Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osobne bych uvital reseni ad 1.).
    Ano je to omezujici, jelikoz v realnem boji existuje moznost zbran oponentovi vykroutit z rukou, nicmene Assassin's Creed praxe uci, ze ingame nehraje strach prilis velkou roli a vysledkem je pak temer stoprocentni uspesnost odzbrojujicich technik.

    Takze osobne bych volil moznost uhybat, ale ne za cenu vzdaleni se od protivnika. Zkombinovano s moznosti oponentovi zbran vyrazit ne chvatem (ala AC), ale uspesnym uderem, kopem nebo serii uderu/kopu (oponent zavravora/padne a upusti zbran) by to pro mne osobne davalo dostatecne verohodny system. Ozbrojeny bojovnik ma vyhody, ale neozbrojeny take neni bez sance.
  • ucho
    no a toho se trochu bojím. ani jedno řešení mi nepřijde takové, že přidá na reálnosti a spíš je svazující. v tomhle má paradoxně výhodu to zjednodušené plácání ala skyrim a oblivion, kdy tam něco šmrdláte aktuální zbraní a ono to podle síly zbraně dělá damage.
    zatím si prostě nedokážu představit, jak to bude fungovat a zachová si to tu komplexnost soubojů, o kterou se snaží. na řešení jsem celkem zvědavý...
  • Důležitá otázka je zda-li byl ve videu Danův pes...
  • Tipoval bych tri mozna reseni:
    1.) Pokud jejich soubojovy system bude obsahovat moznost uhybu, tak neozbrojeny proti zbrani = zadne kryty, nutnost uhybat

    2.) Pokud jejich soubojovy system nebude obsahovat moznost uhybu, tak budou akce "krytu beze zbrane proti zbrani" suplovat jako uhybne manevry.

    3.) Zadna dedikovana moznost obrany. Nutnost bud uteci, drzet se mimo dosah oponentovy zbrane nebo velmi agresivne utocit na oponenta a nedovolit mu zbran pouzit.
  • Počítam, že souboj neozbrojenej člověk vs. meč bude vypadat asi tak, že ten neozbrojenej vezme nohy na ramena.
  • ucho
    no tak by mě zajímalo, jak bude vypadat souboj neozbrojeného člověka s mečem. tedy jak to bude vykrývat a tak :) nebo sekyrka a meč.
  • Super technika, ale neco mi rika, ze na cloveka v brneni by to moc pouzit neslo, Leda, ze by ho chtel trochu poplacat po helme ...
  • Magister_Peditum
    Kutná Hora by byla skvělá. Jednak to bylo bohaté město, takže by nebyla nouze o velkolepé stavby, a taky hrála významnou roli právě v událostech popisovaných ve hře...a není od Ratají zase tak moc daleko.
  • Magister_Peditum
    Lovit v panských lesích, za to bys mohl skončit v šatlavě! *15*
  • Ty bys tu Jacku zůstal, takže je to jedno
  • Keyz
    Asi nahrají techniky boje se všemi zbraněmi a jejich bojové kombinace jako tu udělali u meče.

    I když nahrávat ředmich musí být sranda Roztočíš to....
  • Mně Chivalry už dohání k vzteku..
  • ucho
    spíš bude zajímavý, jak spolu budou bojovat lidé, kdy bude mít každej jinou zbraň...
  • Já bych tam chtěl řemdih. Už jenom proto, že mě zajímá, jestli tim člověk, pokud je dostatečně levej, může zranit sám sebe (ve hře, v reálu to mam ověřený).
  • ucho
    a kdo mi to zakáže a kdo mi co udělá? :) půjdu v noci na veverky.
  • no tehdy sis nemohl jen tak vyrazit do lesa, ktery ti nepatril a zacit si tam jen tak lovit...to
    ostatne ani dneska ne
  • ucho
    no mě by právě ještě zajímalo, jak moc na hráče bude to prostředí reagovat. například kdyby se z tebe stal nějaký tajemný sériový vrah, co po nocích vždy někoho nenápadně kuchne. jestli by to někdo začal vyšetřovat a řešit, nebo jestli by postupně prostě mizela populace :) a jestli by třeba lidi začali prchat ze strachu z kraje :)
  • wenceslaus
    Prokazatelně podle Talhoffera.
    Vzít nepříteli zbraň (cože je na jednom z těch obrázku) vyžaduje velkou rychlost a přesnost at už ji bereš komukoliv.
  • *1* *1* Hráši si vždycky najdou další cestu jak si rozšířit možnosti ve hře *1* Ale přiznám se že i kdyby to tam bylo - tak bych to asi neudělal....i když:
    http://www.youtube.com/watch?v=-SncyeqHQwE
  • wenceslaus
    Talhofferovu, ne moji. Jde o to, že to není zas tak odlišné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit