Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    docela to ušlo... tak z tehdejšího pohledu 7/10 a dneska tak 4/10...
    • No jasně šmudlo.
      • TheGGG
        best argument evr *14* *14*
        • Drž hubu
          • TheGGG
            edgy AF m8, edgy AF.... street level shizzle ma nizzle...
    • Říkejte si co chcete, ale v podstatě má pravdu. Ta hra už tenkrát byla přeceňovaná a rozhodně to nebyla taková pecka, jak tady všichni tvrdí.
      • Ta hra byla naopak výborná a furt je. V žádný jiný hře nebyly tak perfektně a realisticky zpracovaný zbraně, střelba a celkově ty vojenský mechaniky a grafika byla na tu dobu taky dost dobrá. To celý za skvělýho soundtracku a v CZ dabingu skvělý hlášky. Ta hra byla fakt dobrá, měla mouchy (jako každá hra) ale je to fakt dobrá hra.
        • Já netvrdím, že byla špatná, ale v té době jsem se z ní rozhodně neposadil na zadek.
      • A proto ve zpracování Vietnamského konfliktu dnes tolik vývojářů zaběhlých sérií cítí další příležitost ?
        • TheGGG
          a že těch titulů je...
  • já dvojku nehrál, myslíte že to dneska má smysl? jakože ve srovníní s jedničkou to bylo sice slabší ale porad je to ve srovnaní s dnešními hrami nadprumer?
    • KrPa
      V1 byla proste jungle, V2 je jen mesto, jen dalsi takovy klon CoDčka ve vietnamu.
    • Ne, je to totální, ale totální průšvih. Pokud si to chceš zahrát, tak jen jako ukázku toho, jak nemá vypadat FPS hra. Představ si, že bys koukal na pokračování Terminátora 2, kterého někdo natočil během přestávky na oběd v areálu třineckých železáren.
      • vlastik.plaminek
        Počkat, já myslel, že takhle vznikl ten Genitys nebo jak se to jmenovalo. To mi chceš jako říct, že to stálo víc než nákup pastelek, výkresů a cesta do nejbližšího ústavu.
      • "Termynator: Werk Edition", to chci *1*
  • TheGGG
    neuvěřitelné, kolik lidí se tu může popo ze hry které IGN svého času dal jen 70/100... to je prostě to čecháčkovství, stejné jako s Mafií. *7* *7* *7*
    • Jack1947
      No a vem si že Mafiu jsem hrál někdy až 2010 snad poprvé nebo 2008 už se nevzpomínám.
      V době kdy vycházela jsem neměl ani pc ale četl jsem nějaké preview v Levelu - Vietcong má samozřejmně v originálu ale bohužel i druhej díl ( 1+ fist alpha) Ano bylo to v době kdy česká scéna stála za hodně a dělala hry které za tolik i stáli.
    • Tak to je příklad hodný tvé mentální poruchy.
      • TheGGG
        pravdomluvnost je mentální porucha? No i když v ČR....
        • V tém případě je to spíš demagogie ale v pořádku křupan jako ty nemá moc možností.
    • No jo...IGN, tak to je ina...mimochodem, tehle mesic jsem ti jeste nenapsal,.ze jsi totalni KKT, ze ne?
      • TheGGG
        nah KKT nejsem ani o členství v ku klux teamu nemám zájem...
  • Ma smysl to dnes jeste hrat?? DLC k DS 3 byl megapropadak, tak se chci odreagovat.
  • A teď pro všechny, kteří se to společně s HD2 snaží rozjet alespon na 1080p nebo obecně v 16:9. Máte někdo nějaké zkušenosti s tím prosím? Podařilo se to někomu hrát nedeformované? Díky moc a jsem rád, že na hru jsou takové kladné vzpomínky. Přeci jen společně s HD2 se jedná o dvě nejlepší válečné hry vůbec. Mějte se!
    • Ano, mám to nedefermované na 16:9 (aspoň mi to přijde OK), jinak zkus několikrát v diskusi zmiňovaný VCStarter a ve VCStarterConfig.exe povol "Correct aspect ratio".
      • Zdarec, funguje to i na hiddena 2 ?
        • Na hiddena ne, to by musel být jiný prográmek, toto je přímo na Vietcong 1 (verze 1.60). Ale třeba je něco i na Hiddena, fakt nevím (zkusit googlit nebo se zeptat na nějaké ještě žijící Hidden komunitní stránce).
          • google nabízí nějaké pekelné řešení s hexa editorem a na to jsem krátkej, navíc nevidím ani soubory co jsou v popisu procesu. no nezbývá než toufat, že někdo šikovnej časem udělá nástroj i pro lamy jako jsem já, aby si zahráli krom skvělého VC i HD2.
      • Děkuji moc ,hlouběji jsem vlákno nečet, jen jsem začal být netpělivý a chci rád. Díky, zkusím to. Přesto, pokud máte i další typy, pl piště. Díky!
        • Lukyz
          Vietcong díky fan fixu funguje, ale pro H&D2 bohužel nic takovýho není *13*
          • díky, budeme se modlit, přeci jen engine s stejný, snad se ještě něco objeví, hidden2 nemá chybu. každý kdo dnes dělá válečné hry by se z něho mohl učit. díky za odpověď
  • tak jsem si to znova nainstaloval, pouzil vcstarter a neda se to hrat kvuli strasne malym a kolisavym fps. pritom, kdyz zapnu originalni verzi, tak ta jede v pohode (ale tam zase samozrejme bude bug s radiem). nema nekdo nakou radu?
    • No to jistě autor vyvýjí VCstartér pořád a snaží se ho optimalizovat aby běžel co nejvíce vyzkoušej nejnovější verzi 1.65 zde: http://vietcong1.cz/index.php?site=files&file=47 A nezapomeň se podívat na můj projekt na kterém pracuji (nový zdaram stažitelný datadisk do Vietcongu) http://www.vietcongaddon.7x.cz
    • Co máš ve vcstarteru všechno povoleno? Jakou máš verzi, 1.65 nebo 1.7? Máš Windows 10 (jejich anniversary update to zase trochu rozbil)?
      • zkousel jsem obe verze, vypnul sem tam i to filtrovani textur a nic. mam win 10, takze to bude asi tim, ze?
        • Právě někteří uživatelé Win 10 hlásí, že jim to funguje, a někteří s tím mají problémy. Nevím jak to vyřešit - win 10 nemám... snad to v budoucnu opraví.
          • aha, ok, diky za respond:)
  • K té debatě o hraní za "dobré" a "zlé" strany ve střílečkách

    https://youtu.be/d73XkPQPKiY
  • Gordar
    Jde to hrát dneska na gamepadu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit