Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Aha. Takže na práci budu mít Windows a na hry SteamOS. To fakt nebude nenormální. Nic mě zatím nenutí měnit Windows, protože je nemám pouze jako herní systém, ale 60% možná i více to využívám na práci. A všechny současné tituly spustím na Windows a i starší tituly tam rozjedu (pouze AoE I jsem na Win8 nerozjel.) Tudíž jestli SteamOS nenabídne něco, co by bylo fakt bomba, tak je naprosto zbytečné mít Windows na práci a SteamOS na hry, když Windows mám jak na práci, tak na hry. A prosím, nevytahuj zase nějakou cenu systému. Když jsou lidé ochotni vyhodit 3500 za klávesnici a nejsou ochotni dát 2500-3500 za systém, tak to není problém ceny, ale ochoty koupit.

    P.S: Stačí aby Microsoft zacinkal a všichni se na nějaký SteamOS vykašlou. Čistý zisk Microsoftu za minulý kvartál byl stejný jako hodnota Valve. Navíc se Valve pustilo do Sony a Microsoftu a ti, kdyby chtěli, tak si Valve může jít tak akorát stavět bábovičky. Vše je o penězích a pořád má Sony i Microsoft platební disbozici gigantů a proti nim Valve.
  • Jack1947
    Nevim , jestli budu hned zkouset... uvidim az co prvni preview/recenze potazmo od tech "vyvolenych" a az pak zkusim , tedy mozna. *7*
  • coz o to, ja jsem skeptickej taky, ale u pocatku velkych zmen je vetsinou na pocatku nakej "silenej" napad, kterej se akorat nikdo predtim nepokusil uskutecnit...

    tuhle cast velky zmeny valve zatim plni do puntiku, ten uz "jen" ten zbytek *5*

    mimochodem, vcera jsem koukal na "jobs" (ano, je to o tom jablecnikovi), a tohle se tim tahlo jako nit
  • Steam OS bude zdarma ke stažení a naistalování na osobní počítače. Je to dokonce i přímo na steamu.
  • ano, steamos (ditribuce linux zamerena na hrani), jenze tu mas i jiny distribuce...

    az (pokud) prestanou vyrobci hw a vyvojari ignorovat steamos, prestanou tim padem ignorovat i linux (je to takovej kruh, kde bud nekdo jako valve zkusi nastartovat spiciho obra nebo se nic nezmeni)

    zatim je to spis sen, nez realna skutecnost, ale uvidime, uzivatele tim urcite nic neztrati (muzou jen ziskat, pokud to vyjde)
  • Jack1947
    Nesahnes prave kvuli tomu nakonec, k tem "spinavym" konzolim co znicily herni scenu? Nebo se ti docista zboril celicky svet. *15* *2*
  • ne spíš bumbali ve valve když tohle vymysleli asi se všichni ožrali včetne lidi z nvidie a intelu. byla to velka party a vypadlo z toho todle *7*
  • Jack1947
    Nebot, je to nas vecne , skepticky Joe. *15*
  • 2n
    to je projekt ktereho cilem je abys tu krabici mel v obyvaku, ne abys na ni pracoval. a do obyvaku prece nebudes tahat klavesnici. proto taky k tomu bude specialni ovladac.
  • bud ctes jenom nadpisy nebo jsi vecer prilis bumbal *5*
  • No tak nebude nový direktX fachat na os ktery zrovna používám, stejně moje grafická karta podporuje jen DX11 a ne nový DX11.1. A nový dx se jen tak neobjeví to by museli upgradovat novou generaci konzolí která vyjde tenhle rok.

    http://support.microsoft.com/lifecycle/search/default.aspx?alpha=windows+7
  • taky si to myslim je to jasný
  • cemu nerozumite je ze steam os bude jen pro tu parní mašinu do obyvaku a budou se dealat na to exkluzivni hry a alikace takže zbytečne si koupite titan protože bez steam os na tom nic nerozjedete. a nebude se to dat prolomit a nainstalovat na bezne pc
  • nech ho nerozumí tomu
  • lol si koupím stejne komponenty co jsou v steam masine a pojedu a budu mit kompatibilitu
  • takze maj dohromady north bridge s cpu a rikaj tomu soc, to je naka prevratna novinka? jinak tam zadny zazraky nevidim
  • treba proto, abys nemusel mit v telefonu android, na hry loupezivy sony a na praci prefoukly wokna

    (ano, je to smely plan, ano, je to dlouhodoby plan, ano, loupeznici se tomu budou branit zuby nehty)

    gaben tomu rika "great fusion"
  • http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-the-complete-xbox-one-interview článek pro trouby, co si myslí, že herní konzole je jen poddimenzovaný pcčko.
  • Jack1947
    Presne, velka zbytecnost.
  • 13.1.2015 (a uz ted tam nechtej davat novy directy, proste te donuti prejit, i kdyz to vubec nepotrebujes)

    budou vydavat jen zaplaty jako ted u xp

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit