Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vietcong je parádní pařba. Jdou na něm vidět zlaté české ručičky, je to poctivá hra, která se nebojí jít vlastní cestou. Umí předat příběh, podobně jako první Mafia. Autoři neopomíjí detaily, hra je místy epická, ale ne prvoplánově jako hry západní produkce. Spíš je místy hodně civilní, sledujete proměnu vlastního bunkru, míváte celkem přirozené konverzace se spolubojovníky. Postavy jsou sympatické a chovají se logicky. Navíc je potřeba zdůraznit parádní multiplayer a rychlé bitky, vystřílet Halong port na nejtěžší obtížnost je výzva a občas si to střihnu.
    Je to hra, netahal bych politiku tam, kde ji není třeba.
  • Super článek. Ale chybí tam dost podstatná informace, že hra je na novějších Windows bez komunitního patche prakticky nehratelná. Jde o známý nástroj VCStarter od Brchiho. VCStarter verze 1.65.1 je nutnost a ještě lepší je 1.7 beta, která až ztrojnásobuje framerate.

    I multiplayer scéna hry stále dožívá, jen je potřeba udělat pár úprav pro obejití nefunkčního GameSpy. Více informaci na http://pcgamingwiki.com/wiki/Vietcong a http://vietcong1.eu
  • Doba , kdy pro mnohé z branže přišlo vystřízlivění a potvrzení že můžete mít unikátní nápady i schopné lidi , ale bez financí na projekt jste odsouzeni k plnění rozmaru investora / distributora . Malé studio z čech/moravy a ambice na AAA titul které vystřízlivělo po střetu s praktikami 2K a realitou velkého trhu .Počátek konce samostatné prezentace české scény a ústup do pozadí větších projektů pro většinu zúčastněných ...
  • *14* *14* *14* *14*
  • Vietcong je společně s Hidden and Dangerous 2 to nejlepší co se od nás v tomhle žánru dostalo do světa - svého času to byly bezkonkurenční tituly.

    ...a strašně mě mrzí, že to takhle dopadlo...
    • Hidden and Dangerous 2 je absolutne ultimativni! Nebyl jsem dobrej velitel a musel jsem to dohrat na Lone Wolf ale maloco me tak bavilo...
    • KrPa
      svetove proslulejsi je tedy operace flaspoint, pak mozna ten viecong, HaD je spise okrajovka
      • HnD je prostě top hra.A pořád doufám že se jí někdo chopí a udělá třetí díl.Neb dvojku už jsem hrál 35x
  • jedna z mojich prvých FPS a ako som tú hru nenávidel, teda minimálne prvé dve hodiny blúdenia v tmavých tuneloch, než som zistil, že tam je aj baterka :D
    • Mart9
      Já jsem třeba nevěděl, že můžu ostatním dávat rozkazy. Zjistil jsem to až někdy ve druhé polovině hry.
    • Sr_Lobo
      Ty brdo na tohle sem uplne zapomel :D pamatuju jak sen to zkousel vochcavat prez ruzny nastaveni sytosti barev a jasu abych videl aspon nejaky kontury v ty tme :D
  • Shenkster
    Ratata kur*a ratata !
    • zabiju, zabiju!
      • Ty už bejt mrtveeej! Ustřelim ti pdel, zmrde! Ratata, kua ratatata, další vietcong - hurá na ně! Olověná dávka pro vietconga! Žlutáci zasraní, támhle je budoucí mrtvola! Další vietcong - super! Vystřelim ti další díru do pdele! Komouš, na dvanácti hodinách! Odkud sakra furt lezou?! Další charlie!
  • Jen více takových to článku. Díky moc.
  • Rejžožrouti zasraný :D
    Dodnes to hrajeme na LANparty. Halong port a Waterfall. Akorát to ovládání je v default dost divoké *15* je nutné si s tím trochu pohrát. Netuším, jestli měli vývojáři při tvorbě a betatestu jiné klávesnice *7*
  • Muze mi nekdo vysvetlit, proc hra neni k mani na GOG nebo Steam ??? Ze ji po tech letech nedaji na GOG fakt nechapu.Kdo ma v drzeni prava na znacku?!? Doufam ze to zase neprodali nekam ven jako uz skoro celou republiku a jednou neprijde katastrofa typu Mafia 3.
    • je to stejný důvod proč neni Mafie 1 možno koupit
    • KrPa
      Protoze Pterodon v roce 2006 koupil Illusion a ten koupil v roce 2008 2K.
      • Nějaký hry od 2K se na GOG poslední dobou objevili, musíme doufat *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit