Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No vida takze predobjednavkou jsem nic nezkazil hehe
  • zítra mi přijde poštou.. už se těším. Cena ? 400,- bez obalu. *15* Čert vem obal ne ?
    • Jistě, hra vychází 1.11. a zrovna tobě zítra přijde poštou. A mě včera vykouřila královna Alžběta.
      • Nejdrive zjistovat, pak komentovat... http://playstationfans.com/playstation-3/uncharted-3-retail-copies-leaked-early/
        • No a? Myslíš že to někdo prodává za 4 kila? A že to dojde do česka za dva dny?
  • ano PC je proste skvela masinka, hry po internetu.. , moznost si zatunit, hru si sosnout a nic neplatit, zahrat si hry prevazne v CZ. Uz se mnoho napsalo jak konzole kazi pc scenu a hry primarne vyvijene na vsechny platformy. Nastesti nekterych vlajkovych lodi se to netyka a to je dobre. Aspon porad nemusim poslouchat ty mekty. Proste prispeju borcum z naughty dog za skvelou praci tim, ze si koupim tento skvost, vsunu do stroje, zapnu domaci kino dolby pro logic II :) nazhavim tu velkou telinu co tu mam a jsem si jist , ze tento herni zazitek bude neskutecne intenzivni a naprosto neprekonatelny! jsou skvele hry ale v soucasnosti nenajdete nic lepsiho nez tyto vlajkove lode, proto uz se nedohadujte a ps3 si kupte, neni nic jednodussiho nez rici zene, rodicum, babince, o prispevek na tento herni stroj. Vanoce se blizi *2* *2* *2*
    • Preco preboha Dolby Pro Logic, ked vyhoda PS3 spociva v blu-ray a 99% hier ma DTS? *5*
    • Get a life.. *4*
      • Ringwraith
        A taky by měl spálit všechy knihy a přestat se dívat na filmy, na TV atd. ne?

        Dnes je přeci správný life jen ožírání se s partou, ne?

        Edit: Odstraněno jedno slovo.
        • Hairy_Ass
          Knihy pálí jen nekulturní barbaři. *3*
          • Psychotic
            Američtí křesťané to dělají běžně i dnes...
            • Hairy_Ass
              A tak se potvrzuje staré rčení "Timeo lectorem unius libri" - Bojím se čtenáře jediné knihy. *4*
            • smejki
              Italští taky
        • S takovým názorem jsi sám ten největší prosťáček.. *3*
          • Ringwraith
            Mohu tě ujistit, že takový názor nemám. Ptám se jestli máš ty.
    • Pokud ma nekdo herni PC, tak rozhodne netrpi financni nouzi na to, aby si nemohl dovolit PS3.
      • bobsh
        tuhle logiku miluju *1* nemohlo by to být třeba tak, že když někdo má herní PC, tak většinu svých našetřených peněz dal za herní PC a tudíž si už konzoli nemůže dovolit? *1*
        • Tak je to debil, pokud do toho nacpal vsechno, co ma.
          • Co je pro tebe herní PC? PC za 50 tisíc? Vzít to nejdražší od intelu, nVidie, narvat tam 16 giga ramek a nějakou pořádně drahou základovku?
            V současnosti PC sestavíš do 10 tisíc a bude bohatě stačit.
            Nikdo nevrazí do PC všechny svoje peníze, ale ty zbylé spousta lidí investuje do něčeho smysluplnějšího jako jídlo, účty, oblečení.... Né každej si může dovolit jak PC tak i konzoly.
            • Souhlasim. Je rozdíl, jestli chci nadupanou mašinu a vrazim do ni 50k / chci PS3, ale k tomu za 40k koupim pořádnou TV a domácí kino, nebo mi stačí počítač, na kterém si zahraju většinu novinek, ale nebude to tak pěkný / koupim PS3, připojim na svojí starou Teslu, která ani neví, co to znamená LCD, natož FullHD. Takže moje varianta by byla mít nabušenej comp a k tomu konzoli (s obyčejnou televizi, bez sound systému). Ale já vim, že by tam ležela a jen se na ní prášilo. Konzole mám rád, ale hraju na nich jen u kámarádů. Jinak jsem PCčkář.

              EDIT: A jsou také splátkové prodeje. Ty jsem včera využil na nákup nového compu. Bez možnosti splátek bych si z mého platu na comp ušetřil tak za dva roky:/.
  • imfe, vyser se na hry a padej recenzovať filmy!
    • Falešnej Cival???
  • Tak jsem zkouknul videa této "úžasné" hry, přečetl jsem si komentáře na obhajobu této "úžasné" hry a došel jsem k závěru, že průměrnému hráči dneska stačí ke štěstí málo.
    • Podle mě jen závidíš...
    • cize ked si precitam obsah filmu, pozriem trailer a zhodnotim aky je film nahovno, tak to bude urcite velmi spolahlivy a objektivny nazor :) niektori ludia su smiesny
    • tuto hru si musis zazit na vlastni kuzi ... abys pochopil tech 11/10 teda srry 10/10 ve svete
    • ...zahraj si to a potom teprve komentuj.
  • Hral to nekdo ve 3D ???
  • Tanbou: Kachnička je totálně hloupé a nereálné přirovnání jak jsem prokázal!!!! Ale s tebou to fakt nemá cenu řešit, myslím že vše už bylo řečeno a s člověkem kterej si myslí že je chytřejší než celá recenzantská obec nemá smysl cokoliv rozenírat. btw. Cliffy B zrovna na twitteru pogratuloval Naughty Dogu k výborným hodnocením a ještě jedna ukázka jak dokáže Uncharted vykouzlit hrající úsměv na rtech: http://www.youtube.com/watch?v=tI3tsWus2KQ
    • Ad kachničky - co jsi prokázal?

      Nejsem chytřejší než recenzentská obec, ale mám svá měřítka. A ta neměří hypovaností titulu ani očekáváními, ta měří podle mých zkušeností. Pokud Cliffy B pogratuloval ND na twitteru, je to jeho problém, já ND k vytvoření tohoto interaktivního filmu gratuluji taky. A pokud bych měl brát Uncharted 3 jako interaktivní film, tak je plné hodnocení zasloužené. Naneštěstí hodnotím Uncharted 3 jako hru.

      Že si Harrison Ford nechá zaplatit za to, aby si zahrál U3 a okomentoval to ob každých patnáct sekund jako "WOW, fantastic, so cinematic, so realistic, very challenging, unreal, very exciting", to mne taky nijak nevzrušuje.
      • hral jsi heavy rain? to je skoro jako film, taky to vyslo jako hra a taky psali na fora typci jako ty ze to neni hra , ale film a ver ze v uncharted je hratelnosti o hooodne vic, ale to ty nevis protoze uncharted v zivote nehrals...
      • No on měl natočit krátkej spot cca 30 vteřin, nikdo po něm nechtěl aby se nechal tou hrou umést, což se nakonec stalo *5* *5* *5* Jen chci tím říct že Uncharted je přesně ta hra, která umí vykouzlit ten báječnej úsměv na rtech když ji hraješ, což plno ultra hyper komplexních mega těžkých RPG nedokáže...

        Ty nemáš žádná svá měřítka, jen si vymýšlíš hovadiny který do takové hry nepatří (proč mě nepřítel nezabije stealth a neumí všechno to co já) a skrz ně tady neskutečně hatuješ. btw. a něco jinýho je hype a něco jinýho je, když dají hře recenzanti po celým světě vyjímečně dobrá hodnocení...to pak asi bude vyjímečně dobrá ne ;-)

        Jo a prokázal jsem že kachničky rozhodně nemají naprosto nic společného v AI uncharted.
        • Když teda Tanbou vymýšlí hovadiny :D :D tak mi řekni, jaký teda ultra hyper komplexní mega těžký RPG nedokáže vykouzlit úsměv na rtech. A jestli nedokáže, tak z člověka aspoň nedělá ultra hyper komplexní mega těžký zombie :D udivující se způsobem "WOW, fantastic, so cinematic, so realistic, very challenging, unreal, very exciting".
          • Nehodlám tady rozjíždět off topic vypisováním jiných titulů a posleze debaty o nich, z toho jsem už vyrost. Uncharted 3 je zřejmě jedna z nejlepších her roku tak si doplň podle sebe. Uncharted hry jsou prostě dechberoucí. O to jde a když jsi spokojenej a do hry se ponoříš tak, že pak připomínáš zombie které se zmůže jen na občasný uspokojující úsměv pak je to jen dobře *3*
          • Karliczekk, děkuji moc za podporu, alespoň tady se svým názorem nejsem sám. Ale važ svá slova. Zvolený způsob argumentace výzvou "Tak mi řekni..." v kombinaci s přirovnáním pana Forda k zombii nikam nepovede, jenom rozpoutá debatu o pocitech.
  • Nechapu jak mohly dát 10 bodů. Já bych dal tak 7 bodů.
  • Nejlepší série všech dob :-)
    • Ringwraith
      To ne.
  • kravina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit