Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

    "...teď se dokončila na Tyranny." - LOL, TEĎ? Čeština do špičkového RPG Tyranny je dokončena roky. Uvolněna byla 1. dubna 2021. Na Patfinder: Kingmaker se stále pracuje, ale jednou to bude! :-) Holt kvalitní ruční překlad nějaký čas zabere. Her je po strop, není kam spěchat.

  • Ne nebylo.

  • Oproti Disco Elysium kde jsem měl slovník téměř neustále po ruce, má Rogue Trader požadavek na úroveň angličtiny úplně na pohodu.  Sem tam se objeví slovíčko které neznám, ale v nynější době když může člověk otevřít překladač na mobilu a během vteřiny zjistit význam slovíčka a zasadit si jej do kontextu si myslím že pro průměrného angličtináře nejsou dnešní hry bez čj problém. 

  • jurb83

    Za mna tiez 9/10, mam prejdutu prvu kapitolu a bavim sa nehorazne. Bodik dole za bugy, hlavne sa mi opakuje jeden, kedy pri suboji ostane protivnikova postava zacyklena v animacii a pomoze len restart hry. Chvalabohu quicksavujem ako o zivot :D

  • jurb83

    AI len tazko prelozi taketo texty plne loru

  • Pro shrnutí dvě nejvíc podstatná YT videa pro úplné nováčky do světa Warhammer 40k (thx Drizzt) na YouTube kanálu WesHammer:  

    1). 40K Timeline EXPLAINED. Everything You NEED to Know! | Warhammer Lore

    2). Rogue Traders Deep Dive - Get Rich Or Die | Warhammer 40K Lore

  • Díky, shlédnul jsem a následně jsem našel od tohoto tvůrce video "Rogue Traders Deep Dive - Get Rich Or Die | Warhammer 40K Lore",  takže jsem spoko. Asi se na tento YT kanál budu vracet častěji :)

  • skaven

    tak napr BG3 bolo tiez rozbite, a stale sa neda najst cena pod 59,99. Rogue trader mam za 29,99, a bude mi stat v kniznici este aspon rok, kym sa do neho pustim :)


  • skaven

    Lariani robia take tie funky rozpravocky, ci uz to boli ..Siny, alebo ten BG3..co niekedy potesi...ale ak chces hru z grim universe, je dobre, ze to Lariani nerobili.

  • Bohužel... jediné, kde se na neofiko pracuje a občas vychází je zde:

    https://www.folkemonovycestiny.cz/pathfinder-kingmaker/

    Je to brutus, trvá to roky a tak. To už vyjde líp potrénovat angličtinu, IMHO.

    Ale třeba tam najdeš češtiny do jiných her, teď se dokončila na Tyranny.

  • Gulivera84

    Nevi nekdo, nejsou na hry od nich aspon nejaky AI čestiny, nebo nekuti nato nekdo AI čestinu, javim, ja vim,...... ale proste, me to mega pomuže, aspon takovej překlad.....ale na netu sem nic nenasel, ani na jednu jejich hru....

  • LessPh

    Mortiho sleduju, ale ten mi nedokázal odpovědět.

  • to je docela těžké, protože toto není nějaká rubanice ala space marine, který je třebas skvělý, ale zas tak moc aspektů w40k nepokrývá.... toto je příběhové RPG, které bude prolezlé termíny a lorem, navíc o rogue traderech, kteří běžně přichází do styku a konfrontu s dalšími frakcemi a rasami a to je vlastně jedna z jejich rolí v lore, takže nějaké rychlo video o časové ose, frakcích a rogue traderech ti možná poskytne základy, ale všechny ty detaily prostě nepodchytíš. Já se o w40k zajímám už 15 let a pořád narážím na věci v lore co jsou pro mě novinka.

  • Jarisko84

    Hej len pri vidani vacsina pytakopec penazi.. tak sa pytam ze za co ? Za to ze robia z nas betatesterov? Sony chce od roku 2027 zvysvat ceny ze 100-110..(aj led toto nie je 100 percent potvrdene) stale je hranie drahsie a drahsie a hry su rozbitejsie a plne mikrotrasnakcii

  • Je to imho jednodušší. Ale nejlépe mrkni na youtube mortismal gaming. V podstatě by ti to mělo pomoci se rozhodnout s koupí. Probírá to komplet, vč. levelingu apod.

  • Steam... ale měl jsem pár dní pauzu. Kupoval jsem to v den vydání, protože recenze na to byly vesměs kladné. 

  • LessPh

    Ještě k třetímu bodu, chápu levely jsou častější, ale co mi v BG3 fakt vadilo bylo množství skillů, ze kterých jsem si mohl vybírat.. wizzarda tam bylo snad 30 možností ne lvl5.

    Tady to funguje stejně?

  • LessPh

    A kde to hraješ? Na steamu to nemáš.. jedeš přes GoG nebo pirátskou zátoku? :D

    Jako zkusím to stáhnout, dám tomu dvě hodiny a pak se rozhodnu, jestli v tom pokračovat.

  • to asi ne, celé je to dělané pro lidi co znají warhammer 40k a chtějí číst bloky textů....

  • w40k toho nabízí hodně, je to mohutná frančíza, která má samozřejmě svůj styl, který nemusí sednou každému, tak jako nemusí sednout každému styl star wars, nebo star trek.

    w40k má základ ve stolní hře a nádherných miniaturách (tedy tak nádherných, jak si je člověk obarví), stovkách knih a hodně hutném loru který se buduje řadu dekád.+ nějaké ty hry a nové animáky na warhammeru+. Že to je brutální, over the top, satirické, temné a pěkně edgy, to je přesně to, co k celému settingu patří. 

    Je to prostě akční military scifi fantasy, o nějaké filozofování nad elektronickými prdy tam skutečně nejde, ale některé knížky jsou v rámci žánru fakt dobré. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit