Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Navezuje 3 diel dejovo na predchadzajuce, mal by som prejst najprv predosle diely aby som pochopil dej ??
    • nenavazuje ,kazdej ma svuj vlastni pribeh jak indi...
    • Ringwraith
      Určitě ano.
      Jednička je velmi dobrá, ale dvojka taky skvělá.
      Pokud by jsi hrát trojku jako první, tak by jsi se stejně chtěl k jedničce a dvojce vrátit a jen by tě oproti trojce zklamaly.

      Zahraj si hezky postupně 1, 2 a 3. Nejedná se o nijak dlouhé hry a budeš moc nádherně sledovat vzestup série.
  • Nejslabší byl určitě první díl, ale nejsilnější i přes všechno dvojka.

    Nemůžu si pomoct, ale běhání se Sullivanem v zádech mi přišlo mnohem méně inspirativní než když tam byla Chloe (potažmo Elena, ale to je tak nemastný/neslaný ženský charakter až běda:-//)..Kua, na Chloe jsem se těšil přímo extrémně a říkal si, to by bylo aby se s Drakem nedali tentokrát dohromady *5* ..Nic no..

    Jinak hratelnost a zážitek opětně nadmíru strhující..Akorát ten Sullivan......snad se na něho ve čtyřce už fakt vybodnou, nevím kdo s hráčů chce proběhnout s nějakym bílovlasym důchodcem 70% celý hry.. *16*
    • To ja mam opacne me pripadne sullivan v poho, u chloe me vedi ten dabing ....
  • prostě se s tim vsichni musi smirit TOHLE JE NEJKRASNEJSI HRA NA SVETE ,a vsichni kdo to tady pomlouvaj tak v zivote uncharted nehrali... *1* a jen zavidi , prej ze tunelovka -jak tohle muze rict nekdo kdo aspon trochu hraje, protoze ten kdo hraje hry tak v zivote nemuze hatit tenhle masterpiece, v opacnym pripade hranm vubec nerozumi , RESPEKT NAUGHTY DOG
    • Ringwraith
      Můj respekt mají Naughty Dog už za Crashe 1,2,3 a Crash Team Racing.
      • Eh, hry pro deti s malym vlckem? Ne ze by to nebyly dobry hry, ale Uncharted uz je nastesti o par let dal, minimalne v puberte ;)
        • Ringwraith
          Ehm, zábava je zábava. A je mi jedno jestli jsou to hry pro děti nebo ne. Taky jsem je jako dítě hrál. A rád si je občas šmiknu na emulátoru PS1 i dnes.

          Jsou to lidi podobní tobě kvůli kterým jsou dnes všechny hry temné a drsné a husťácké, plné explozí, krve a holohlavých mariňáků. Přitom zábava může být i jinde.
          • Uncharted neni temny ani drsny, plny krve a holohlavi marinaci tam uz vubec nejsou. Tak proc mi tyhle veci podstrkujes? Crash je ale hra pro mrnata, sorry no *3*
            • Ringwraith
              Vidíš to.

              Někdy se říká, že znakem dospělosti je to, že se nestydíš, za to co tě baví.
              Samozřejmě existuje protiargument, že dospělého by neměly bavit dětské hry.

              Ale každý jsme nějaký. U mě vítězí zábava. U tebe asi podvědomí, že děláš věci přiřazené společeností tvému věku.
            • Ja hry pro deti neodmitam, ale nejsem dite, stejne jako bych necet Kaju Marika, nebo Chatu v jezerni kotline, tohle patri k urcitymu veku a hrat v dospelosti takovy detsky hry jako Crashe, to uz bych si pripadal divne, navic by me to ani nebavilo. Detem to ale neberu *14*
            • Ringwraith
              Promiň, ale znát tě nemusím.

              Podobní jako tobě myslím v tom, že taky odmítají dětské hry. A ty dětské hry odmítáš, to jsi prokázal.

              Tento tvůj poslední post je zoufalá snaha něco vytáhnout, když tě nenapadl pádný protiargument k tématu.
            • Ty me neznas, nic o me nevis a pises o nejakych lidech, co jsou mi podobni? Ty ses taky zajimavej *3*
            • Ringwraith
              Nechápu, proč by si dospělý člověk nemohl užít Crashe...

              Nic tobě nepodstrkuju. Napsal jsem "podobní tobě". Tedy jako ty, ale ještě víc extrémní v tomto odmítání některých forem zábavy.

              No a přitom dětské filmy jako Shrek, Auta, atd. jsou megaúspěšné i mezi dospělými. A Avatar je taky pohádka...

              Ale ne, hry nemohou být pro děti...

              EDIT: Nemá cenu to dál řešit. Prostě vehementně odmítáš velkou část dostupné zábavy z velmi povrchních důvodů. Klidně v tom pokračuj dál.
  • tak uz si to davam a musim smeknout, parada a tim splitscreenem pro dva mi udelali velkou radost.
  • Woooow, no tak to je pecka! Hrozná škoda že to není na PC :( Tuhle hru bych si klidně i koupil (a to dělám jen u opravdu vyjímečně dobrých titulů, kterých pro mě osobně moc není)
    • A co je za problem poridit si PS3? Hned mas k tomu tri exkluzivni hry Uncharted 1,2,3, ktery si jinde nezahrajes. Jako sorry, kdyby ta PS3 stala 15tku, tak to chapu, ale za tech 5999 je to vyhodny, i kdyz jinak hrajes na PC. I prtavy tablety jsou dneska drazsi nez PS3.
      • Pripocti kvalitni televizi a jsi na tech 15 tisic jen to hvizdne.
        • Vy doma nemáte televizi?
          • Mame. 20 let stare CRT (pokud ty televize byly CRT, ale kdyz to srovnam s monitory, tak asi ano) s uhloprickou 50 cm. Zazitek jak vino. *2*
            • Tak ty jsi holt výjimka ty tu cenu TV ke konzoli fakt připočítej většina ostatních lidí to dělat nemusí.
      • Kdybych se takhle ptal sám sebe na každou věc co se mi líbí, mohl bych si hodit smičku. Ono se to mektá když Váš nejspíš pořád živí rodiče a neplatíte 13 000 za nájem a 11 000 za splátky na auto + samotná obživa :).
        • Jiste místo auta si radsi koupím PS3, to vyuziji daleko více.... Kdo dnes potřebuje auto *1*
        • Ne, rodice me opravdu nezivi. Ale platim mensi najem a auto nemam. Fakt si nemyslim, ze 5999 je nejaka premrstela palka, na kterou by se nedalo brzo usetrit...
          • Samozřejmě že dalo, ale nyní jsou tu trochu jiné priority. Každopádně nedávno jsem přemýšlel nad XBoxem, protože mě nebaví investovat do PC když na konzoli šlape všechno více méně tak jak má. U PS3 zamrzí nemožnost spuštění pálených her, jinak mi je ta konzole také více sympatičtější.

            Tím chci říct, že kupuji ty hry, co se mi líbí. Holt demo občas nestačí :).
            • Typické uvažování typického piráta.
      • Ringwraith
        Máš k tomu asi 100 exkluzovních her.

        To, že lidi v Česku si PS3 spojují pouze s Uncharted a God of War neznamená, že neexisuje spiusta jiných skvělých pecek. Třeba i multiplatformních i pro X360, nebo skovaných v PSN atd.
        Chce to otevřít oči a vidět dál, než za to, co ti nacpou všichni před nos. Kyž už tu krabicu doma máš, tak ju pořádně využívej.
        • 100 exkluzivnich her ciste na PS3 rozhodne neni. Tech nejlepsich her jako Metal Gear Solid 4, Gran Turismo 5, Uncharted atd. jsou jen desitky, podle me do dvaceti by se asi nevesly. Ale i tak je tehle par her top, kvuli cemu se PS3 vyplati jako dalsi herni stroj. Nevim, proti cemu zbrojis...
          • http://en.wikipedia.org/wiki/Category:PlayStation_3-only_games
  • S tím 10/10 už to trochu přeháníte ne ? Je mi jasné že bf 3 jste daly 9/10 jen proto že by to už vyzeralo špatně. *1*
  • jo jo rek bych ze karliczekk hraje wow to by na ty jeho trapny kecy sedelo *2*
  • jak je to stím prstenem? šak ho dal v první díle k té mrtvole...
    • Jo ale ta blondyna (nevim jak se jmenuje) si ho potom vzala a dala mu ho
  • Preskriptovana nuda.
    • trapny kecy
    • Napsal zarytý PC hráč... *2*
      • Tak já nevim, ale co je zábavného a hlavně napínavého na skriptech, kde hlavnímu hrdinovi jde o kejhák, když už stejně předem vím, že se mu nic nestane, protože za koho bychom teda potom hráli že ? Prostě na film jdu do kina a radši si půjdu zahrát něco co si opravdu 10z10 zaslouží. Ale nepochybuju, že se o tomhle nebude mluvit :D . Protože až vyjde 8 díl stejný blbosti s jinýma kulisama může zasednout vedle CODa, o kterým taky všichni mluví, ale nikoho už to hrát nebaví. Jo a COD byl taky do 4tého dílu hlásán až do nebes.
        • Asi na tom něco zábavného a napínavého bude, když má tato hra už od prvního dílu tolik fanoušků po celém světě. Možná by sis měl zahrát oba díly a dát si i nový až bude venku a pak napsat, že je to nuda a nezaslouží 10/10. Dohrál jsem oba a co se týká singlu, tak super a mulťák velice chytlavý, naprosto chápu proč se tolika lidem tato hra líbí. A když se nelíbí vám hoši, tak to není náš problém, taky nepíšu že je něco sra.ka když jsem to třeba ani nehrál... *2*
  • PS3 nemám, ale tato hra je velmi silý tahák. Tak jsem se podíval na strejdu Youtube na první cca hodinu hraní.

    10/10 dostane hra, kde postavy nehezky zřetelnou interpolací doklouzávají do předpřipravených pozic? Tak nějak si vzpomínám, že u Mafie II to hrozně moc vadilo. Tady ne?

    Ale je pravda, že výprava vypadá úchvatně. Klobou dolů pře ND, kdybych měl konzoli, asi by mne to lákalo.
    • Ono, hry recenzujou jiný lidi takže to je v podstatě co recenze to názor někoho jinýho a pokud je hra parádní tak dostane všude skoro stejný hodnocení, teda v případě že recenzent není naprostej id*ot
    • U této série dostává pojem “tunelovka“ zcela nový význam. Ale samozřejmě, že konzolisté se u toho budou bavit a ještě tomu napálí maximální hodnocení.

      Existuje vůbec nějaký herní web, kde by se hodnotilo aspoň trochu, jak to říct, normálně? Nějaký web, kde třeba tato hra nebo RAGE dostane 3/10?
      • Asi je potřeba ti připomenout že i Half life 1 a 2 byly tunelovky a hodnocení měly stejné. Možná to časem pochopíš. To jen tak pro příklad jinak takových her najdeš v historii plno.
        • HL2 možná že i jo, ale Hl 1 Hahahaha... Asi jsi nehrál...
          • O tom kdo co hrál raději pomlč když jsi napsal něco takového.
          • Mechwarrior_bw
            ale no tak, HL1 i keď je v mojej top 5 je tunel ako vyšitý ... jediný rozdiel ktorý je keď porovnávam staršie hry a hry posledných rokov je v tom, že tie novšie príliš ťahajú hráča za ručičku a s tým ide ruka v ruke masívnejšie scriptovanie a dojem, že hráč je iba nejaká loutka ktorú ovláda hra a nie hráč.
      • eurogamer.com 8/10 - nejnizsi hodnoceni, co jsem nasel... GT 9.5/10, IGN 10/10, Metacritic 93/100 atp.
        • Co mna viac prekvapilo je, ze jednotka aj dvojka mali velmi pekne rozbehnuty pribeh. A zrazu to skonci tak, ako keby tvorcom niekto ukradol poslednu stvrtinu scenaru, alebo vyhodili scenaristu a ostatni to pokusili nejako dokoncit. To bolo obrovske sklamanie.
          Pokladam to za vynikajucu hru, ale skor by som sa priklonil k triezvejsiemu hodnoteniu Eurogamera.
      • To neni pravda. Na konzolích tohle nepatří mezi nejlepší věci. Pár cutscén, plno střílení, chudý příběh a pár trapných fórků. Dobré to je, ale nejlepší určitě ne. Trojka možná bude jiná, ale moc tomu nevěřím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit