Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Tak neohrabaná, že s ní Švýcaři, obyvatelé Flander a Skotska opakovaně masakrovali výkvět tehdejšího rytířstva. *15*
  • Jenom velika skoda ze nedelaji i videa v rodnem jazyce :( Hned bych byl nadsenejsi ze se u nas vytvari dobra hra.
  • Však klid kašpárku, myslel jsem to pro tentokrát v dobrým. U Kingdom come nemám náladu na srandičky s tvojí entitou.
  • Proc se mi zda, ze je v kazde ceske hre aspon jeden Ales Ulm?

    http://m.c.lnkd.licdn.com/mpr/pub/image-fy8xnzUIJYjSJoIW7P371hdjtqolDplqWkqHx-ditme141zqqkqG2zd1PqoK-ZwALk/ales-ulm.jpg

    :)
  • Keyz
    Stejně je zoufalé, jak dlouho trvalo něž někdo přišel z inovací boje zbraněmi na blízko z FP pohledu. Tak aby to vypadlo věrohodně.

    WH to mají velice obtížné, když musí prorazit s něčím novým. Lidi po tom neskočí jako po fantasy hře, kde každý zná jak to funguje. Za tohle prostě +.

    Bohužel nové věci to mají vždy obtížné a lidi to pak hodnotí často přísněji. Stačí se mrknou na recenze zajetých značek. Často kolem 80 % z maxima a když tam přidají drobnost ihned mají více a taky jím lidi více odpustí. Viz případ s patchama u Batmana apod.
  • Magister_Peditum
    Tak protože jsme zatím souboj na meče s žádným sedlákem neviděli, tak nevím, ale patrně v tom nebude moc velký rozdíl. Tak komplexní není žádná hra.
  • tak bacha, Bronn si docela poradil... *3*
  • Přesně tak. Hodně dobrá hra je Chameleon, bohužel je trochu neznámá širšímu publiku.

    Ale zpět k videu, podobnou prezentaci jsem viiděl u prvního Zakínače. Holt, to chceme precizní, a tak to má být :)
  • Lawliet
    Hele někde jsem zaslechl, že bude třeba "ošacení" umýt od krve. Moc to tvůj dotaz neřeší, ale dává to celkem naději.
  • Doufam, ze tahle hra bude uspesna a pak vydaji hru a nebo datadisk se samurajskou tematikou.
  • Veskoslav
    Co to zase meleš hehe? Neotravuj.
  • No třeba long sword není zas až tak těžká zbraň a docela by tě překvapilo jak dobře se rytíři v plátovce pohybovali - jasně není to Hin On Jin s tryskou v zadku, ale rozhodně to nebyli žádní neohrabanci co se nemohli ani otočit. Dnešní vojáci mají na sobě váhově těžší výstroj než tehdejší rytíři....
  • Jistě, že ne, když tu už jeden smrdí. Tvůj první komentář tu byl vybudován již před více jak deseti minutama.. :)
  • proč by to mělo automaticky zaměřovat?
  • Veskoslav
    Neohrabaná zbraň vhodná akorát na bodni nebo zhyň:-D
  • Dildo_Vagins
    Neví někdo jestli bude ve hře model poškození ? Třeba když jsem ve videu viděl bodnutí do oblasti střev/jater, tak přece jinom by to ten protivník neměl úplně ignorovat a mělo by to ovlivnit jeho rychlost/sílu útoku/rychlost pohybu apod. Nicméně s lukem jsem spokojen - jedna rána do hlavy a protivník je mrtev, ne jako v jisté nejmenované hře, kde jsem musel nastřlet protivníkovi do hlavy minimálně 20 šípů :D a kolikrát ani to nebylo dost. Jinak nemám co dodat, zatím to vypadá skvěle.
  • o to preci nejde .. je to herni mechanizmus .. to ze se Vavra snazi o realisticke stvarneni se nemuze odzrcadlovat ve vsem .. je to v prvni rade hra .. jinak je to o rozpohybovani neceho na metrove draze a zastaveni na 10 centimetrech .. obrance musi vynalozit vetsi silu aby to zastavil, proto vykryvas pod uhlem, aby se to rozlozilo ..
  • O rytíři jsem nemluvil. Mě spíš šlo o to, že tady všichni vypadají, že jsou na stejné úrovní (ano, animece ještě nejsou úplně hotové). Potkáš sedláka s vidlema a on použije zase jeden a ten samej výpad.
  • Ale jo, našlo by se ze pár. Co si osobně vybavím, tak Hidden and dangerous. I když pravda - stejní tvůrci, stejný manýry.
  • Veskoslav
    O dvě virtuální zmrzliny a Colu, že ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit