Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Arcanii jsem nehrál, Zaklínače 3 považuji za brak :) Ciri je charakter hodný tak do céčkového filmu...
  • A fotbal manažer je vlastně totéž jako příběhová hra, což profesionál rozezná, ale ne už tak obyčejný blbý hráč. *4*
  • Na hru si vydelas ani ne za pul den, to zase tak hrozny neni...
  • 2 Levik
    V tomhle konkrétně se nepřu - dal jsem to jako "názor do placu", že i hatovaná ptákovina může hráče zaujmout a naopak vyhypovaný titul může ten samý hráč obratem rozmrzele "hodit do koše"....v podstatě píšu pořád to samé. Recenze je subjektivní "slohovka" recenzenta.

    No jo, ale co když má recenzent jako nejoblíbenější barvu modrou a já zelenou? co když mu chutnají lassagne a mě vepřo, knedlo? to se pak těžko ztotožním s jeho verdiktem
  • Ale to ze mas jinej nazor nez vetsina neznamena ze mas pravdu zase ty. *3*
  • Fotbal manazer dokonce nema zadny pribeh a postavy jsou nudne protoze je znamo ze futbalisti nemaji vysoke IQ a stejne dostal 8/10.
  • Kdo hraje lejna jako Arcanie, stěží najde pochopení pro krásu perly. *4*
  • rozlicena komunite by som veril viac ako niekomu kto dava 8/10 za trapne postavy, nudny pribeh a technicke problemy
  • nekromant33
    Asi máš nějakou skrytou touhu hrát špatný hry. Arcania nemá ani na to bejt guilty pleasure.
  • Arcanii jsem hrál :) A ano, je to rozhodně nejhorší díl série Gothic (a ano, hrál jsem všechny). To i takřka nezprovoznitelnej a nehratelnej Gothic 3 je stokrát lepší :) Arcanie je extrémě plytká, soubojovej systém je trapnej, levlování z jiný planety... a překážky které nelze přeskočit či jinak zdolat (omezování pohybu hrdiny) - to je výsměch Gothicu jako celku. Na svobodě pohybu po mapě se Gothic vždy zakládal (kromě jiného samozřejmě). Herní doba krátká, Qsty o ničem... dalo by se dlouho pokračovat. Ale všeobecné hodnocení 4/10 rozhodně sedí. To i Risen 2 je lepší, přestože i to byl extrémní propadák... trojku už jsem radši nehrál :)
  • PS. Ciri je to nejhorší snad na Zaklínači 3. Naprosto přehrávají, nelogicky chovající se charakter. S oceněními jdi někam, předloni to vyhrával Dragon Age, takže tohle nemá žádnou hodnotu vypovídající.
  • 2 Lol

    přesně jsi to vystihnul :)
  • Asi to nepochopíš :) jinak pro tvoje info - Witcher 1 a 2 byly moje oblíbené hry. Trojka mě však nezaujala ani trochu....co naděláš. Jen k tomu názoru většiny - většina se už v minulosti hrozně často spletla :) a ve stokrát důležitějších věcech, než je hodnocení nějaký bezvýznamný hry
  • Tak asi nikdo nic nelegitimizuje, prostě to byly divoké léta.
    Taky se občas s kamarádem u pivka zasmějeme, jak jsme kdysi bastlili aplikace a weby a kolik chyb a bezpečnostních děr v nich bylo a i když jsme o nich věděli, stejně to šlo do produkce, protože nebyl čas to ladit, když se to místo 2 měsíců bastlilo v posledním týdnu. Dnes bych si za takový přístup nakopal, ale holt byla jiná doba a byli jsme mladí a neklidní :)
  • Problém Zaklínače 3 je dle mého, že je pro každého právě :)
  • 2 Lol

    a to je dobře :-) Hra u trůny - vidíš :) na tuhle slátaninu jsem zapomněl. To živí malý, nadržený panicové a puberťáci, protože se semtam nějaká číča svlíkne.....a je to přece hrozně kůůůl, protože se to líbí Aničce ze 7 třídy (mojí tajné lásce) a celé 9.B....to by jste nevěřili! Anička Tůmová na téma Hra o trůny totiž napsala nejlepší slohovou práci z celé Základní školy v Horní dolní!....sorry prostě čím jsem starší, tím jsem víc kritickej k lacinejm scénářům, které se ani nesnaží zakrýt, že jsou určeny pro děti a dospívající...ti totiž sežerou všechno a ještě se olíznou
  • I když to nechápu tak dejme tomu Zaklínač není pro každého, jako se vším znám lidi co nemají rád Queen nebo Jacksona, Madonnu atd dejme tomu, ale ty říkáš že hra která vyhrávala všechno a dostávala top známky od redaktorů i od lidí, a skoro na každým webu vyhrála hra roku, je hra která po 6 hodinách byla nehratelná ? za 6 hodin si neviděl ani Novigrad :)) a to už vůbec nemluvím o Ciri :))
  • Spíše jako příměr bych využil Hru o Trůny, tam je taky mizerný scénař a herecké dialogy a je to sledované jako prase, naopak dobré seriály jako Knick jsou úplně mimo záběr stáda....
  • Zaklínač 3 šel do oběhu jako spasitel herní průmyslu, takhle se prezentoval CDP a jeho hra, takže řekl bych, že drží rekord v nekritickém přijetí. To je můj pohled, samozřejmě to nikomu necpu.
  • Co do toho motáš Bohnice? :-D prostě mě ta hra ani trochu nezaujala a přitom RPG žánr hraji aktivně od začátku 90. let, divný co? a nelíbil se mi Zaklínač.....takže jsem podle tebe debí lek. No vidíš, a podle mě si ucho ty.

    Podle průzkumu soukromých TV stanic mezi oblíbené seriály patří ta žumpa allá Ozzák - Dejdar (nevim jak se ta pakárna jmenuje) Ordinace, Ulice atd. Jedná se však z OBJEKTIVNÍHO hlediska o
    KVALITNÍ scénář a herecké obsazení? určitě ne....je to ostuda Českého filmového průmyslu a jen se musela vymyslet cesta, aby se české "hvězdičky" uživili a nechcípli hladem. V otázce srovnání se Zaklínačem je to sice docela blbá příměra, ale snad si pochopil, na co narážím. Že kvůli milionu znuzenejch důchodců a lam, který tráví večer před TV Nova ještě nelze objektivně říct, že to, na co čumí je super ;) nebo se pletu a prostě jsem stejně debí lek, protože nemám rád Zaklínače? :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit