Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proboha, ty jsi fakt šašek *1* Za prvé, kdo tady mluví o oboru ty jelimane? A zadruhé, nic takového se na CUNI neučilo. Už si zalez do té své smradlavé nory, sklapni a hlavně se už netvař tak, že tomu rozumíš.
  • Kr.Pa
    Dáme tam univerzálně nesrozumitelný jazyk, stejně jako to vyřesili v Magicke a hotovo. Nasereme všechny a stejne neurazíme nikoho.
    http://www.youtube.com/watch?v=DOyWOv148dQ
  • Víš co se mi na tvé argumentaci tak líbí? Postrádá argumenty.
  • Pověz mi, pane všech nebes a rozumů, do je to DIKARITICKÉ znaménko? To je znaménko, které máš na prdeli?
  • Ne v pohodě. Já jsem si tě zafixoval jako člověka, snažícího se logicky přemýšlet, kterému to ale moc nejde, protože je těžce omezen na intelektu. *6* Jinak řečeno, dementa.
  • Ale kdepak, ruznojazycni lide vznikli z pribuzenskeho incestu svatych, Jezisek se svou mámou a tak...
  • Veskoslav
    Vážně? A proč se podobný obor učil už před 15 let na FF na UK v Praze? *7* Jak říkám, nedělej ze sebe ještě většího hlupáka. Na VŠ se prostě nevyučuje pravopis či čeština a jak psát. Pouze na tématicky zaměřených fakultách.... *7*
  • Smrdí tady závist :)
  • Omg, další chytrolínek, který si myslí, že když ovládá výrokovou logiku a použije ji v diskuzi, tak vypadá jako hromádka superlativů.
  • No vida, tak ani tam se nedostaneš blbečku.
  • Nebudeš se zlobit, když tě budu od příště oslovovat jako logicky negramotného milovníka češtiny?
  • Tak pravil prorok Hovňousek...
  • Na FF se obecně studují jazyky. Hlásím prázdnou množinu. Studuje se tam dokonce i logika, tobě podle tvého vyjádření nechybí jazyková gramotnost, podle tvého posledního vyjádření je ovšem jasně patrné, že ti chybí logická gramotnost. Vyjádřeno slovy je tvůj poslední příspěvěk nepravda, je s původním příspěvkem Veskoslava disjunktní.
  • Za hlupáka jsi, nemáš informace. Tento kurz byl zaveden do osnov, protože úroveň psaného projevu studentů během několika let rapidně poklesla.
  • Veskoslav
    Na popeláře musíš mít minimálně výuční list, zase vedle hlupáku:)
  • S češtinou to do pr.. nejde. S lidmi, co mluví česky, to ale do pr.. jde.
  • Veskoslav
    Filozofická fakulta je poněkud úzký okruh kateder vysokých škol......

    Navíc je to určeno pro lidi, co se budou živit psaním a musí umět dobře psát....Zase sis něco našel, ale stejně jsi za hlupáka.
  • Ano, na SŠO. Hochu, ty ani nevíš, co ta zkratka znamená. Vem si to svoje vysvědčení ze základky a hlas se u popelářů.
  • kdyby jsi se tech 8 let ucil anglicky misto cekani na preklady tak by jsi udelal lip :)
  • Prosímtě mohl bys mi prozradit kde se daná čeština dá sehnat. Já si tenkrát hru koupil rozehrál ale nedohrál. S češtinou by mě to mohlo znovu nakopnout k dohrání. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit