Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, jsem hloupy protoze si nekupuju veci nad kteryma ma 100% kontrolu nekdo jinej. *3* Koukam ze rage fankidu je dneska silny. *15* Kolik vam plati za fanbojovani... oh wait.
  • Ikdyby tam byl nakonec český dabing, tak to stejně budu hrát v angličtině s a anglickými titulky. Prosvištit si slovíčka mi nikdy neublížilo *3*
  • Jenže lidi rádi koukají na filmy v originále jen v případě, že se tam mluví anglicky nebo nějakým jiným jazykem, který zní hezky. Upřímně - koho by bavilo poslouchat nějakou staročeštinu? Kolik lidí u nás chce sledovat indický nebo finský film v originále?
  • Jsem si naprosto jistý, že by warhorse měli radši jako zákazníka tebe, než ten milion platících a anglicky mluvících hráčů... *7*
  • Dildo_Vagins
    To aby Warhorse už teď kvůli tobě vyhlásil bankrot ty pako. *15*
  • Paulcz
    Ano o peníze jde. Navíc pak ještě jde i o další věci jako je právě ta prestiž nebo přesah, o to udělat něco pořádně. Tedy pokud autor hry napíše něco takového - "Budeme se snažit. Je prostě opravdu divné, aby česká hra neměla český dabing, obzvlášť když je to z české historie. Představa, že by Vávrova husitská trilogie byla jen v angličtině je opravdu divná a pro hru by to mělo platit taky..". Nemusí jít o 30 000 lidí, Slovanů je docela hodně :) Americký reálie a trh neznám, ale nežil bych v dogmatech typu: "to nebudou chtít" atd. Svoboda volby je mocná věc :)
  • Na budku jsi ty, přečti si aspoň o co běží, než začneš psát podobné výkřiky do tmy
  • Mně osobně se tento stretch goal velmi líbí, každý quest navíc je důležitý a je jedno, jestli hrajete za ženskou nebo za sýkorku modřinku. Největší lákadlo je ale učitě ten performance motion capture, to by byl nářez.
  • Česká hra, z českého prostředí o české historii bez českého dabingu - to je ZKLAMÁNÍ. A taky docela na budku...
  • píšeš hlouposti a jsi hloupý.
  • wenceslaus
    Kdyby sis raději nejdříve přečetl všechno. Ta ženská postava už tam je i s tou zápletkou. Rozdíl bude jen v tom, že bude hratelná. Půjde o krátkou linii, která bude sloužit zároveň jako tutorial. Tenhle stretch goal chtělo spousty lidí, co podpořili hru. Ta už teď vybrala víc, než bylo nutný, takže nevidím problém.
    Ty tvoje kecy o děckách a brečení... trochu primitivní. Spíš ty tu řveš, že to nechceš.
  • ucho
    to si ho neumíš vygooglovat?
    e-mail: cki@bohnice.cz
  • Věz že se takový Naruto prostě nedá hrát s EN dabingem, to je totální katastrofa :D
  • Miserius
    Samozrejme ze zalezi na poctu, dělaj to pro peníze, ne pro dobrej pocit... Nacpou milion do dabingu pro 30 tisic lidi?
    Mimochodem to co rikas plati pro nas, americani zasadne anglicky cokoliv...
  • Tak si je strč do....prasátka *1*
  • Paulcz
    Hráli by to ti, kteří by si to dovedli užít. Opravdu záleží na počtu ? Dost lidí se snaží mít filmy v originále - autenticita dílu jen přidává, navíc pokud mluvíme o něčem co má historický námět. Důležité je, že to i zasahuje přímo do dění hry, podle jazyka poznáte např. nepřítele i když ho nevidíte. A také to je určitá prestiž pro autory. Na druhou stranu uznávám, že je někdy u hry těžké číst titulky a zároveň hrát viz. např GTA IV.
  • Jsem na tom úplně stejně, díky hrám bez překladu jsem na škole angličtinu moc neřešil, ale to tady bohužel moc lidí nepochopí.
    Jinak k KCD, myslím, že i kdyby se Vávra na hlavu postavil, tak tu vždy budou lidi co si nějaký "problém", za který ho můžou pořádně proprat v diskuzi, najdou. Český dabing se prostě nevyplatí (zatím), nevím pokud jde z KS vyjet nějakou statistiku, ale národnostní skladba backerů projektu by to potvrdila.
  • S tou ženskou mi to nepřijde zas až tak špatný nápad. Jestli jsem to správně pochopil, tak za ni tam bude jen pár questů na začátku a nedivil bych se, kdyby to spojili rovnou s nějakým úvodním tutorial-questem kde se naučíš ovládání a základní principy hry, takže tím nakonec zabijí dvě mouchy jednou ranou. S češtinou souhlas, je to trochu zbytečné a ty peníze by se dali utratit i nějak rozumněji.
  • Shenkster
    Klidně jim něco nadabuju, dejte mi kontakt ! *1*
  • Miserius
    Ale kolik lidí to s tim hrálo? stejnej počet lidí kterej by hrál toto česky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit