Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    Černoch přece nemá co dělat v hlavní roli, ten by tam měl být maximálně jako náhražka Jar Jara. A žena měla vařit hlavním postavám - bílým heterosexuálním mužům - kafe a vypadat dobře.
  • Nevím no, mně na tom nic humorného nepřijde. Tom Hanks už tu dříve zval jiné uživatele k sobě domů na víno, že je homosexuál (což je mi jedno, nic proti nim nemám) tu psal taky sám. Jen aby si to tu nepletl se seznamkou.
    Jinak od tebe co tu hážeš nadávkama to sedí.. *12*
  • "V souvislosti s tím, že uživatel "Tom Hanks" je homosexuál mi pozvánka na "osvětlit do hloubky" zní trochu nebezpečně. To kafe si dobře promysli Vesko!"

    Strašně laciný humor. Ach jo, herní komunita jsou fakt čur@ci na entou.
  • On by asi rád viděl po x té v hlavní roli nějakého bílého může okolo třicítky, pak by si ty sračkyy odpustil. Bůh jim žehnej, že tam je žena v hlavní roli, to bylo jedno z mála pozitiv na tom filmu.
  • Já chápu pseudohumanismus jako falešný humanismus. Pokud je humanismem mj. obecný postoj namířený směrem k prospěchu lidstva obecně, je jeho pseudo varianta jakousi lživou podobou. Je to postoj, kdy si člověk myslí, že svými činy pomáhá lidem, případně lidstvu a naplňuje ideály humanismu, ve skutečnosti ale spíše svými činy škodí.

    Klasickým pseudohumanismem současné doby je "pomoc uprchlíkům" v té podobě, v jaké se objevila v posledních letech. Pseudohumanismem bych také nazval různé akce na pomoc Africe, které ale dlouhodobě mají spíše negativní dopad. Podobně to vidím u "integračních snah" menšin, kde se tak maximálně posiluje myšlenka maximálního práva pro menšiny ovšem s minimální odpovědností. Skoro bych to nazval "nárokovým pseudohumanismem", který obsahuje silnou myšlenku, že má nějaká část obyvatelstva na něco nárok a ostatní tento nárok musí poslušně plnit.

    Pro mě je skutečným humanismem snaha pomoci z lásky k bližnímu ovšem s přihlédnutím k vlastní komunitě a navíc snaha pomoci bez vedlejších úmyslů. Nelze pomáhat tak, že se sám zahubím. To není humanismus ale stupidismus.
  • Tak video AJ ohledně toho battlefieldu ze světa SW jsem viděl a co si matně pamatuju, povzdechl si především nad tím, že to nemá žádný skutečný single player a že je to sakra špatně vybalancované, což obojí je pravda.

    Film a hra jsou dvě odlišné věci. Že ho hra vyloženě nenadchla neznamená, že se mu nemůže líbit film. *3*
  • Google play je katastrofa. Totální fail. O tom nelze pochybovat. Oni snad ani nechtějí mít skutečný store, protože pro to dlouhodobě nedělají vůbec nic.

    Steam ale na druhou stranu taky docela často přešlapuje. Občas se sám sebe ptám, co vlastně Valve kromě vymýšlení slevových akcí dělají.
  • V souvislosti s tím, že uživatel "Tom Hanks" je homosexuál mi pozvánka na "osvětlit do hloubky" zní trochu nebezpečně. To kafe si dobře promysli Vesko!
  • Co píšeš jsou obecné řeči. Tehdy byla jiná situace.

    Když se bavíme o 90. letech, většina lidí včetně mě k dispozici vůbec neměla podobné články pravidelně a když se jim dostaly do ruky, hltaly se slovo za slovek a to i opakovaně. Pamatuju si, že se mi dostal do ruky nějaký tehdejší časopis, kde byly obrázky z her. Nepamatuju si, který to byl. Pamatuju si, ale že jsem články četl pořád dokola, přestože neexistovala možnost, že bych si jakoukoli hru vůbec zahrál. Počítač měl v celém bloku jediný člověk - pracovník na nějaké vysoké škole a jeho šťastný syn. Tam se scházeli kluci z okolí, aby si zahráli cokoli.

    Tím chci říct, že recenze znamenaly v našem prostředí úplně něco jiného než dnes. Bylo to spíše "fantasy", které si člověk četl a představoval si, jaké by to bylo si tu a tu hru zahrát. Dokonce i později, když se už dalo hrát pravidelně např. v rámci počítačových kroužků, nebyly pořád recenze daleko od tohoto "fantasy". Ano, nebyla to zrovna novinařina, ale svůj účel to v mé generaci splnilo. Já na ně nejsem naštvaný a je mi to upřímně jedno. Navíc jak se říkalo i při různých FC, nebyla řada her vůbec k dispozici, nebylo je možné hrát, ale chtělo se o nich psát, tak se prostě vymýšlelo.
  • Mícháme tu jabka s hruškama. Řada dnešních her je špatně portována na PC. Tam vidím problém. Na konzole jsou to často výborné chyb bez vážnějších problémů, zatímco na PC je to hrůza. To ale není nedodělaností ale špatným portem. To je rozdíl.

    Ano, dříve špatné porty nebyly. Neportovalo se v takové míře, nebo se hry udělaly víceméně dvakrát. Ale od té doby, co se porty objevily ve větší míře, objevovaly se pravidelně problémy. Ty problémy jsou hodně vidět, ale je tu hodně portů, které proběhly bez větších problémů a hry byly v pohodě hratelné na PC.

    Pokud se bavíme o nedodělanosti her a nikoli o špatném portu, nedodělané a zabugované hry se vydávají od té doby, co mám paměť. Zároveň připomenu, že jsou dnes hry mnohem složitější a dražší než dříve, takže chápu, že se je nedaří úplně ideálně dodělávat.

    Early Access je dobrá myšlenka. Špatné ale je, že se za touto myšlenkou občas ukrývají zbabělci, co nechtějí nikdy vydat hotovou hru a vymlouvají se na early access. Aby hra byla v předběžném přístupu mnoho let, to mi příjde hloupé a zbabělé. Nemusíme chodit daleko. Několik "českých" her se řadí do této kategorie zbabělosti. Rád bych viděl využívání časově omezeného předběžného přístupu a to především malými nezávislými studii a nikoli obřími korporacemi.
  • Prosímtě, co je probůh na SW politicky korektního? Jde o fantasy zasazenou do fiktivního světa.
  • Zetko: Nevykládej, že takto nedodělané hry byly vždy. Jo, bugy byly vždy. Ale ne v základní funkčnosti a v takové míře, že kdejaká velká pecka nejde pořádně hrát ani na silném hardware, padá ap. To dřív rozhodně nebylo, lžeš si do kapsy. A vtipné je, že ti ještě nelogicky vadí early access. Přitom na early accessu každý ví, že to není hotové a bude to zabugované. Nikdo nelže zákazníkům a nepodstrkuje jim nedodělek maskovaný reklamou jako hotový produkt.

    A jakou to má souvislost, jestli recenze má velký nebo malý vliv? To je úplně jedno, za to redakce neodpovídá. Ale odpovídá za to, jak ta recenze vypadá.
  • Já s jejím názorem nesouhlasím, je podle mě neinformovaný a hloupý, ale stejně tak neinformované a hloupé jsou ty falešné recenze.

    Jestli vydavateli vznikla újma, má právo na její náhradu. Uplatňuje se žalobou u soudu.
  • Tak Steam se alespoň snaží i když to ne vždycky vyjde ideálně. Rozhodně lepší než google play, vždycky mě pobaví hodnocení typu: "hra mi nejde na mém deset let starém telefonu ani spustit, ale rozhodně je to boží hra a dávám tomu pět hvězdiček".
  • Veskoslav je blbec a do intelektuálních debat by se neměl pouštět, pak to končí kopírováním z wiki :P
  • Pripominate mi tu debatu mezi pejskari a nepejskari, kde pejskari strasne radi tvrdi, ze "bojova plemena neexistuji"
  • Tilwaen
    Po letech je to možná úsměvná nostalgická vzpomínka, ale troufám si tvrdit, že kdyby o tom tehdejší čtenáři věděli, jedno by jim to rozhodně nebylo, stejně jako by takové chování vadilo dnes nám.
  • Tak to jste mi připomněli youtubery. Konkrétně Angry Joa, kterého jsem poznal když vyšel TotalWar Battles Kingdom. F2P ve svém žánru super věc, čekání na stavbu nebylo tak hrozné, ale to co šlo dělat na mapě království bylo hodně unikátní. Zejména teraformace a hospodaření s vodou a lesy. Boj byla zjednodušená minihra, ale opět, kam se na to hrabe třeba travian. Nicméně Angry Joe se naštval, že pod názvem Total War vyšlo tohle - asi chtěl zadarmo plnohodnotnou hru. Natočil nesmyslně hatovací video, kde většina věcí co říká vůbec nebyla pravda, protože té hře nevěnoval ani pár minut, aby si zjistil, jak se hraje a co všechno se tam dá dělat. Nicméně tím strhl docela neprávem pěknou mínusovací kampaň na steamu, kde bylo vidět stovky "recenzí" s herní dobou max. pár minut a reprodukovanými nesmysly z videa od AJ. Schválně jsem pak koukal jak bude reagovat na nové Star Wars, ale asi ho někdo zaplatil, protože se mu ten politicky korektní remake episody 4 líbil.
  • Považuji se spíš za radikálního marxistu, jako je Slavoj Žížek, ale díky za poklonu. Nevím jak to chodí nebo nechodí v Hatefree, ale pokud se nepletu, tak jde o program odboru Úřadu vlády ČR, ne? Nicméně jejich stategii považuji za kontraproduktivní.
    Do nevládních organizací obvykle tečou finance ze soukromých nadačních fondů. Sociální pracovník je povolání jako každé jiné. Je nutné kvůli němu absolvovat VŠ vzdělání podle zákona o sociálních službách. Stejně tak bys mohl chtít po truhlářích, aby svou práci vykonávali bez nároku na honorář. Mimochodem, když jsem ještě v nezisku pracoval, dostával jsem plat 14 tisíc hrubého. Každý den přesčasy, samozřejmě neplacené. Stálých pracovníků nás tam bylo opravdu málo a nebýt dobrovolníků (často z řad studentů oněch nenáviděných humanitních oborů), tak bychom to mohli taky rovnou zavřít. Takže bych řekl, že tvá naštvanost pochází spíš z faktické nevědomosti. Což je škoda. Kdybys měl zájem, můžu ti někdy pár věcí osvětlit do hloubky. Třeba v nějaké pražské kavárně (haha). Ne, na kávu moc nejsem.
  • Veskoslav
    Neviděl? Aha, ty víš, že neznám nikoho z neziskovek Ano, "dobrovolnictví" za peníze státu. To nemá s dobrovolnictvím nic společného. Znám spoustu skutečně neziskovek, co žijí pouze z darů a lidi tam dělají zadarmo atd. To je pro mě neziskovka. Ne že dostaneš 40 mega jako největší zloději HateFree. A omlouvám se, měl jsem říct nějaké sluníčkové srágory, aby jsi byl spokojený a nebyl jsem ten hlavní proud. Tebe prostě neuspokojí jakákoliv odpověď, ty jsi typický sluníčkový prudič či ještě horší sluníčkový levičák jako jsou Zelení a spol.


    No ale tvoje taky ne Dworkine. Občas prostě musíš oko vypíchnout a občas musíš to oko nechat a říct si, že nebudeš jako on. Ale držet se jedné nebo druhé "teorie" je nesmysl a v praxi naprosto nefunguje, protože tam funguje "Silnější pes mrdá." a bohužel je to fakt. Pokud za tebou nestojí stát, "neziskovka" nebo Šabatová, tak Tě to semele. Jak říkám, moje teorie je špatná, tvoje taktéž a musíme si vzít od obou něco, ale slepě následovat jednu nebo druhou je nesmysl a způsobí to ještě větší škodu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit