Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ted se priznejte, kdo sel napoprve tunely po tme, protoze nevedel, ze ma baterku (klavesa L) *3*
    • Kdyby baterka na L, ale já pak zjistil v nastavení že jde i nasazovat bajonet a to jsem byl teprve boss :D
    • Nejen to. Na základce mi kamarád ze třídy vypálil na dva CD (ten potisk si pamatuji dodnes) pirátskou verzi, hra se mi velmi sekala, přesto jsem ji dohrál :) V té době jsem navíc poprvé sledoval MASH, takže co víc si přát :)
      • MASH je ale korejská válka. O pár let a km jinde.
        • Ano, to vím :) - od té doby mám rád obě války, když je o nich něco např. v TV dokumentech.
    • Mazarini :D
    • Jak napoprve? :D
  • Doba , kdy pro mnohé z branže přišlo vystřízlivění a potvrzení že můžete mít unikátní nápady i schopné lidi , ale bez financí na projekt jste odsouzeni k plnění rozmaru investora / distributora . Malé studio z čech/moravy a ambice na AAA titul které vystřízlivělo po střetu s praktikami 2K a realitou velkého trhu .Počátek konce samostatné prezentace české scény a ústup do pozadí větších projektů pro většinu zúčastněných ...
  • Ani byste nevěřili jakej teď ve mě vytryskl pocit blaženosti, při pomyšlení na vznik trojky, při prvním zaostření náhledovky :D po následovném přečtení nadpisu však rychlostí světla zanikl zpět do mezí utopie.
    • Stačilo pomyslet na 2 a trojku radši ne. Stačí jak vypadá mafie.
  • Nejlepší MP a to téměř vždy preferuji ve hrách všeho druhu single. Mapy, různorodé zbraně a povolání... Hráčí se mezi sebou moc neznali, přesto bylo v minimum nadávek a všichni v týmu museli spolupracovat. A oblíbenost nebyla jen u nás, velká komunita byla např. v Německu a Polsku.

    Pokud se hra objeví časem na GOG, opět si ji pořídím. Mám ještě krabicovou verzi, ale ta má hodně technických chyb (i po řešení kompatibility). Spolu se sérií Hidden and Dangerous a Chameleonem jsou vedle první Mafie další českou třešničkou na herním dortu :) Vietmanská válka je navíc moje srdcovka mezi moderními konflikty.
    • Pár her se od 2K na GOGu letos/loni objevilo (https://www.gog.com/news/take_on_2k), musíme doufat *4*
    • KrPa
      Bohuzel, na gogu jsou ceske hry jen snad ty, ktere jejich studia zanikly a prava nikam nepresli, nedavno bohemka strahla z gogu vsechny sve hry, 2K tam nic neda, kdyz to nema drm ochranu, ted se tam objevuji jen hry od maliych studii a indie. AAA ceske vyroby se tam uz asi nedostanou *13* Uvidime, zda se zlomi Vavra s Kingdom.
      • Vzhledem k tomu že Vávra na FB nikdy neodpoví na jakejkoliv dotaz, týkající se GOGu, tak pochybuju že tam daj KC. *3* Ale určitě bych (stejně jako u Zaklínače) koupil verzi bez DRM.
        • KrPa
          Neodpovi, ale na KS psal, ze by mohlo byt (i kdyz je to hodne davno), ale jde spise o neustale reci, ze mu je zaklinac a cd projekt vzorem, to je pro me nadeje na zverejneni na gogu
  • Ma smysl to dnes jeste hrat?? DLC k DS 3 byl megapropadak, tak se chci odreagovat.
  • TheGGG
    docela to ušlo... tak z tehdejšího pohledu 7/10 a dneska tak 4/10...
    • No jasně šmudlo.
      • TheGGG
        best argument evr *14* *14*
        • Drž hubu
          • TheGGG
            edgy AF m8, edgy AF.... street level shizzle ma nizzle...
    • Říkejte si co chcete, ale v podstatě má pravdu. Ta hra už tenkrát byla přeceňovaná a rozhodně to nebyla taková pecka, jak tady všichni tvrdí.
      • Ta hra byla naopak výborná a furt je. V žádný jiný hře nebyly tak perfektně a realisticky zpracovaný zbraně, střelba a celkově ty vojenský mechaniky a grafika byla na tu dobu taky dost dobrá. To celý za skvělýho soundtracku a v CZ dabingu skvělý hlášky. Ta hra byla fakt dobrá, měla mouchy (jako každá hra) ale je to fakt dobrá hra.
        • Já netvrdím, že byla špatná, ale v té době jsem se z ní rozhodně neposadil na zadek.
      • A proto ve zpracování Vietnamského konfliktu dnes tolik vývojářů zaběhlých sérií cítí další příležitost ?
        • TheGGG
          a že těch titulů je...
  • To byly časy když jsme tu hru drtili v roce raz dva a v průběhu hraní jsem měl x zákysů (nevím jestli tehdy byly hry těžší nebo jsem spíš neuměl hrát :D).
    Pro mě je ta hra víc nostalgičtější než taková mafia a škoda jen že se mi na moderním OS vždycky sekne když se volá z rádia :(
    Taky je velká škoda že Vietcong je jedna z mála her odehrávající se během Vietnamské války a tu ještě podává takovým způsobem (pamatuji si že na leteckých dnech jsem se vždycky běžel kvůli tomu podívat na Huey a zbytek mě nezajímal :D).
    • Stáhni si VCStarter 1.65 nebo 1.7 - ten přímo opravuje tento bug (a mraky další + vylepšuje výkon). A stav se někdy na multiplayer (viz vietcong1.eu)
    • Jo to byly časy, kdy jsme chodili do knihovny na net a hledali tam návody jak projít ňákou pasáží v ňáký hře. Pak byl skvělej WinCheater, kde byly jak cheaty, tak i návody na hry a to celý offline, to byla fakt paráda. To už dneska neexistuje, když se někde seknu, tak si najdu lets play na youtubu. :-D
  • Pecka hra, teď ju mám rozehranou.
  • schumicrast
    Hlavně nezapomenu na dabing. Nebyl nejlepší, ale pro mě legendární "hej Trunksi".
  • Rejžožrouti zasraný :D
    Dodnes to hrajeme na LANparty. Halong port a Waterfall. Akorát to ovládání je v default dost divoké *15* je nutné si s tím trochu pohrát. Netuším, jestli měli vývojáři při tvorbě a betatestu jiné klávesnice *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit