Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ten posledny Rebirth si hral alebo sa vezieš na všeobecnom hate ?
    Čakam na recenziu a chcel by som vedieť či je to naozaj taka hruuuza...
    Vela ludi tvrdi, že Freelancer nebol prekonany, tak neviem či je je Dark tiež z tohto sudku, alebo ho tie nove diely X3 vo všetkom prekonali...
  • Spades
    A já v tom nevidím problém. U nás se to holt pěstuje draho. Kdo na to má, ať si to kupuje, ale ti chudší se spokojí s tím co mají, a nepičujou. A kdo řekne, že za komančů to bylo levnější, tak mu asi jebnu, protože za komančů to bylo dotovanější, než filmy Uwe Bolla.
  • Osobně si nemyslím, že Vávra nasliboval byť jediný nesplnitelný, ničím nepodložený blábol. Naopak jsem toho názoru, že všechny bláboly, se kterými přišel měl naplánované, podložené průzkumem, vlastní zkušeností a reálnou aplikací ve vývojářském studiu, ví čeho jsou schopni. Upřimně doufám, že se z Kingdom Come nikdy Undeliverance nestane, Vávra je jedna z posledních nadějí. Na rozdíl od mladších ročníků má něco za sebou a vedle sebe tým kvalitních lidí, mladé studio nedokáže prorazit tak jednoduše, byť s podobným konceptem. Dan Vávra na hrad, nedávejte mi ban prosím.
  • Veskoslav
    To je tak nevtipné, až to není vtipné.
  • Vzhledem k tomu, jaké nesplnitelné, ničím nepodložené bláboly do projektu Vávra nasliboval jako utržený ze řetězu, jeví se absence českého dabingu jako zcela marginální problém. V tomto světle bude úspěchem, jestli za dva roku budou předplatitelé z KS se slzami v očích odinstalovávat nepodařenou 2D plošinovku Kingdom Undeliverance...
  • Třeba ten pitomý cesťák prodal vědeckému pracovníkovi akademie věd kadibudku za cenu domu na Václavském náměstí.
  • To co jsi napsal snad nemůžeš myslet vážně, leda pokud jsi věřící, to by mě hodně překvapilo.
  • Veskoslav
    Takže nějaký ten pitomý "cesťák", co vystudoval nějakou tu soukromou školu *1*
  • Vis co uplne nema hra by to byt nemusela mozna nejaky nesrozumitelny huhlani.ach jo proc buh nenechal jeden jednotny jazyk pak by se tu nikdo nehadal
  • Jack1947
    Zda se mi ze naklikavac se bud flaka posledni dobou, nebo uz ho Entity ala Veskoslav a dalsi podobni. Omrzely, takze ted se zameruje na jine a to plusy ( tedy uz predtim).

    Kdop neveri at se koukne, Veskoslav v prumeru mel o 50% nizsi ohodnoceni a z toho vyplyva ze se zrejme pobavil a uz se zameruje jinam.

    Je to Dulezite!!! Info protoze se tady stale resi tudiz aktualni a stale.

    Vzhledem k tomu ze tu bylo hoodne ... vidim to zase na plusy - stoupencum a minusy odpurcum bno dneska kolem pulnoci rozhodne. ( vsem zainteresovanym). *3*
  • Je to možná ten typ člověka, co se umí dobře prodat před lidmi, potom si absence neznalosti písma nikdo nevšimne a kdo ví jakou diplomovou práci vůbec obhajoval, mohli to být klidně nějaké marketingové žvásty s trochou grafů, k tomu tabuli nepotřebuje. "Analýza prodeje toaletních hygienických potřeb v podmínkách Středomořských zemí."
  • Jack1947
    Hmm, prave je stara ale urcite lepsi nez ten posledni X - Rebirth.
  • Pokud je tam vysunutý pokladník tak se to imo dá zvládnout i bez toho, abys tomu rozuměl. Nic proti nikomu, každý si to nakonec musí zařídit jak nejlíp umí.
  • Ahoj, já jsem deb*l a mám rád hry, mám oficiální prohlášení o mé deb*litě od lékaře. Tato skutečnost mě neuráží a klidně mi říkej deb*le, jsem s tím spokojen, klidně při tom používej háčky, čárky, nebo azbuku.
  • Tak pravda. Mozno robi v politike a potom by som sa ani nedivil. Rozhodne priznavat sa k tomu, ze diplomovu pracu som si kupil a este sa tvarit, ze ake je to uzasne tiez o niecom svedci. Ale potom sa clovek aspon nemoze divit, preco to vsetko smeruje tam kam to smeruje.
  • Veskoslav
    Jistě možné to je. Asi tak jak nám tady Jejdásek jednou popisoval, co všechno doma má a tak se do toho zamotal, že se z toho zbláznil pomalu. Jinak už jenom to, že někdo za něj napsal diplomku je sranda. Znám takové, co si to zaplatili, ale nikdy ji také neobhájili. Diplomovou práci musíš obhájit a pokud nevíš, o čem jsi psal, jak to můžeš pak obhájit? Tam se nestačí naučit to, co jsi napsal. Ty to musíš chápat a následně to komisi předvést. A styl dám sem jenom podpis, můžu si psát jako prase. No možná když dělá managera v mekáči, tak se na to asi moc nehledí. Ale jedním z aspektů pohovorů je i to, jak člověk píše. Protože ať chce nebo ne, písmo o něm hodně vypovídá. Ať už psané rukou (jeden z požadavků u většiny vrcholových funkcí, kde se dělá i rozbor písma) nebo na počítači.
  • se stim smiř *5*
  • Krom vlády nad jazykem českým by lidé měli být schopni ho užívat i tak, aby naprosto zbytečně neuráželi ostatní. Ono totiž lepší si přečíst něco v nuzné češtině, než urážky v té dobré.
  • Veskoslav: Ok, ale jak můžeš vědět, že lže? Co když je opravdu zajištěný do té míry, že nemusí pracovat a má dostatečný příjem na to, aby si zaplatil ty, co udělají nutnou práci za něj?
  • Zdravím dalšího pacienta s psychopatologickými sklony k altruistickému sadomasochismu. A vyjádřím se jednoduše. Vesmír, který hledáš, už neexistuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit