Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pár her se od 2K na GOGu letos/loni objevilo (https://www.gog.com/news/take_on_2k), musíme doufat *4*
  • Stáhni si VCStarter 1.65 nebo 1.7 - ten přímo opravuje tento bug (a mraky další + vylepšuje výkon). A stav se někdy na multiplayer (viz vietcong1.eu)
  • Nějaký hry od 2K se na GOG poslední dobou objevili, musíme doufat *14*
  • Stačilo pomyslet na 2 a trojku radši ne. Stačí jak vypadá mafie.
  • MASH je ale korejská válka. O pár let a km jinde.
  • jedna z mojich prvých FPS a ako som tú hru nenávidel, teda minimálne prvé dve hodiny blúdenia v tmavých tuneloch, než som zistil, že tam je aj baterka :D
  • Já netvrdím, že byla špatná, ale v té době jsem se z ní rozhodně neposadil na zadek.
  • kongy vopic
  • Jo to byly časy, kdy jsme chodili do knihovny na net a hledali tam návody jak projít ňákou pasáží v ňáký hře. Pak byl skvělej WinCheater, kde byly jak cheaty, tak i návody na hry a to celý offline, to byla fakt paráda. To už dneska neexistuje, když se někde seknu, tak si najdu lets play na youtubu. :-D
  • Ta hra byla naopak výborná a furt je. V žádný jiný hře nebyly tak perfektně a realisticky zpracovaný zbraně, střelba a celkově ty vojenský mechaniky a grafika byla na tu dobu taky dost dobrá. To celý za skvělýho soundtracku a v CZ dabingu skvělý hlášky. Ta hra byla fakt dobrá, měla mouchy (jako každá hra) ale je to fakt dobrá hra.
  • Vzhledem k tomu že Vávra na FB nikdy neodpoví na jakejkoliv dotaz, týkající se GOGu, tak pochybuju že tam daj KC. *3* Ale určitě bych (stejně jako u Zaklínače) koupil verzi bez DRM.
  • KrPa
    Bohuzel, na gogu jsou ceske hry jen snad ty, ktere jejich studia zanikly a prava nikam nepresli, nedavno bohemka strahla z gogu vsechny sve hry, 2K tam nic neda, kdyz to nema drm ochranu, ted se tam objevuji jen hry od maliych studii a indie. AAA ceske vyroby se tam uz asi nedostanou *13* Uvidime, zda se zlomi Vavra s Kingdom.
  • P.S.
    možná nám roste nová generace kvalitních herních novinaru ješte neni všechno ztraceno
  • super článek o super hre diky lokutko
  • Jo, to je přesně ono *4* , jde to i na stealth (teoreticky), ale mě to snad nikdy nevyšlo, takže Jimmy Baxley Úprk *15*
  • Taktéž přidám můj pohled na co nezapomenu (tunely nepočítám :D ) - první setkání s "rákosníkama", štrádovali si to dole potokem, zamířím přez hledí a ratata - ta NÁDHERNÁ animace dopadu kulek do vody, to mi vyrazilo dech *4* Celá hra byla luxusní a ona je vlastně do dnes.
  • mirekdusinojc
    Je pravda, že ta hra byla velice autentická. Přesně takhle si to pamatuju, když sem vě Vietnamu bojoval.
  • Nejen to. Na základce mi kamarád ze třídy vypálil na dva CD (ten potisk si pamatuji dodnes) pirátskou verzi, hra se mi velmi sekala, přesto jsem ji dohrál :) V té době jsem navíc poprvé sledoval MASH, takže co víc si přát :)
  • Mazarini :D
  • TheGGG
    a že těch titulů je...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit