Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *7*
  • a tahle hra chce abys hopsal pred televizi *1* ? chlape uz to nehul...
  • DX2 sem hrál (origo) a ani první část v Seattlu sem nedohrál; MOŽNÁ to bylo proto, že sem to zkusil hrát hned po jedničce, ale za svojím názorem si stojím.
    Epic Mickey sem nehrál a ani nebudu, Wii nemám a k porízení nemám žádný důvod, protože hry pro děcka mňa nezajímajů a blbosti typu "hopsaj pred televizů jak idiot" už tuplem ne...
  • tjn
  • evidentne nad tve chapani co?
  • Tak mi tu někdo napiše, kdo jste to letos nebo vloni dohrál.
  • A jak to souvisí s myšákem a Wii? Ať raději udělá něco daleko lepšího jak System shock nebo Deus ex.
  • Robotron3
    Hral jsi Deus Ex 2 vubec? Nebo jen placas podle toho, co nekde jedna pani povidala? Deus Ex 2 mozna nesplnil ocekavani a vysokou latku nastavenou po jednicce, ale hra to byla stale dobra. Rozhodne zadny odpad.
    A tu jak rikas stupidni detskou skakacku si take hral?
    Neco stupidni tu vidim, ale Warren Spector a jeho hry to fakt nejsou....
  • 32% děti, který hrajou cokoli, co se hejbe
    46% absolutní casual hráči, kteří i při bowlingu mívají problémy
    22% skalní fanoušci Nintenda, kteří by další konzoli koupili, i kdyby v sobě měla procesor 486

    Na zdroj si teď nemůžu vzpomenout, ale tohle je každýmu jasný.
  • ale Ty,ty jsi urcite hrozne dospelej co?No vlastne asi ne,kdyz tu pises jak MALE dite.
  • Rád se na to složení podívám tak šup ukaž mi nákej důkaz.
  • janchor
    Protože to například nemuselo být vůbec jeho rozhodnutí..?
  • nee, myslím samozřejmě Deus Ex, nejlepší hru všech dob (jak jsem psal, podle mě a mnoha hráčů)
  • Nee, to je největší herní designér všech dob. DX2 je sice oproti jedničce o 2 levely níž, ale jinak je to génius a pořád skvělá hra, na které zase tolik nepracoval.
  • Se podívej na složení "hráčů" pro Wii. Má to prodáno tolik kusů, protože si to koupilo plno nehráčů. Moje holka v životě nic nehrála, ale Wii musela mít a stejně na tom hraje nějaký blbosti. Mickeyho určitě ocení :-D Wii je prostě pro děti a nehráče, dyť to ani nejde nikam připojit, protože to nemá dvi nebo hdmi. Tak pro babičku k její starý crt televizi :-D
  • Ty jsi prostě "Jouza" *1* !!!
  • Za co mínus? :-D Ani level design by dnes nikoho nenadchnul. To už je lepší si rovnou zahrát dvojku... nebo Deus ex.
  • Tak proč vyšel na Wii, když není pro děti? Má to vydat na pořádný konzole, když chce ukazovat kvalitu ostatním.
  • janchor
    Ne, to si ho s někým pleteš, anžto DX2 byl všechno možný, jenom ne odpad, a Epic Mickey není ani stupidní, ani pro děti.
  • Waren Spector? To je ten vývojář co sice udělal pár perfektních her, ale potom nabral sestupnů tendencu - pokračoval herním odpadem DE2 a skončil u nějakej stupidní dětskej skákačky na Wii?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit