Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    1) A pravděpodobně bude. Bude to MMO s přidanou hodnotou. Já tak nějak furt nevím, co si ty pod tím vágním pojmem"jiný" představuješ.
    2) Lehce se zde projevuje tvoje arogance, ježto DA2 není každým považováno za tragédii. Pouze fanboyema je považováno za téměř dokonalou hru a pouze haterama je považováno za propadák. Hru jsem dohrál a dal bych jí tak 7-8/10, zde dostala od Aleše Smutnýho 8/10 a od Lukáše Grygara taktéž - recenze, resp. video-recenze měly hlavu a patu, argumenty a hlavně střízlivý/nezaujatý pohled. Ta hra podle mě (a mnoha dalších) není špatná, takže ji jakožto negativní argument brát nemohu. Vedle tvojí arogance se taktéž projevila tvoje neinformovanost, jelikož na TORu dělá úplně jiný tým, který je z větší části složen ze "staré krve"/jádra Bioware
    3) Jak už tu řekli jiní, situace okolo Duka byla úplně jiná. Kolem TORu takové kolotoče v žádném případě nebyly.
  • Lawliet
    protože star wars chybí obsazení MMORPG je to jako kdyby stáji audi chyběl model A4 ..prostě nemůžou nechat tuhle díru prázdnou
  • El-Bravo
    Multiplayer sem moc nehrál...mě spíš šlo o ty mody jako např. Knights of the force x)
  • Aj ked sa mi JAcademy pacil, tak multiplayer je len o "megasupa ultra 900° kruto-makre" co ta da na jeden svih.

    System moze byt akokolvek komplexny ale hraci si cez neho cestu najdu vzdy, a uz to nebude "na efekt" (pekne si zasermovat, rozne utoky a obrany) ale len zbesilo mackat tlacitko na jeden uder ktory protivnika zabije.

    No ak hre, vyzera uboho, ale pevne verim ze miliony ludi ktore budu platit sa najdu, pretoze tak to proste chodi.
  • souhlas.. to samé i u jiných her, já bych rád šermoval a bránil se mečem sám, mířil lukem a kouzlil tam kam mi směřuje myška.. tušim, že Mortal to má, ale to je taky všelijaká hra..
  • Tak je to snad lepší než, aby to hrál někdo kdo nechce ne? xD
    Aspoň tu bude trošku něco novýho, než 100 let ohranný mmočka.
    Sám jsem zvědavej na vesmírný bitvy.
  • Vyvojari v jednom z tych piatich dev-dennikov skutocne hovorili ze sa nechcu porovnavat s wowkom, ale chcu zaviest novy rozmer do MMO (to je ta pribehova linka). Nieje to presne to co povedal mr13yo, ale myslim ze to dostatocne blizko.

    To ze v kazdej wow lokacii je pribeh a aj ze questy maju hlavu a patu sme si vsimli, no je to uplne iny pribehovy zazitok ked si porovnas storytelling wowka a napr Mass Effectu.

    Dlzka vyvoja nieje ani tak dolezita, skor to ze hratelnu verziu mali k dispozicii uz pred tromi rokmi, pred dvoma ju prvy krat nechali zahrat aj obycajnych ludi (atd) sveci o tom ze na hre Lucas Arts zalezi a nechavaju vyvojarom dostatocny cas na to aby hru vypilovali co najviac a co najlepsie vedia. Ako mohlo dopadnut DA2 keby sa vyvijalo o 2 roky dlhsie a nie pod neustalym tlakom od vedenia EA? Mno, kto vie...

    DNF by som skutocne neporovnaval s nejakym serioznym projektom. Ta hra bola tolko krat zrusena a prekopana atd, az ju nakoniec vydali len zo sentimentu a respektu k dukovym hlaskam. Moj typ je ze prava zakupili aby spravili dalsiu DN hru ale v plnej parade, tak uvidime.
  • ohledně vesmírných soubojů vás asi zklamu...minimálně po vydání totiž budou fungovat jako taková rail-shooter minihra...co se týče narážky na singl...proč ne ..pro spoustu lidí to může klidně být další KOTOR (3,4,5,6,7,8....)
  • a jiank se omlouvám za moje drobek vulgární vyjadřování, měl jsem takovou nehezkou událost a ještě jsem měl v sobě drobek hněvu, takže tobě a komukoliv jinému se omlouvám za urážky ! :). Nicméně early-beta není a nebude, beta byla jenom interní a budou beta seassons...těch se samozřejmě zúčastním, pokud budu mít to štěstí ;)
  • Zayl
    Nestačí, hrát early-betu a hrát 30 minut na E3 není to samé.
  • ano byl jsem na e3 a hrál to :)..stačí ? :)
  • Zayl
    Ten výlev sis mohl odpustit. Ale podle tvého psaného projevu je ti buď 13, nebo si moc rozumu nepobral, tak ti to nebudu zazlívat.

    Mohlo mě napadnout už podle toho prvního příspěvku, že na tebe musí člověk pomalu a jasně, tak znova.

    1. To že se chce ToR co nejvíc lišit si cucáš z prstu. Nebo mi linkni kde to nějaký dev tvrdí, protože to jsem přehlédl.
    2. Bioware není neomylný. Bioware nemění na zlato vše, čeho se dotkne.
    3. Délka vývojového cyklu nic neznamená.

    Celou tu pasáž o WoW sis mohl odpustit, já WoW taky hrál, vím jak to v něm chodí.
    Mimochodem ty hraješ od early-bety, nebo si jen další fanboy co se rozplývá nad hrou kterou sám ještě nehrál ani vteřinu?
  • Fléééééjm

    Jsem neslyšel, že TOR by mělo kolize zbraní, ty ano?
    Animace ti při hře opravdu budou prospěšné.
    Ve WoW může být healer DPS, ale nikdo není tak blbý, aby to dělal.
    A v TOR jsou všechny classy vyvážené, když to ani ještě nevyšlo? To by byla opravdová revoluce!
    Ne, na bosse ve WoW opravdu nechodí miliarda herů a kolik jich chodí v TOR, když ještě ani nebyl ukázán end-game content?
    A ano, ve WoW máš příběhovou linku v každé lokaci, ale když jí tobě a tobě podobným někdo nepodstrčí přímo pod nos, tak si jí ani nevšimneš, že? A když je příběhová linka v TOR jako Road 66, tak to znamená, že bude přímočará a bez výraznějšího prostředí? Dobré vědět.

    (A pak, že DA fanboyové jsou zlo)
  • PvP asi nie, ale su potvrdene PvE eventy, questy a aj minihry vo vesmire. Mozno pride aj na PvP, ale o tom dost pochybujem, to by bolo dost jednotvarne ak tym lodiam nedaju kazdej aspon 10 unikatnych schopnosti.
  • Bude fakt sranda až budu čekat na odpověď svého 9 letého spoluhráče z rumůnska který neumí ani slovo anglicky*15*.Už by taky mohly ukázat něco zajímavého né jen tunu rozhovorů.Takhle to vypadá že tam jde jen o plnění úkolu které budou asi na vyší urovni než wow, ale to si taky můžu zahrát ňákej singl (třeba mass effect to vypadá dost podobně) a neutrácet 250kč měsíčně.Jediný co mě na téhle hře zaujalo jsou ty vesmirné souboje ty vypadaj fakt parádně, teť otázečka ty souboje budou jen singl nebo to bude normalně PVP?
  • Ty idi*te...DNF je sra*ka co se rušila a zase jí koupilo jiný studio atd....čistý vývoj netrval ani rok ! Dragon Age 2 dělal jinej tým, dá se říct že to bylo Bioware jako že DNF je čistě práce Epicu nebo kdo to vydal :D !! A všechno vypadá skoro stejně. Omg tvoje argumenty jsou jako slina malýho dítěte na brindáku -> nepodstatný !!! Combat vypadá stejně, aha :D. Sem slyšel že wow má kolize zbraní :D. Jsem slyšel že ve wow máš tolik animací na postavu x zbraň kterou drží, jsem slyšel že ve wow může být healer DPS, jsem slyšel že ve wow jsou všechny classy vyvážený, jsem slyšel že ve wow na jednoho bosse nechodí miliarda herů :D. Jsem slyšel, že ve wow nemáš trinity systém. Prosím tě prober se z toho snu. Viděl si jeden walktrough a už se ti klepe tvoje wow palice :D. Prosím vás lidi, než tady začnete trousit nesmysly :D, info o hře je na swtor.com a sw-tor.cz, tam si prosím přečtěte aspoň základní info :D. Mimochodem já jsem hrál WoW několik měsíců -> po namaxování postavy ->nuda -> stereotyp -> raid -> raid -> raid a to samý dokola. Opravdu děkuju, ale tupý questy už nechci :). Ve WoW máš příběhovou linku asi jako špagetu....tady to je jako road 66 a to navíc jenom za jednu classu, si vem že jich tam máš 8 :) navíc plně nadabovaných, pro ty, kteří chtějí zabíjet čas -> WoW, pro ty, kteří chtějí mít zážitek ze hry a z příběhu -> TOR. Děkujeme odejděte :).......Jinak k HUDU a travelignu..až vymyslíš jinej model, kterej bude příjemnej pro hráče a zároveň efektivní...jdi a řekni jim to ;) :D !
  • Zayl
    Ačkoliv to co napsal kING je mi pomerně jedno, tvoje argumenty jsou:

    1. SWToR chce být co nejvíc odlišný od WoW.
    2. Dělá na tom Bioware.
    3. Dělá na tom 6(8) let.

    Ani jeden z nich nezaručuje že to nebude úděsná hra jelikož mimojiné:
    1. Proč teda combat používá totožnou mechaniku, inventář vypadá stejně, cestování mezi pointama na mapě vypadá stejně, vzácnost předmětů je vyjádřena (skoro) stejně, screen postavy vypadá skoro stejně, GUI vypadá skoro stejně .....
    2. Dragon Age 2.
    3. DNF byl ve vývoji 15 let.
  • Protože i když na východě už dávno ozkoušeli, že koncept mmo beat'em up s dnešními přiopojeními lze udělat, tak zde v euroamerické zóně stále většina firem kopíruje WoW styl. A poud ne, tak je té firmě nutno nadávat a posmívat se jí, dokud se poslušně nevrátí k WoW stylu (Funcom).

    A soubojový systém ve vanilla Jedi Academy je nic moc. Ale má velký potenciál a mody z něj vytěžily maximum. Sotva by šel dnes najít lepší simulátor šermu ^_^.
  • Aha tady NĚKTEŘÍ mají v hlavách opravdu hodně najebáno, tohle už nejde jinak říct ! Bože zaujatější názor jsem neslyšel, i když můj je taky 100 % zaujatej. Větší základnu než wow nikdo nemá :D. Aha a ty seš prej trol :D. Star Wars je jako pro některý lidi náboženství a má takovou herní základnu... A prej naprostá kopie wow :D. Si asi de**íl ne, kterej navíc potřebuje převést stránky do tiskový podoby s brailovým písmem. SWTOR se snaží být co nejvíce odlišný od WoW komerční sra**ky pro 13 letý děti. Navíc tohle dělá Bioware a dělá to víc jak 6 let na hře samotné a příběh již píší okolo 7-8 let...takže stfu ffs ! Až si o té hře něco zjistíš, pak si tady otevírej hubum nebo ti je moje sběratelská edice zavře ! Děkuji, toto bylo úplně nejvíc nezaujatý názor, ale teď jsem opravdu bouchnul ! :). *7*
  • Myslím, že na tom se shodneme. Já jen chtěl poukázat na to, že questy ve WoW už dávno nejsou ten stereotypní odpad, co kdysi, a když člověk chce, tak zjistí, že mají i docela obstojný příběh, akorát není servírovaný na stříbrném podnose jako ve SWTOR.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit