Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, např. na FF MU je povinný kurz, odkaz zde: https://is.muni.cz/predmet/phil/podzim2011/CJBB119

    A za co mě mínusujete, tím pravdu nezměníte, blbečci *1*
  • Tak to je ze všech nejhorších možných nápadů ohledně dabingu ten nejlepší. Samozřejmě až po těch, které počítají s dabingem v jakékoliv reálné řeči.
  • titulky by tam mohli byt normalne
  • lide se začali hadat když staveli babylonskou vež a tehdy vznikli ruzne jazyky, mas to napsano v bilbi
  • A co potom? V pravém dolním rohu by měl hráč GPS navigaci, aby věděl, co se po něm chce?
  • nejlepší by bylo udelat to v tom jazyku co mluví simíci, je to roztomilé a nikdo nebude ukrácen
  • Zato ty jsi náš spasitel, všechny nás zachráníš a vytvoříš tu nejlepší hru na světě.
  • Dávám 1/10 za snahu. Slabý trolling.
  • Zkus tu kritiku doplnit nějakými fakty (nejlépe doložitelnými) a pak bude tvůj příspěvek možná mít i nějakou hodnotu a smysl.
  • Veskoslav
    No nebo Tě někdo najde a budeš v novinách. Slavný trolí blbeček nalezen, zabit když ho zalili do betonu s nápisem Mafia není podprůměrná hra.
  • Máte klapky na očích, další pokračování diskuze tedy pro mě postrádá smysl. Uvidíte za dva roky... Možná i dřív, spadnou-li vám ty klapky z očí..
  • Dám ti radu do života, možná ti ho někdy zachrání, s tím co si myslíš o Várovi už asi nikdo nic neudělá. Jestli nemáš vlastní ochranku, nebo alespoň zbrojní pas a zbraň u pasu, tak na veřejnosti v ČR nikdy neříkej, že je Mafia I slabě podprůměrnou hrou.
  • Veskoslav
    Nuda. Kdyby jsi nedal Mafia I a slabě podprůměrná hra, možná by ti někdo jako ty i věřil. Slabý trotling. Šup s tebou do ignoru.
  • Nevím, čím vás všechny Vávra tak uhranul. Svojí předchozí "prací" to určitě být nemohlo, protože Mafia I je přinejlepším slabě podrůměrnou hrou, a to i v kontextu své doby, zatímco Mafia II už je regulérní průšvih, na kterém není dobré snad vůbec nic, vyjma schopnosti oblbnout některé přihlouplejší hráče a přesvědčit je o neexistujících kvalitách této hry. Pak již zbývá jen Vávrův vous. Proti gustu... Nic to ovšem nemění na tom, že Paskvildom je předem odsouzen k neúspěchu
  • jn ten nick je sila
  • Ještě že jsi napsal (zatím), je dobré vědět, že v sobě stále chováš kousek naděje. Konstruktivní projekt, talent a schopnosti nejsou všechno, produkt a myšlenka se musí umět prodávat, genius nemá s tržním prostředí co dočinení, nepatří do něj, Vávra sice není genius, ale podle mě má talent, schopnosti, zkušenosti a zároveň se nebojí jít s kůží na trh. Opravdu by mě zajímalo, kterého nezávislého talentovaného vývojáře, jehož projekt nebyl dokončen z důvodu absence výše uvedených vlastností bys viděl na Vávrově místě raději. Spíš mi připadá, že si tím léčiš vlastní pocit nedostatečnosti a nízké sebevědomí.
  • On ma sve duvody, ovsem my je znat nemusime.
  • Uvidíme...
  • Veskoslav
    Bla, bla, bla. Jsem debill ještě s debilnějším nickem a snažím se mlít pořád dokola ty samé kecy. je to nuda. Zkus to znova a pořádně.
  • Vávra je (zatím) živoucím, nešťastným příkladem pro mládež spočívajícím ve skutečnosti, že zvýšená konzumace omamných, psychotropních a halucinogenních látek v kombinaci s narcistickou poruchou osobnosti vám může přinést úspěch na Kickstarteru a přebít tak absenci jakéhokoli konstruktivního či nadějného projektu, o talentu a schopnostech nemluvě...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit