Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    No, nebyl jsem s tim tak daleko od pravdy. Zda se ze naklikavak uz ma jine starosti. (tak chapu -107 byla asi hranice) co me ale trapi ze nevyrovnal s mymi plusy. Ouch uz mu asi ani za tu namahu nestoji obycejni lide jako ja. *12*

    Hmm, tak jsem se uplne netrefil, naklikava nekdy pozdeji nebo jak kdy nebo nato ma nejaky algoritmicky nastroje, kdovi. Diky za plus btw. *3*
  • Walldstein
    Neřikám, že bych pohrdl českým dabingem, ale osobně se spokojím i s titulkama. Číst umím a angličtinu za těch pár herních let taky nějak zvládám tak co?!
  • ...jen pro potěchu *14*
    http://www.youtube.com/watch?v=GRdf3ElrzR8
    • ..a první hajzlík *10* (podívejte se do popisku videa) *16*
      http://www.youtube.com/watch?v=qRPrU2c-pHA
      • Nahlásit.
      • Walldstein
        A vsadím se klidně o dolar, že je to jen sprachsprostej podvod na nachytání blbečků co jistě ochotně zaplatí za podvodné stránky, ale za hru samotnou se jim platit nechce :D
        • Hra je zaplacena kickstarterem, neni treba za neco platit podruhy,
  • Samozřejmě by bylo pěkné mít hru z českého prostředí mít v češtině nebo dokonce té "staročeštině", ale buďme realisté.

    Pokud neseženou dobré herce na český dabing, tak ať ho raději vůbec nedělají. Špatný voice acting umí docela slušně zkazit pocit ze hry. Já bych raději investoval peníze čistě do pořádného anglického dabingu + českých titulků.
    • Zajímalo by mě, kde všichni berete jistotu že by český dabing byl špatný, stejně jako že ten anglický bude povedený.

      Pokud na tom dabingu je správný dohled, tak není problém aby byl kvalitní.

      Např Posel Smrti takhle fungoval naprosto parádně.
      • Nic takovýho jsem nepsal. Psal jsem, že bych se zaměřil na jeden výborný dabing a to logicky na ten anglický. Samozřejmě že by mohl vzniknout výborný dabing český. Mně se třeba dabingy v češtině líbí, bývají velmi dobré - ovšem je potřeba na to mít peníze.
  • XXDarthVaderXX
    Nebudu pána hledat, tak že ten kdo se ptal na ten název

    http://www.youtube.com/watch?v=CiIeNpMnwpA

    31 minuta 20 sekunda, tam si to najeď Dan Vávra na to odpovídá
  • MickeyMutant
    Ve Warhorse by si měli ten český dabing ještě dobře promyslet a zvážit rozumné náklady vs. potenciální nárůst prodejů. Přece jen těch, kteří si v Čechách hru bez dabingu nekoupí jen proto, že má "pouze" české titulky, bude podle mého zatraceně málo. A dělat něco pro hrstku lidí, co si hru kvůli tomu pořídí, ještě bez záruky slušné kvality, jak je tomu v dabingu u nás zvykem, je vyhazování peněz.

    Jinak pokud by si někdo chtěl oživit dějepis nebo promrskat češtinu, aby se mohl blýsknout třeba v diskuzi o historické hře, ať navštíví tyhle stránky, kde si nenásilně a hravou formou upevní všeobecný rozhled v obou zmíněných oborech. Pro mnohé z vás je to samozřejmě zbytečné, jak je z diskuzí patrné. Vy už jste tam byli, viďte?
    • Veskoslav
      Jsem na Vánoce dostal tu knížečku. Šílenost.
      • MickeyMutant
        Za 200 korun docela pálka, ale musel jsem koupit. Plánuju jako dar jednomu serióznímu historikovi.
  • Vysvětlí mi prosím někdo jaký je rozdíl mezi Kingdom, Come a Deliverance? To jsou názvy tří aktů ve kterých se hra bude odehrávat? To jako království, orgasmus a penetrace (podle překladače)? Moc tomu nerozumím a nedává to smysl.
    • Walldstein
      Hmmm...co si použil za překladač hochu? A selský rozum ti také nic neříká, že?! No nic, troll dost ubohý a opakované vtipy již nejsou vtipné.
    • nevysvětlí, běž chrápat ty nulo
  • Kdy se místní osazenstvo naučí na ty trolující lemply nereagovat? *7*
    • Radioaktivni_surikata
      Obávám se, že na to někteří (asi není třeba jmenovat) nemají.

      EDIT: Naštěstí je přidání nicků do detrolleru záležitostí pro cvičený opice, takže jsem to vyřešil. Diskuze se díky tomu smrskly snad o třetinu nepodstatnejch komentářů.
    • Pilgrim66
      Tady dneska vybouchly nějaký trolí feromony nebo nevim. Takovou ataku tu dlouho nepamatuju.
      • walltar
        Tak musí si tu závist nějak ventilovat ... napřed se těšili jak Vávra neuspěje, ale co teď už jim zbývá jen trollování v diskuzích aby se mohli cítit trošku líp.
        • neventilují závist ale nějakou zcela těžkou duševní chorobu...
    • Jack1947
      Nikdy pac trolly jsou smyslem diskuze, nebejt trollu nikdo by nemel na co reagovat.

      Blbec co se s trollem tetely, je blbcem a tro(t)llem zaroven , neptej se kdy ale poloz si otazku

      "jak" . *4*
    • To potrvá dlouho.

      3----(> ~~~~ < - >
      • 8===Đ~
  • Kr.Pa
    Dáme tam univerzálně nesrozumitelný jazyk, stejně jako to vyřesili v Magicke a hotovo. Nasereme všechny a stejne neurazíme nikoho.
    http://www.youtube.com/watch?v=DOyWOv148dQ
    • Walldstein
      i v The Sims je nesrozumitelné žvatlání a to není jediná hra..nikoho to neuráží a všichni jsou spokojeni, takže proč ne?! :D
      • Protože se má hra držet realismu a smyšleným jazykem by si to trochu podkopávala. Ale mohli by udělat, aby všechny postavy schopné diskuze měly problémy s dásněmi, to by elegantně vyřešilo tenhle problém a jazyk by tam mohli dát jakýkoli. No a pak udělat soutěž, kdo uhádne jazyk ve hře vyhraje Collector's Edition (nebo spíš Knight Edition?) *1*
        • Walldstein
          No jenže problém s dásněmy by mohl být záminkou pro rejpálky kteří by do všech diskusí psali: "No a když sem koukal na ty příběhový videa a nevěděl o čem mumlají tak sem místo na to co se píše v titulkách myslel na to jak stará bába v reklamě říká: "Můj manžel se mě ptal kam se poděl můj smíšek""
          Ale nápad na získání Knechtí edice dobrej :D
    • Tak to by bylo drsný, udělat hru v Esperandu :-D
    • Pilgrim66
      Ten byl vlastne i v papers please. Dobrej napad.
  • nejlepší by bylo udelat to v tom jazyku co mluví simíci, je to roztomilé a nikdo nebude ukrácen
    • A co potom? V pravém dolním rohu by měl hráč GPS navigaci, aby věděl, co se po něm chce?
      • titulky by tam mohli byt normalne
        • Walldstein
          K čemu? Hodíme tam ideogramy a tím se ušetří čas s psaním textu :D
        • Tak to je ze všech nejhorších možných nápadů ohledně dabingu ten nejlepší. Samozřejmě až po těch, které počítají s dabingem v jakékoliv reálné řeči.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší