Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je zajímavý a asi to bude přesně ono. F1 i F2 jsem dohrál každý asi třikrát, ale v posledních 10 letech snad ani jednou. Ani to moc neplánuju. Některé věci se asi musejí hrát ve své době. Tenkrát to bylo super, ale dnes jsem starší a tohle by mě už moc nebralo. A nakonec vyjde trojka, která je spíše herním odpadem a přesto si najde plno fandů. Těžký dneska dělat hry.

    DE3 bych si raději zahrál na konzoli, protože mám rád to ovládání. Tlačítek je tam dost a na každém můžeš mít další menu. Jde jen o dobrý návrh. Podle traileru tomu zatím moc nevěřím. Za chvíli se ukáže.
  • re: 09.01.2011 14:02 tjn (nedá se reagovat už nahoře) :)
    To znám, já se zase proklínám, že jsem tehdy minul Fallout 1/2 a dnes už se k tomu taky prokopávám těžko.
    Ad. Deus Ex3... kompromisy vůdči konzolím a potažmo i mainstreamu. Myslím, že by dnes nebyl problém udělat náročnou hru, kde by člověk bez přemýšlení, taktizování a využívání všech prostředků chcípal co chvíli, ale neprodalo by se to :/
    Hodně se toho lze dozvědět na Eidos fóru. Dočetl jsem se tam, že původně byla hra plánována jako PC exclusive, později však od toho ustupili a logicky došlo na kompromisy, převážně ve vztahu inventáře, interface a ovládání. Nikde jsem se už pak ale zatím nedočetl o rozdílech mezi PC a konzolovou verzí. Nezbývá, než doufat, že obě verze rozpracovali trošku zvlášť a nepůjde jen o ubohou konverzi s kosmetickými změnami.
    Prostě suma sumárum nerad bych, aby to dopadlo jako DeusEx 2 *3*
  • Tak to potom jo. Souhlasím, že dnes je to bída, i když ne po všechn stránkách. Nabízet ale Bioshock jako nástupce SS, je docela odvaha. Je také otázkou, jestli by složitější hry měly úspěch. Takové COD je dnes králem prodejnosti. Uncharted 2 plno lidí obdivuje jako hru desetiletí. Pak pro ně dělej něco lepšího :-D
  • Nový grafický kabátek netřeba. Je nepřekonatelná i se svou 10 let starou grafikou... a nějaký ten texture pack taky ke stažení je. :-)
  • stačí, když ti v žilách koluje více cyberpunkové sci-fi krve, než té konspirační :) On DeusEx tehdy zabil svou propracovaností, leveldesignem (kdy právě Warren válel). System Shock byl ovšem tehdy něco nevídaného. V době vydání vlastně nebylo nic, co by té hře čuchalo ke kotníkům a i dnešní hry, pokud úplně odmyslíme grafiku bývají neskutečně jednodužší a přímočarejší, s nápovědou na každém kroku :/
  • Tenkrát jsem to minul a vůbec nevím, jak je to možné. Teď už mi to tak zajímavé nepřijde. Deus ex 3 moc dobře nevidim, ale těžko říct, protože stejně nikdo neví, co tam bude. Jaké kompromisy?
  • Maria beru. I když mě nikdy nebavil, tak tohle bych zkusil, ale co dál? Na všechny další konzole máš plno zajímavých věcí a tady tak maximálně 5 dobrejch. A ještě to není kam připojit. Proti Nintendu nic nemám, dřív jsem měl dost jejich věcí.
  • ...ale koukám od verze 1.1 by to mělo na vistách a W7 (32bit) chodit taky.
    Samozřejmě je to spíše pro nás nostalgiky. Pro ty, co tehdá midlili Doom a pak přišlo tohle :) Tehdá jsem valil 9 hodin v kuse bez uložení a pak hapla elektrika. To by se u dnešní hry nestalo už jen díky autosavům, chekpointům a autohealům :) I ten DeusEx 3 mohl dopadnout krutopřísně, dokud byl oznámen jako PC exclusive, pak přišly kompromisy ale i tak se na tu hru neskutečně těším, protože toho má i tak dost co nabídnout.
  • Já jen spustil hru a hrál, takže si na to nemůžu stěžovat. Žádné nastavení a žádné problémy.
  • Tak se mrkni na Metacritic, jak hodnotili dospělí recenzenti Super Mario Galaxy. Kdo hry bere jako zábavu, neměl by si třeba zrovna tohle nechat utéct, i kdyby mu bylo 200 let. Ale to že měl gamecube pestřejší zastoupení žánrů, je bohužel pravda.
  • No je i lepší cesta, já s dosboxem trdlil asi týden a s mým HW když už všechno jelo, zase zlobily zvuky atd. Nakonec jsem vyloudil tohle:
    http://www.systemshock.org/index.php?topic=211.0
    Tohle mi na XP běželo pak v pohodě, na relativně čerstvých W7 jsem to zatím nezkoušel.
  • Třeba pro mě je hrát na televizi normální, monitor přenechávám počítači. Hry jako Wii fit neuznávám, když mám potřebu se hýbat, jdu si zacvičit nebo zaběhat a nemám potřebu šaškovat před konzolí. Jak už jsem minule naznačil, pod slovem next gen si každý představujeme něco jiného, to nemá smysl řešit. Ovšem s tím rozdílem, že já si jsem vědom toho, že můj přístup nepředstavuje vnímání všech na rozdíl od tebe. Ps - nejsem casual hráč, a mám i Ps3 a pc.
  • kotty
    S temi jadry si pobavil. *2* Kazdopadne ten chytry pan v clanku zminoval i neco o umele inteligenci. Kde myslis, ze se takova umela inteligence promitne predevsim (krome lepsiho herniho zazitku)? No preci v pozadavcich na lepsi HW. Myslim, ze jemu neslo o to jak jsou hry narocne na HW, ale spis o povrchnost a linearitu dnesnich her.
  • A kdy si ji hrál naposled? On je Deus ex jiný, takže se to těžko srovnává. V čem ti přijde SS lepší?
  • Úplně v pohodě přes dosbox to jede. Otázkou je, kdo by to dnes hrál :-D Grafiak je sice dobrá, ale hratelnost neni zrovna nejlepší. Možná je to o zvyku, já to tenkrát nehrál.
  • deus ex je dobra hra (v moji top20), ale SS1 nesaha ani po kotniky (top1)
  • Prosimte a na cem jsi to rozchodil? ja si kvuli tomu snad poridim nejakej starej pocitac, protoze na xp ani w7 se to rozjet snad neda. Sice jsem to zkousel podle nejakyho zahranicniho fora rozjet na winxp, ale neslo to a podle reakci to neslo skoro nikomu.
  • proto jsem si zas po letech koupil super nintendo. videt zas maria a contru me dostalo zpatky do detstvi a zabava, to je alfa a omega tyhle konzole.
  • Proč by to dospělej dělal? :D O tom to je. Dospělej si dá raději něco pro dospělé a ne aby běhal s koníkem a zabíjel živý houbičky. Metroid má tak dospělej příběh? Ty hry na Wii jsou většinou brak, kterej by jinde vůbec neměl šanci. Takový Gamecube měl plno zajímavejch her, ale to Wii rozhodně ne.
  • tjn,je tipickej pubertak co resi jen grafiku,grafiku a pak zase grafiku.O nicem jinem tady nepise,kazdej jeho komentar se odrazi od grafiky,ale o hratelneosti ani N.Evidentne o WII nikdy ani nezavadil a ted tady spamuje jak je to konzole pro deti.Jasne Metroid Prime,Mario Galaxy to jsou tipicke detske hry,co DOSPELEJ projde s jednim prstem....v zadku.Ovsem to dokaze jen tjn *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit