Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • El-Bravo
    Proč neudělají novou hru na způsob jedi academy?ten bojový systém a hratelnost byly parádní :)
  • Naco sa s tebou budem hadat, wowko som hral swtor nie. Hovorim ze ta hra ma velky potencial a to nemozes vyvratit. Ostaneme pri tom, ok?
  • Sarin: Dobře pokud vývojáři slíbili end-game content, tak jim tedy budu věřit, ale holt zatím ticho po pěšině.

    A jestli tě baví altování tak dobře, nic proti tobě, ale mně to nikdy prostě nepřišlo přínosné.
  • Ten bojový systém je jako WoWku, a to je právě ten problém, prostě to na sci-fi nevypadá dobře. A koukal jsem i na gameplaye z lvlu 44 tuším, a bylo to skoro to samé.

    A těch tvých 10 baziliščích očí si nech, tyhle questy se vyskytují ve WoW už jen minimálně, navíc většinou navazují na nějaké další, které jim dávají smysl. Např. když sbíráš listí a ...exkrementy, aby sis z toho udělal kamufláž (hejkala) a následně se proplížil (a to opravdu stealth) do tábora orků, kde díky chloroformu a odklákavání položíš nálože, osvobodíš zajacte a následně se po výbuchu s nimi dostaneš ven. A takových je tam mnohem mnohem víc. Ti tvoji bazilišci jsou právě z úrovně vanilly/BC, což jsem zmiňoval.
  • To mas blby kamo protoze jak budes s nekym v grp ty rozhovory se nedaj preskocit ikdyz to chce preskocit cela grp az na jednu osobu tak to nepujde mueej to odsouhlasit vsichni :)
  • Povedal som ze im to tak velmi neverim, ale velmi by ma zaujimalo, kde si taketo questy videl prosimta *4* Myslel som si ze som videl vsetku in-game footage, ale zjavne som sa mylil tak daj link prosim.
  • Shango: Neviem, ked vyvojari povedia ze spravia endgame-pve content, tak mam celkom tendenciu im verit. Ty nie? Ked robia instancie na mid-game level (mozes si pozret videa na strankach), preco by nerobili endgame instancie?

    A co sa tyka tych hratelnych classov: Ked som hral wowko tak 5 rokov som mal jedneho maina, to vsak neznamena ze som nemal alta od kazdej classy, a dvaja z toho boli na najvyssom lvli. Su taky ktory maju vsetky classy navyssi lvl a stale lvluju dalsich lebo ich to bavi. Nevidim na tom nic zle.
  • Sak bojovy system je rovnaky ako vo wowku *1* To ze tam vsetci robia viac menej to iste je tym ze je to usek z deviateho lvlu. A ked sa dusuju ze pojde ovplivnovat svet, tak snad to tak urobia. To ze zatial nieje leaknute ziadne info neznamena ze to je "zle". A neviem ci ti pride fadnejsie "Chod a zabi 10 baziliskou a prines mi ich oci, samozrejme kazdy ma dve oci ale jedno oko ti padne z kazdeho piateho" (questy ala wow), alebo to co si videl tu na videu - co bol defakto quest (a nie instancia - proste questova linka).
  • "Chod a zabi/prines/bohvieco" questy maju uplne vypadnut

    Tak jestli je to pravda proč neukážou opravdu ty inovativní questy? Zatím jsem viděl jen questy na úrovni vanilla/BC WoW, a že to byly většinou řádně sterotypní hovadiny.
  • Sarin: A můžeš nás (mně) ty méně informované seznámit s end game contentem? Zatím jsem o něm neslyšel ani prd do větru. A jestli hodláš hrát všech těch 16 verzí, tak ti gratuluji, já bych se pravděpodobně stotožnil s jednou postavou a zbytek by pro mě neměl smysl.
  • Cahir
    Já vím, že má nový GW2 hezkou grafiku a design prostředí kluci, ale to neznamená, že to bude ultrasofistikovaná náročná hra pro taktiky z generálního štábu. Přijde mi to úplně stejně přitroublé jako ostatní mmo a tu tvojí epičnost a dokonjalost jsem fakt neviděl, zato jsem z toho cítil až moc asijskej nádech, což já nerad. U SW věřím tomu příběhu, jelikož BW umí scénář a rozhovory kvalitní + sofistikované, než ne. Kdežto GW1 měla příběh + univerzum veskrze stejně přihlouplý jako ostatní MMO hry. Takže na mě mají obě hry naprosto opačný efekt než na tebe...
  • Ano a kromě toho je tady na pohled příšerný bojový systém, stále úplně neobjasněné fázování/instancování, když se autoři dušují, jak budeš moct ovlivňovat svět kolem sebe, kromě rozhovorů dost fádní questy... na WoW si dělalo zálusk už pár MMO, které to zkoušeli inovativně. A jak dopadli?

    (Špatně a ještě je vykradl Trion)
  • SW nebo GW2 jeste nikdo nehral. v pripade gw2 je vydani v nedohlednu. SW vypada jak jednoducha scifi kopie wow, kde si v kazdem videu vsimnete nejake drobne hlouposti, nelogicnosti. gw2 naopak z videi, prohlaseni a moznosti pusobi jako neuveritelna, epicka a dokonala hra az je tezke uverit, ze se jim to vsechno povede nejak rozume dat dohromady.
    pro kazdou mmo je dulezita komunita a tu ma wowko nejvetsi i kdyz je nejaka cast hracu na blizzard vzdy nastvana, tak nejaky pomyslny balance mezi skill hraci a casual hraci si drzi celkem dobre a je tezke si predstavit, ze vetsina hracu jen tak odejde hrat a ted mi to prominte hloupoucky vypadajici sw, nebo gw, ktere sice muze pusobit sebelepe, tak je to porad nastupce hry, ktera byla spise akcni nez rpg a spise pro nactilete hrace, kteri si nemohli dovolit platit mesicni poplatky.
    wowko si muze privodit konec jen samo a to ze odejdou lide, kteri sou schopni a ochotni vest guildy a raidy a nakonec zustanou jen ty deti 12+ pro ktere je wowko urceno :)
  • prosinec
  • "Chod a zabi/prines/bohvieco" questy maju uplne vypadnut (zevraj - tomu az tak uplne neverim) ale ak tam budu rozhodne nebudes musiet 5 minut stat a kecat. Kecacie sekvencie su vyhradene pre pribehove misie, kde maju tvoje akcie realny dopad na dalsi vyvin pribehu tvojej postavy, takze sa to citat oplati, dokonca to mozno bude aj zaujimave, to ukaze cas. Ak ta ale nudi citat, tak mozno potom pre teba styl ROLE-PLAYING game nebude to prave. A ak si len troll, tak sorry *1*
  • hm...tak nejak to vymyslet museli, ale kdyz tak tlaci na pribeh, ktery ma hrac prozit a presto se tak nejhodnejsi z hodnych Jedi muze dostat k tomu, ze vyprdne par typku do vesmiru...to by me jako hrace v tu chvili dost nastvalo, ikdyz ve finale pribeh bude pokracovat jinak
  • Takova prirovnani jsou nesmyslna samozrejme. Hru na zacatku zaplatis protoze se musi zaplatit jeji dlouholety vyvoj a vyroba. Poplatky pak platis za provoz hry, to taky neni uplne zadarmo. Ja v tom nevidim zadny problem, a ten kdo pracuje tak si tech par korun snad muze dovolit kdyz to chce hrat. Taky nenadavam na vsechno ostatni co si nemuzu dovolit, je videt ze je to jeste kluk :)
  • Len cisty roll, ale zase tvoju postavu to niak neovplivni (ako som pisal uz hore). Vacsinou ide len o obkecavacky, a ked uz tam je nejake rozhodnutie (ktore ked za teba urobi niekto iny) tak bude platit len pre tu instancovanu verziu pribehu v ktorej sa prave s ostatnymi hracmi nachazas. Ked sa dostanes na jej koniec, tak pokracujes podla toho aku cestu si zvolil ty, aj ked nepadol tvoj roll.
  • Samozrejme som nemyslel tie povrchne veci co su napisane v infach, ale uz to bude 5-6 mesiacov co pravidelne navstevujem herne fora a ked vies co hladat, vela sa dozvies. Par krat sa dokonca stalo ze komunita hracov zmenila rozhodnutie biowere o niektorych veciach v hre (co je u mna rozhodne plus, ze pocuvaju co ludia hovoria).

    Wowko ma levelovanie asi na tyzden herneho casu a pritom je levelovanie uplne rovnake za vsetky classy. Tu ma kazda z 8ich klas svoj vlastny pribeh a k tomu dve verzie (za temnu a svetlu stranu). Ak jedno levelovanie vydrzi aspon ten tyzden herneho casu kedy sa odohra predomnou jedna z tych 16 moznosti (ked nepocitam minoritne odklony podla rozhodnuti ktore spravis), tak budem navysost spokojny. A kto vravi ze potom je koniec? Na najvyssom lvli vo WoW ajtak maximalne sedis v OG/IF a chodis na raidy&PvP. To vsetko bude aj tu.

    A ked uz to teda po tyzdni strati lesk pre niektorych, co ja s tym, nedokazem ovplivnit to co si iny ludia myslia *4* Ja sa na to tesim, lebo v tom vidim vsetko co mi chybalo ked som hral WoW. A ze je na svete viac ako milion Star Wars geekov ktory si hru kupia uz len perto ze je Star Wars, hra sa uzivi, budu vychadzat patche a expansiony a za sedem rokov mozno pride nieco uplne nove. Nenutim ta byt optimista, len poukazujem na to ze ta hra nebude nevyhnutne tak zla, ako tvrdis na zaklade dojmov z 13tich minut videa.
  • ten vyber odpovedi je opravdu ciste roll ? neni tam neco na cem zavisi, aby se vybrala tvoje verze ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit