Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Jn, tak s velkou pravděpodobností se k těm hrám z backlogu nikdy nevrátím. Řekl bych tak na 99%. Už jsem to akceptoval a nestresuji se tím. 😂

    Jinak to mám podobně. Většinu her musím hrát hned po vydání, nebo se k nim nedostanu. Ale občas se najde vyjímka.

  • LessPh

    Ja to mam tak, ze musim hrat hry hned po vydani, proste ke hre, ktera vysla pred rokem se uz nikdy nevratim... nemam motivaci a ani cas. Vyjimky jsou jen hry, ktere jsem dohral a neskutecne me bavily.. Ted Desperados 3 prehravam, a jeste jednou projdu JA3..

    A jako backlogy uz jsem davno zrusil.. to nema cenu, akorat se s tim clovek stresuje, ze to ma v nejakym seznamu..

  • Derp_1337

    Hele, jak člověk stáhne, tak má čím dál tím méně času na hraní. Kdysi jsem měl čas dohrát kdejakou blbost a Fallout 2 jsem dohrál aspoň 3x a furt mě to bavilo. Teď si toho času víc vážím a mnohem déle se rozhoduji, čemu ho budu věnovat. 

    Dohrání některých her se přesunulo do kategorie "někdy až budu dlouho doma a budu mít hodně času (třeba nemocenská)".

  • LessPh

    Wateland 3 právě není ukecaný a po Falloutu 2.. je to moje nejoblíbenější RPG. Něco takovýho bych chtěl aby zase vyšlo.. 

  • Derp_1337

    Tak tyhle ukecaná RPG nejsou pro každého. Stejně na tom je Wasteland 3, Pathfinder WOTR a mnoho dalších super hitů.

  • Derp_1337

    Tak to jo. Jestli ti to stačí projeté přes AI.

  • Sultnsulimn

    Ai čeština už je venku

  • Sultnsulimn

    Čeština na Rogue Trader je venku 😉

  • Derp_1337

    On mi připomíná ty stížností lidí, co hru vlastně vůbec nehráli, ale "moc dobře ví" , kolik přesně bugů tam najdeš. 😂

  • kecy, a to jsem to vyzdimal temer namax

  • LessPh

    Já si Wizz nevybral, měl to Gale, ale BG3 je pro mě uzavřena kapitola a Rogue Trader taky.. zkoušel a prostě moc keců.. 

  • skaven

    ale ano, cela druha polovica hry bola skoro nehratelna z dovodu vysokych hw narokov... a klasicke bugy tam boli tiez, ze ti chybal nejaky item alebo npc na dokoncenie questu.


    stastne a vesele


  • Hele zjednodušil jsem to. Jmenovalo se to Bestie na moonshae. Samozřejmě jsem pak četl X věci od Salvatoreho (Drizzt). Problém je, že jsem pak co se týká Fantasy svět Forgotten realms opustil kvůli lepším autorům jako Erikson apod. Nic proti tomu, rád na to vzpomínám, ale už by mě to nebavilo. 

    Pozor. Porad mam rad klasickou fantasy, ale bg3 mě nějak neoslovila. Ještě ji dám samozřejmě šanci, koupena je a čekal jsem na patche. Což už snad jsou. Ale porad trvám na tom, že postavy ve hře mě nějak neoslovili. Já nevím proč a ani se mě to nechce pitvat. U rogue tradera je to proste jinak.

  • Derp_1337

    Haha. Tak něco jiného je "docela znát univerzum Warhammer" a něco jiného "kdysi na střední jsem četl nějakou knihu, už si ani nevzpomenu, jak se to jmenovalo". 😂

  • Tak to prrr. Forgoten realms jsem něco četl už na střední... jakpak se to jmenovalo? Řádila tam nějaká bestie či co. Ale je pravda že pak už jsem toho moc nečetl.

  • Derp_1337

    Tak dle tvých slov se dá usoudit, že Warhammer univerzum dost dobře znáš.

    Nějaké postavy ti mnohem snadněji přirostou k srdci, když o nich (nebo o jejich původu) něco víš. 

    Zatímco když nic nevíš o Forgotten Realms, tak budeš mít trošku obtíže se sblížit s postavami.


    Ale to platí i obráceně. Fanoušci Forgotten Realms rychle pochopí postavy z BG3. Zatímco lidé, co nikdy neslyšeli o Warhammeru, budou mít problém pochopit Rogue Trader a ty postavy.

  • Derp_1337

    Počkat rok na češtinu? Nebuď naivní. 😂

    Ta hra má masivní tuny textu. Navíc je to text hodně bohatý na lore. Tohle nějaký amatér nepřeloží jen tak. 

    Nevím, zda se vůbec někomu bude chtít pouštět do překladu tak velké hry. A jestli jo, tak to bude trvat dlouhou dobu.

  • Derp_1337

    Tak Wizzard je extrém. Dle lore ta třída má mít "masivní potenciál" a tak máš hodně možností, které můžeš nakombinovat do spousty OP komb. Fakt to evokuje ten správný pocit z RPG. BG3 fakt není nějaké primitivní ARPG, kde barbar má podobně rozvinutý strom dovedností jako kouzelník.


    Kdo se nechce nimrat v nepřeberném množství komb, ten si může zvolit nějaké jednodušší povolání. Jako třeba: barbarian, fighter, monk, ranger

    Středně náročné jsou třídy jako: rogue, druid, paladin, warlock

    No a pak jsou tady povolání pro lidi, co mají rádi výzvu a nebo dostatečně znají pravidla Forgotten Realms: wizzard, sorcerer, bard

  • Z pohledu vydání hry v roce 2016 je to skutečně "teď". 5 let je prostě hodně a já to po dvou letech sledování vzdal. Teď jsem tam náhodou nakouknul a uviděl že je dokončena. Proto jsem to tak formuloval. 

    Mě je jasné že překlady trvají a jsem za ně rád. Ale chce se někomu čekat 5 roku než to začne hrát? A tady to bude ještě horší, textu jsou tuny.

    Překladatelů si vážím, ale realita je v tomhle neúprosná. 

  • Corvus

    Super! Teď jsem zkoušel hledat lore v češtině a na YT jsem našel 21minutové video "Svět Nekonečné Války | Warhammer 40k Vysvětlen Tlustým Nerdem". Nevím jak moc kvalitní/špatné to je. Jen hlásím, že je to v češtině... Zkusím pohledat spíše něco textového. Jinak klasická (obří) fandom wiki WH40K je také pecka.

    Plus pro zajímavost od toho samého autora ještě video: "Warhammer Fantasy = Nejhorší Místo K Životu | Průvodce Fiktivními Světy".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit