Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66
    Ten byl vlastne i v papers please. Dobrej napad.
  • Já moch bejt bůh ví čim, tak třeba: prezident, ministr, generál, dirigent
    a nebo ještě co já vim, trochu mě ničí, že nejsem ničim.
    Já chtěl bejt velkej pán, barevnou kravatu na křivo, slibovat, na pivo, jó slíbit to já znám.
    V neděli v televizi, jasně že za provizi, rozebrat situaci, to já chlapi v práci
  • Snad ne.. já se vždy když řádí pousměju jak nekteří idioti tráví večery :)
  • http://slovenciny.com/index.php?func=dlinfo&mit=1518
    je to slovenčina, dufamže ťa to velmi nesklame... *3*
  • nevysvětlí, běž chrápat ty nulo
  • Vysvětlí mi prosím někdo jaký je rozdíl mezi Kingdom, Come a Deliverance? To jsou názvy tří aktů ve kterých se hra bude odehrávat? To jako království, orgasmus a penetrace (podle překladače)? Moc tomu nerozumím a nedává to smysl.
  • Jack1947
    Nikdy pac trolly jsou smyslem diskuze, nebejt trollu nikdo by nemel na co reagovat.

    Blbec co se s trollem tetely, je blbcem a tro(t)llem zaroven , neptej se kdy ale poloz si otazku

    "jak" . *4*
  • Jack1947
    Sice je rad nemam no, tyhle simulatory. Pokud vim tak verejne na internetu moc HATE na to nebyl, vyel patch treba to frci. Nevim.
  • To potrvá dlouho.

    3----(> ~~~~ < - >
  • Dostal jsi mě, udělal jsem hrubou chybu v příspěvku na herním diskuzním fóru, asi neusnu, udám se sám a budu žádat spravedlivý trest za mou nepozornost.
  • Kdy se místní osazenstvo naučí na ty trolující lemply nereagovat? *7*
  • Hobñousek, pozdravuje tě don Salieri
  • Nebuď takovej hnidopich a nech Veskoslava dejchat, dyť von ti nic neudělal, viď.
  • Na základě čeho je to "úplně jasné"? Pokud je to něco "úplně", pak je to úplně nejasné, nezřejmé, neidentifikovatelné, máme tady dvě vedlejší věty ve kterých nebyla užita interpunkce a existují právě dva způsoby jak ji použít, v tuto chvíli nelze říct, který způsob z těchto dvou by byl užit, pokud by pisatel neudělal chybu v interpunkci. Pokud by se teď sám opravil a řekl nám, který z těchto dvou způsobů chtěl použít, neznamená to, že druhý způsob je nesprávný a zároveň by tak mohl učinit jen s vědomím chyby, při němž by si měl být vědom existence dvou různých sprvných verzí a sám by musel volit jednu z nich, za předpokladu, že diakritice rozumí, za předpokladu, že diakritice nerozumí, je mu znám pouze jeden způsob a tudíž nelze hovořit o tom, že ví o obou správných možnostech.
  • "Jednoznačnej" je obecná čeština, zatímco "by jsi" je nespisovná píčovina, ty velká tlustá koule vyvržená z čertova análního průduchu.
  • ne, je uplně jasné, jaká verze je správně.
  • Těžko říci, jestli to u tebe byl překlep, když hned v dalším příspěvku máš zase chybu. Škoda jen, že nyní to je hrubka.
  • Pánové, vaše diskuze je bezpředmětná, na FF se odjakživa učily jazyky, pokud v ČR existuje na nějaké FF akreditovaný obor, jehož součástí povinných předmětů je český jazyk, neznamená to, že to lze obecně tvrdit o většině VŠ v ČR.
  • Ach jo, napiš mi, v čem jsem s tebou v tomto vlákně argumentoval. Anebo víš co? Raději mi nepiš nic, to by z tvé strany zase dopadlo *3* !
  • Dám ti další dobrou radu do života, když už se chystáš někoho veřejně obeznámit s chybou, kterou obsahuje jeho příspěvek, udělej to tak, že při samotném obeznámení neuděláš další chybu, potom to totiž vypadá tak, že jste de*ilové oba. Ano, nejspíš ti stejně jako mě ujela ruka při psaní na klávesnici a místo c, jsi zmáčkl d, ale to považuješ za velký problém, mě to problém nedělá, piš si jak chceš, dělej překlepy, nepoužívej diakritiku já to přelouskám, dokud nepřejdeš na maďarštinu, tak to zvládnu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit