Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • k cemu je cestina, kdyz to s ni jde stejne do pr.. *1*
  • Nehledě na to, že psát "do p*dele" je technicky asi poměrně dost náročné. I když nezkoušel jsem to, tak nevím...
  • Veskoslav
    Prosím, na které vysoké škole jsou povinné kurzy češtiny kromě těch, co ji studují? Jsi VŠ asi viděl tak možná budovu, jak jezdíš na tu svou SŠO. A mimochodem, hned v první větě máš chybu. Protože správně by jsi měl mít: Do p*dele už, naučte se psát Vy, retardi. Tudíž jsi gramatická d*vka, co sama dělá chyby.
  • Nigdy, ale nigdy mně ješdě nykdo tak chrozně neurazyl, budu fás šalovat, to si tehda bište, bute fás to mrcet. Fím, gdy je dopré přestad, fy ale zřejmně ščžádný tagový rámec nesnáte.
  • Cosi
    Ale vždyť i v tom Assassins Creed II šlo zapnout, že bude italskej dabing. Jen pak mluvili i angličané italsky. Prý generické dabéry. Jako by těch nadabovanejch her, nebo lidí, co se v tom točilo bylo tolik. To zas děcka z Eurogameru se snaží něco říct. *1*
  • Jo, já tyhle argumenty naprosto uznávám, sám píšu, že v případě sandboxu by to bylo špatně proveditelné. Jen by se mi to prostě líbilo:) I s tou němčinou a latinou:) Atmosféra by byla o dost autentičtější. Ale třeba by nebylo špatné alespoň v ulicích slyšet české a německé hlášky, podobně jako v sérii Assassins creed.
  • Do prde*e už, naučte se psát vy retardi. Co příspěvek, to chyba. A nejhorší jsou příspěvky bez dYakrYtYkY. Nedivím se, že na vysokých školách jsou povinné kurzy češtiny. Národ dementů tohle, ani nezná vlastní jazyk.
  • Len tak na okraj, niektore postavy by mohli rozpravať napr. staročeštinou, nejaky dedeček, ale všetky postavi nieee *1*
  • Veskoslav
    Sibiř je obydlená pouze 0,4% obyvatel Ruska. Většina cca 100 miliónů je situováno ve městech. Jenom takový Moskva má 8 miliónů obyvatel.
  • Radioaktivni_surikata
    Já myslím, že si s tím určitě nějak poradí. Ale Vartenberka ti českou výslovností žádnej Angličan říkat na 99,9 % nebude. To by polovina lidí umřela smíchy a druhá by si začla škubat vlasy, co to dělalo za vola a veškerá atmosféra bude ta tam.
  • Podla mňa ma Dan davno velmi jasno čo chce, a ako to spravi ...tato diskusia je o znovuskrieseni mrtveho chrobaka, ako aj ta či ma, alebo nema vyznam robiť hru z obdobia husitov...Vavra si to spravi po svojom...teraz ked už nema zviazane ruky...
  • *Vašinka.
  • Já bych šel ještě dál ...Marcel Všinka by to mohl nadabovat komplertně celé.
  • 100 mega na sibiri?:) a asi sklamem ale tolko obyvatelov tam nebolo ani za cias ked Stalin zbieral vtipi o sebe:) Praveze vacsina obyvatelov ruska je v Europskej casti, okolie Moskvy, Petrohradu, za Uralom je vacsi pocet obyvatelov akurat tak v okoli Vladivostoku.
  • Co to meleš, když z toho 100mega je na sibiři a topí si vlastním trusem.
  • Magister_Peditum
    To netuším.
  • Lawliet
    Ano, ale všechno ostatní postavili na první ruské verzi ne?
  • wenceslaus
    Až bude mít Česká Republika 140 000 000 obyvatel jako Rusko, tak se třeba budou dělat AAA hry primárně s českým dabingem, aniž by to ubralo popularitě.
  • Magister_Peditum
    Jasně, někteří mají už mezinárodní jméno, ale pak je tu halda dalších, kteří mají ekvivalent jen v němčině. Třeba již zmíněný Čeněk z Vartenberka. Pokud ho přeloží třeba do německého Vinzenz von Wartenberg, tak to bude vypadat, jako by to byl Německý rod, i když měl původ v Čechách.
  • Jenze Metro byly uspesne knizky ve velkem domacim trhu a v Crysis bylo naopak pomerne male mnozstvi hlasek korejskych vojaku pro dokresleni atmosfery. Tu prvni vysadu Kingdom Come bohuzel nema, u te druhe se pak musime ptat na hned dve veci - zaprve kolikanasobne narocnejsi by bylo namluvit rozsahle rpg, zadruhe pokud to delame pro dokresleni autentickeho zazitku, jak se popasujeme s Nemci, Madary a treba latinou? I pokud tu druhou vyresime proste a jednoduse cestinou, stale zbyva ta mnohem obtiznejsi prvni zalezitost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit