Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je nový národní sport - kdo ze sebe udělá většího debila. Škoda, že tato disciplína ještě není na OH, Češi by excelovali.
  • Veskoslav: Rekl nekdo, kdo kazdymu s jinym nazorem pise, ze je troll. Ty jsi blby, nebo nevis co troll znamena?

    *: Stale nevidim citaci toho, kde nekomu kecam do prace. Hlavne ze placas o dojmech a argumentech a sam si cucas z prstu.
  • mirekdusinojc
    Super, návrat na games diskuze mně dokáže vždy řádně zvednout náladu. Jednou si z vás postavím tým a pojedeme na mistrovství světa v urážení a trollingu. Myslím, že budeme mít docela dobré šance.
  • Od Japonska to není tak daleko a radioaktivní mraky rády cestují
  • Nevim co je to za výmluvy...pouze holá fakta...
    Zatímco ty používáš svoje dojmy jako relevantní argumenty
  • Veskoslav
    "Radsi jdi cpat dal hlavu do riti Vavrovi a fanboyovat, jak nikdo kdo necpe s tebou nesmi mit pripominku. To ti jde lip"

    Teď si akorát ukázal, že jsi skutečně pouhé retardované varle....Argumenty nemáš ty a "sarkastický právník" Dworkin..... *11*
  • Bla bla bla, tuny vymluv, argument nula a na citovani, kde mluvim nekomu do prace jsi samozrejme zapomel. Uz nereaguj, nema to cenu. Radsi jdi cpat dal hlavu do riti Vavrovi a fanboyovat, jak nikdo kdo necpe s tebou nesmi mit pripominku. To ti jde lip. *12*
  • Na Tchaj-wan byly nekdy shozeny atomovky? To je pro mě novinka.
  • "Na tom, kdo rozhodl absolutne nezalezi. Pokud ma nekdo rad 3rd person hry a chtel by hrat i tohle v 3rd, je to naprosto relevantni argument. "

    To je právě omyl, na tom kdo to rozhodl záleží a pochopil bych tendle flame v případě, že by původně byl 3rd pohled slíben, ale ono to bylo přesně naopak...

    Nevím z jakého titulu je to zcela legitimní požadavek? Je to produkt kde bylo dopředu známo, že tam třetí pohled nebude, tak nechápu o co jde...
    Kecání do práce je to v tom, že se tak rozhodlo studio a ty plácáš o legitimních požadavcích hráčů...v čem jsou legitimější než to, jak si svojí hru studio představuje?

    O žádný k*rv*ní hry ostatním nejde...nevím kolikrát to mám ještě zoopakovat ale třetí pohled nebyl vůbec zamýšlen, takže to nikomu, kdo se o hru zajímá nemůže ku*v*t požitek ze hry protože to věděl dopředu a tudíž s tím počítal, nebo měl počítat...
    Stěžovat si teď na to, že ho nemá je jako jít na Babovřesky a plakat, že to neni inteligentní psychothriller
  • ucho
    náhodou to může být zajímavý zpestření, pokud budeš muset hrát jiným stylem, což předpokládám tak bude.
  • LOL to je jak pustenej naraz pokemon a trailer na kingdom come :D
  • 1 000 000 - Czech dabing :D
  • Asi tak, stejne lidem slo jen o to, hrat za zenskou celou hru. Hrat jen nejakej vysek si myslim, ze moc hracu zajimat nebude.
  • Stretch goaly v pohode akurát by mohli vyhodiť ten female protagonist na 5 questov a posunúť všetky ostatné stretch goaly a 100K dolu.
  • Samozřejmě, že nejde udělat super realistickou hru...to je snad jasné

    Nicméně nerealistické je obojí, přičemž absence měsíčního léčení je ústupek striktně hratelnosti, protože to by bavilo opravdu minimum lidí.

    Absence třetího pohledu je podle mne navozena na daný soubojový systém, todle zřejmě nebude žádný TES aby při boji probíhali akrobatické orgie a půjde o více statický, pomalejší souboj a tímpádem a to, jak výpad člověk povede a tudíž je potřeba aby byl z prvního pohledu, v jiném by tam byli technick/vizuální překážky...podle toho jak to studio dosud prezentuje soubojový systém
  • Jde vidět, že ty atomovky napáchaly víc škody, než se předpokládalo
  • Jako samoúčelný popichování to právě bude znít vždycky. Vždyť se opírám do ikony českého herního světa. Shitst*rm jsem očekával. *4* Spíš doufám, že aspoň někdo dokáže střízlivě hodnotit ratio toho, co říkám.

    Co se týče sarkasmu, přiznávám, že mu dávám přednost před sprostými urážkami.
  • *: Ja reaguju na vetu typu "3rd person tam nebude, protoze by to nebylo realny". Rekni mi, jak by 3rd person ovlivnil realitu hry hrace, co se rozhodl ho nepouzit? Nijak. To je to prani kur*it ostatnim hru. Thats all...
    Pokud jsi tuhle vetu nevyslovil ty, nechytej se za moje reakce na tu vetu, jak proste.
  • Tikov
    Přiznám se, že se mi ten soubojový systém, tak jak ho popisují, zatím moc nelíbí- komba tlačítek pro útoky spolu s QTE pro obranu... to je pak sice hezké, že šermují genericky, ale jestli tam pak nebude chybět ten pocit? (+ je to samozřejmě tím, že šíleně rád si užívám "crazy mouse movements" v MaB)
  • Ukaz mi kde kecam nekomu do prace? Ja chapu, ze kdyz nemas argument je nejlepsi si cucat blbosti z prstu, ale jestli sis nevsiml, mluvim o tom, ze prani mit 3rd person pohled je naprosto legitimni prani a je uplne jedno jestli bude splneno nebo ne.
    To vy fankids tu kvicite jak pichly prasata jak o velky Vavra rekl, ze tam neco nebude, proto je kazda pripominka k tomu invalid...

    Btw, cekam na citaci, ve ktery vete mluvim nekomu do jeho prace...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit