč by to neutáhli nps a pod se načítájí postupně...to nenačítá celý svět i s každou blbinou při prvním loadingu.
      • Psychotic
        Ale ví, co mají v sobě. Není to tak, že si SONY a Microsoft řeknou: tak a těď uděláme novou konzoli, během dvou dnů vyberou HW a nějak to smontují dohoromady. Pokud vím, na PS3 makali přes dva roky. A launch tituly se přece taky nemohou začít vyvíjet až po oficiálním oznámení, ale mnohem dřív.
        Ačkoli můj názor na celou věc zní: Jsou to pouze spekulace a nemají reálný základ. Mnohem logičtější krok by pro Rockstar bylo udělat +- kopii GTA4 v jiném městě s pár vylepšeními. Nicméně pokud budou ty informace pravdivé a bude to na současnou generaci konzolí, tak klobouk dolů.
      • a hlavně tohle je trailer...žádná hra nevypadá jak treilery...(v dnešní době)
        • Vostoq
          keci, modifikace apod. vypadaj přesně jako v "trailerech" ;) Tam totiž nemají ti nadšenci proč lidi klamat :) Např taková Forgotten Hope 2 pro BF2 má asi 3x lepší grafiku než orig hra :)
  • Paulcz
    Hlavně ať dodělají příběhové mise. Ke konci hry měly chyby a byla vidět jistá dávka nedodělanosti - hlavně mě štvalo, když Nico vzal telefon uprostřed přestřelky a minutu se vykecával přičemž nešlo ani běhat.. to bylo asi v 5ti misích za sebou
    • esc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit