Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na dnešní dobu to má už dost divný ovládání. To ten Deus ex se povedl o dost víc.
  • jeho nejlepsi hra je systemshock, doufam ze myslis ten
  • Warrena si za jeho práci vážím. Ale přijde mi, že spousta tvůrců(a vydavatelů) mluví o tom, jak se má správně dělat dobrá hra, ale pořád ne a ne to ukázat v praxi(minulost je minulost).
  • Přesně to sem si říkal taky :-D Mistr v oboru a dělá nějakou blbost a ještě pro Wii pro děti. V dobách, kdy Black Ops, Assassin's creed a další patří k nejlepším věcem, by měl ukázat, jak vypadá dobrá hra.
  • janchor
    Vzdáleným pohledem? Na Invisible War se podílel z prakticky stejný pozice, jako v případě prvního dílu, a za výsledek přijal plnou zodpovědnost (spolu s hlavním designérem obou dílů Harvey Smithem). Viz jejich společný post mortem: http://www.youtube.com/watch?v=GTWvsGA77T4
  • Musí zrovna on, tvůrce Deus Exu, připravovat adventuru na Wii ? :o(
  • A mě zase mrzí, že se neprotlačil do vývoje Deus Ex 2, který pod jeho vzdáleným pohledem dopadl tak, jak dopadl... A v rozhovoru není o jeho nejlepší hře (a podle mnoha lidí včetně mě i nej hře vůbec) pak ani zmínka, byť vyjmenovává mnoho titulů blízkých jeho srdci...
  • A mě zase mrzí, že se neprotlačil do vývoje Deus Ex 2, který pod jeho vzdáleným pohledem dopadl tak, jak dopadl... A v rozhovoru o jeho nejlepší hře (a podle mnoha lidí včetně mě i nej hře vůbec) pak není ani zmínka, byť vyjmenovává mnoho titulů blízkých jeho srdci...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit