Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ja bych to nepovazoval zrovna za slabost, vzdyt to byl jeden z nejstabilnejsich systemu po (98) a klidne ho muzes mit na hdd dokud mu nevyskacou vsechny kolecka, to mi pripomina nechvalne proslule " Mel jsem Win na Disku no a ten disk si odkracel a tak jsem mel po..." Ja Halo 1 hral vice az v Anniversary . To se mi libilo vic. Me se moc nelibila 2jka a ta zhrzenost zvana , visty mi jeste doted strasi tim hur ze pak vydali i crack na win xp... nu coz. *4*
  • :D Tak ja hral jen prvni halo i když by nebylo od věci si pořídit dvojku a zahrát. XP využívám docela hojně poslední dobou i když už nastala chvíle kdy jsem přemejšlel že bych jim dal papa, ale nedokázal jsem to. Možná se jich vzdám až 8. dubna příštího roku možná je nahradím právě steamOS a možná budu natolik slaboch že tu prostě zůstanou dokuď neodejde HDD do křemikového nebe. :)
  • Jack1947
    I got it... Snit se prece da vzdy a vsude, je jedno o cem. *3*
  • ano, musi si to naloupit na hracich, pekne shrnuto *5*
  • http://www.vg247.com/2013/06/27/directx-11-2-will-be-exclusive-to-windows-8-1-and-xbox-one/

    neboj se, ms ma loupezivy plany upredeny krapet dopredu *5*
  • Jack1947
    Jo ale neni klasickej typ trolla, n a ne se pristopje trochu jinym zpusobem. *4*
  • kdyz uz o tom mluvis, tak gnu/linux je stejne tak filosofie jako os

    odpovedi ne, spis sny, jaky by to bylo super, kdyby nam kazdej loupeznik nevnucoval svoji platformu *5*
  • ucho
    joe je trol, tak zkouší být zajímavej. prostě mu bylo smutno a přišel si sem pro pozornost.
  • ano, to slovicko "zatim" je podstatny, jinak nikdo nerika, ze to pujde samo a hned

    jenze na linuxu te nikdo nebude nutit prechazet na dalsi nepotrebnou verzi, natoz za ni platit, jak to jede ms (a ne, neni normalni platit za amoralni - nepotrebny produkty)
  • Jack1947
    Jo jasny, tak hlavne tohle je vec pro hrace a pokud mozno ty , co nebudou nic jineho cekat, hrat budou u tv ... spise tuto skupinu. Steam os si tak uplne predstavit neumim, pac to bude dost omezene co se bude tykat "manevrovatelnosti" a co je hlavni ja bych kdyby nato prislo, bez toho byt dokazal, jsou jine dulezitejsi veci ale neberu to nikomu. Win sp3 xp mam taky ale oddob Win7 jsem na nej nesahl , jen jednou jsem byl na pomezi (Vista kvuli Halo2 ).
  • Tak to už je zase na každém zvlášť. Já například jsem teď na xpčkách a když mám chuť jít hrát dejmetomu battlefield 3 tak prostě restartuju a du si třeba udělat čaj. Ale jinak máš pravdu.

    Pro rejpaly: To že používám microsoft windows XP Profesianal SP3 je čisté moje osobní a citová věc.
  • :D tak je to přece jen prototyp, právě proto to označení.
  • Jack1947
    Neni kam spechat, skoda ze se to neda nak prepinat z win a ze to je proste a bude OS, takhle mne uz bude otravovat tohle takze nebudu , treba asi hrat kazdy den OS se mi i tak zda trochu prehnane, spise to bude jen OS herni nikliv i pracovni... atp. Nuze, pockame a uvidime. Ozivit pc platformu, no nevim nevim to spis vypada jako prvopplanovite vykompenzovani s konzolemi, treba se mylim ale me to trochu zapacha. *4*
  • tak kazdopadne kupovat novy konzole je zatim skoro stejne zbytecny jako zkouset steamos *5* (to vlastne tech 200 her na linux je vic, nez bude na desktopy od sony/ms)
  • Jasné, taky si radši počkám až to několik zdrojů potvrdí že je to takové jak valve slibuje, ale i pak stejně pujde do dualbootu spolu s woknama.

    http://store.steampowered.com/livingroom/SteamOS/
    Je to prostě tah k vyrovnání k pohodlnosti konzolí, i když není dneska problém připojit obyčejné PC s woknama k telce a hrát na gamepadu. Ale i tak je to podle mě dobrý tah jak zase pořádně oživit PC platformu.
  • Jack1947
    Ne muzou , ale musi Feedback do eteru bylo to hlavni proc je oni ti vyvolenci, dostaly takze oni se musi podelit se svym nazorem, nevim nevim... taky jsem zvedavy i kdyz mne to trapit nemusi. Ja budu rad kdyz budu mit PS3 a zaparim si spoustu her , co jsem jeste nehral.
  • by me zajimalo, jestli to bylo na tech 300 prototypech, prej o tom muzou bez omezeni mluvit, takze ono se ukaze hned zahy, kolik tomu jeste chybi k pouzitelnosti *5*
  • Jack1947
    n: Odpovedi na vsechno ? A co tak treba i rict co je smyslem vseho byti, ne fakt pro vsechny to rozhodne nebude, a i to malo se bude moci/muset rozhodnout jestli vubec.
  • neviem ci je moje rozhodnutie je retardovane alebo to tvoj mozog nedokaze spracovat (daj sa vysetrit). Len vravim ze by som bol rad keby tam daju aj AMD graf. karty alebo procaky od amd. Vykon tych procesorov a graf kariet je na rovnakej urovni co sa tyka hrani hier tak nevidim dovod preco by tam nemohli byt. Taktiez drivery su na rovnakej urovni pod linuxom.
  • Jack1947
    Ja ale narazel , spise primo na nej. Iu ma takovou povahu no, vecne skepticky k novym vecem , nerad konzole a s nizkym obzorem, vseho deni... jak jsem napsal nas Joe *3* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit