Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 3 lidi - 3 příspěvky - 1 a ta samá pointa *1* *1* Kryton by k tomu měl vysvětlení *1*
  • Poslouchá někdo ty lidi v těch videích opravdu pozorně?? Přečtěte si k tomu taky někdy něco?? Ach jo....
  • jop .. ale umis si to predstavit ve hre? tohle by bylo mackani tlacitka dokola dokud nekdo nepadne ..tezko to udelat tak aby mel hrac pocit ze to ma pod kontrolou, herni mechanizmus musi byt zabavny ..
  • Tak spousta valecniku ve stredoveku mela strategii: Vemu si mec, kterej je vetsi nez muj nepritel, j*bnu ho s tim a bud se to snazi zablokovat a nebude met sajnu a zabije ho to, anebo ho to zabije aj tak *1* A v KC:D to preci jenom vypada jako vetsi zabava nez mnou popsany system *4* Realizmus ano, ale tak aby to bylo zabava aspon trochu
  • A ti posledni z vas vylezou na hradby po telech tech ostatnich *1*
  • auto blokovani = rychle ti klesa stamina a az ti klesne tak jses bezbrany, nemuzes delat proti utoky. Pak muzes blokovat "manualne", to vyzaduje timing, ale umozni ti to navazat proti utokem .. imho dobre vymysleny system ..
  • Já vám nevím, chlapi v elasťákách co napodobují souboj v plné zbroji? Celé mi to připadá jako vystoupení nacvičené průměrnou šermířskou skupinou - oni se učí a předvádějí, jak by se vše mělo dělat vzorově, ale nedochází jim, že v praxi to tak ani být nemůže. Ve hře pak narazíte na Nekňubu z Nemanic s mečem a ve hře proti vám bude používat výpady, jako nějaký Dartaňa.

    Každá šermířská skupina si myslí, že hrovna takhle je to správně, a takhle se doopravdy v praxi bojovalo. Přijde mi to úsměvný, například si vemte toto video:

    http://www.youtube.com/watch?v=xFiIDl_mt2c Hlavně v čase 2:30 to začne být ta pravá legrace.
  • Kr.Pa
    Mají tam nějak přepetrováno ve studiu! Doufám, že tam taky nemají černého Petra!
    *1*
  • Lawliet
    Přesně. Jako mnozí jiní jsem fascinován soubojem z GoT a tohle by mi tu atmosféru mohlo docela přiblížit, jaké to je sundat panáčka ve full plate armor proti kroužkové košili a vyvařené kůži.
  • No tak možná tímhle "automatem" nevykryješ všechno. Taky s ním pravděpodobně moc soubojů nevyhraješ, protože se jenom bráníš a navíc je tu i stamina - takže pokud se budeš příliš dlouho bránit- pak pravděpodobně díku tomu, že budeš pomalejší umřeš. Spíš bych to viděl jako kompromis, pomůcka pro hráče, ale stejně s ní souboj nevyhraješ - a taky tu může být funkce vypnutí, tu by asi spousta lidí uvítalo....
  • nj .. ale potrebovali nejake smysluplne, konzistentni pohyby pro animace .. bezna stredoveka mlaticka by jim asi moc podkladu nedala .. a i kdyz bezny vojak takhle vytribenou techniku nemel, stale to vypada dobre, lip nez cokoliv co zatim bylo udelane .. hlavne pritomnost nejake fyziky potesi ..
  • tomocz
    blokuje automaticky, ale když ho budeš držet zmáčklé pořád, tak ti bude rychleji ubývat stamina, tudíž se to moc nevyplatí :)
  • Lawliet
    Full scale charge sounds like my style! Na můj rozkaz se rozplácnout o hradby!
  • KIMCID
    na tom treningovém plácku to spíše je jako Kendó
  • Asharak
    Konečně boj který působí nebezpečně. Ještě nějak dobře nastavit plácání se do hlavy, je to snad při každém výpadu na hlavu :D
  • Malleth
    Konečně se někdo snaží posunout šermířský souboje na jinej level. Přijde mi že většinou vývojáři dělaj jen nutný minimum.
  • walltar
    Souboj vypadá vážně zajímavě ... by mě zajímalo jak to nakonec bude vypadat až to budeme hrát. Jedna věc co se mě trochu nelíbí je to tlačítko, které automaticky blokuje, ale uvidíme.
  • Inquisitor
    Co dodat, vypadá to fantasticky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit