Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Narozdíl od nás si to těch "cizáků" koupí tolik, že se ten dabing pro ně vyplatí udělat, takže nevidím jedinej důvod proč by to měli mít česky a proč by si tím měli ve Warhorse zhoršovat prodeje.
  • Hra je zaplacena kickstarterem, neni treba za neco platit podruhy,
  • Dabing v češtině ve hře v českým prostředí bych uvítal. A ať si cizáci louskaj titulky, taky si to jednou můžou užít.
  • jonatan.hanzlik
    Anonym má pravdu, Čeněk je Vinzenz.

    Doufám ale že tam bude proslulý Kryštof Bastard z Polžic a Bezdružic (doslovně Christopher the Bastard from Afterspoons and Withoutsatellites)
  • Walldstein
    No jenže problém s dásněmy by mohl být záminkou pro rejpálky kteří by do všech diskusí psali: "No a když sem koukal na ty příběhový videa a nevěděl o čem mumlají tak sem místo na to co se píše v titulkách myslel na to jak stará bába v reklamě říká: "Můj manžel se mě ptal kam se poděl můj smíšek""
    Ale nápad na získání Knechtí edice dobrej :D
  • Další pako co si tu hraje s + a - ? Když už chceš ze sebe dělat debila ta bylo lepší to dělat méně nápadně :)
  • Walldstein
    Hmmm...co si použil za překladač hochu? A selský rozum ti také nic neříká, že?! No nic, troll dost ubohý a opakované vtipy již nejsou vtipné.
  • Českému dabingu se rozhodně nebráním. Chápu, že je dost na pováženou, jestli má smysl se do něj pouštět (kvůli finančním důvodům), ale jak už tu padlo, pro navození atmosféry by to byla paráda.
    S pařbami (původem mimo anglicky mluvící země) v originálním dabingu zkušenosti nemám, ale věřím, že bude o třídu lepší než "univerzální" angličtina.
    V českém dabingu jsem hrál pouze Mafii a Zaklínače (oboje jen jedničky) a i přes, na můj vkus, dost kostrbatý dabing druhé zmíněné hry jsem si během pár hodin zvykl a co se týče hlášek, tak to jsem se ROFLil podstatně déle, než tomu bylo v angličině.
    Velkou roli sehraje taky způsob vedení dialogů. Jestli bude hlavní hrdina v dialozích jen mlčet a hráč odklikávat odpovědi, tak to ať to nadabují třeba maďarsky. *15*
  • kámo...tobě ta bomba vybouchla v mozku *15*
  • Protože se má hra držet realismu a smyšleným jazykem by si to trochu podkopávala. Ale mohli by udělat, aby všechny postavy schopné diskuze měly problémy s dásněmi, to by elegantně vyřešilo tenhle problém a jazyk by tam mohli dát jakýkoli. No a pak udělat soutěž, kdo uhádne jazyk ve hře vyhraje Collector's Edition (nebo spíš Knight Edition?) *1*
  • Co se ptáš nás? Vždyť ty jsi Guru *15*
  • Nahlásit.
  • Hele lidi , koupil sem jiz druhou Sapphire 290X a furt jen : black screen /černa smrt/,
    myslite ze mam to dat na reklamaci. Sem moc velkej fanda AMD, nechci ublizovat te firme.
  • Walldstein
    K čemu? Hodíme tam ideogramy a tím se ušetří čas s psaním textu :D
  • Walldstein
    i v The Sims je nesrozumitelné žvatlání a to není jediná hra..nikoho to neuráží a všichni jsou spokojeni, takže proč ne?! :D
  • Walldstein
    A vsadím se klidně o dolar, že je to jen sprachsprostej podvod na nachytání blbečků co jistě ochotně zaplatí za podvodné stránky, ale za hru samotnou se jim platit nechce :D
  • Metacritic.com skóre: 32, user skóre 3.2, ani po několika malých patchích ta hra není hratelná, nejoblíbenější mody jsou ty které odstraňují některé herní mechaniky (což bylo v předchozích dílech úplně naopak), patch 1.23 BETA přidává (po 2 měsících) alespoň nějaký targeting systém (jelikož tam doteď žádný nebyl), AI je větší tragédie než v předchozích dílech, herní mechaniky udělali vývojáři jakoby vůbec nechápaly přání hráčů, voice-acting je tragédie a to s ejen tak nespraví, příběh/tutoriál možná už funguje (nezkoušel sem), ale všecko je to jedno když nemáš pro co hrát: jedna jediná loď kterou kdy budeš mít je za pár hodin (kdy nakoupíš, pokud ti to vůbec půjde, MK4 zbraně) totálně OP :D
  • ..nové video s dojmy a popisem hry od britského youtubera:
    http://www.youtube.com/watch?v=BX_s3yUvMpA
  • Jack1947
    No, nebyl jsem s tim tak daleko od pravdy. Zda se ze naklikavak uz ma jine starosti. (tak chapu -107 byla asi hranice) co me ale trapi ze nevyrovnal s mymi plusy. Ouch uz mu asi ani za tu namahu nestoji obycejni lide jako ja. *12*

    Hmm, tak jsem se uplne netrefil, naklikava nekdy pozdeji nebo jak kdy nebo nato ma nejaky algoritmicky nastroje, kdovi. Diky za plus btw. *3*
  • Zajímalo by mě, kde všichni berete jistotu že by český dabing byl špatný, stejně jako že ten anglický bude povedený.

    Pokud na tom dabingu je správný dohled, tak není problém aby byl kvalitní.

    Např Posel Smrti takhle fungoval naprosto parádně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit