Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • yuri.sidius
    S recenzí i hodnocením sice nerad, ale musím souhlasit, inXile si přece jen vzal trochu větší sousto než dokázal se svými možnostmi skousnout. Grafika není až tak hrozná, dá se to přežít, ale neubráním se dojmu, že rozhodnutí udělat to plně 3d byla chyba, daleko lepší by asi bylo kombinace 2d a 3d jako např starý sacred, tedy prostředí 2d, postavy a předměty 3d, náležitě sladěné. To by asi bylo i méně práce. Rozdělení lockpick skillu do tří skillů je taky naprosto špatné rozhodnutí, které mi docela dost vadí. Ten zbytek spíše zamrzí, že to mohlo být lepší. No ještě to budu chvíli hrát a uvidím kam se až se dostanu. Ale co musím říct, je to pořád nesrovnatelně lepší investice než Duke Nukem Forever. Ty prachy mě budou mrzet ještě dlouho *7*
  • Žasnu a tleskám opravdu jste našli odvahu střízlivě ohodnotit "ó božský Wasteland 2" . Jsem jen rád , že seznámení se hrou a první úkoly , vlastně celé to hozerní hráče do víru děje nepřipadaly tak hloupé jen mě . Bohužel jste mne nepotěšili v tom, že podobné protahování dějem si budu užívat celou první polovinu hry . Zatraceně ta hra ztratí svoji zábavnost po prvních 15 minutách :( . No uvidíme co se stane , protože aktuálně nemám chuť se ke hře vůbec vracet ....
  • No zatím mám odehráno nějakých 36 hodin a hra mě doslova drží přikováného u PC. Bugů je u mě pomálu, jenom ta grafika mohla být lepší. U mě osobně 8/10 :) Ale u Smejkiho to chápu, nejspíše očekával "Fallout 3"
  • Je to zabavne kolik negativ se da najit kdyz je k tomu vule, ale az vyjde sestnacty assasin tak o tom si nikdo do recenze nedovoli napsat jak je to ve skutecnosti debilni hra =)
    Kdyby to vydalo EA a pul roku se to vychvalovalo v kazde novince tak to dostane automaticky 9/10 *1*
  • však v pohodě, 6/10 je stále nadprůměrné hodnocení *5*
    • na stupnici o 1 do 10 ano. Ovsem je to velky podprumer hodnoceni, ktere se na tiscali udeluje (napriklad hodnoceni 2 je zde videt daleko mene nez 9, to same 3 vs 8, 4 vs 7). Tiscali prumer je podle meho odhadu 7/10, rozhodne ne 5/10.
    • Je to přesně takové hodnocení, jaké si ta hra zaslouží.. s velmi dobrým dodatkem, že opravdoví staromilci s očima zalepenýma růžovými býlemi si můžou přidat bod až dva.
  • Mart9
    Kdyby takový verdikt napsal Martin, který se zuby nehty drží stupnice, dostalo by to 2/10.
    • asi tak...
  • Ta hra je skvělá, zatím jsem jen v polovině, ale musím říct, že to je fakt výborný, stejně jsem se bavil i při divinity original sin. Recenze se mi zdá nějak moc zaujatá, já bych to viděl minimálně na 8/10.
  • Ristoro
    Po dlouhé době výborná recenze. Nebál bych se tyhle čísla házet mnohem častěji. Pamatujte, že průměr je 5/10, ne 7/10 jak si většina lidí myslí. Že většina autorů používá stupnici 5-10/10, to je druhá věc.
    • Kdyby se tim ridili u vsech her,souhlasil bych.
      • Keyz
        Právě.... Nelze nic říci proti tomu, že tam jsou chyby. Ty tam prostě jsou když jsem se díval do seznamu změn u patche.. Je to prostě hnusné atd... Ale, jestliže ve většině případů se podobné neduhy přehlíží anebo nestojí ani za řeč, tak tohle pak přitáhne velkou pozornost a baví se hodnocení.

        A zbytečně to shodí hru v seznamu her kde si to lidé mohou třídit podle hodnocení.. A jestliže tam jsou věci co mají třeba více a jsou ve stejných problémech až po uši, tak to je na ho*no. Navíc logicky lze očekávat, že když je něco v seznamu kde se věci řadí podle nějakého klíče, tak ten klíč je objektivní anebo se o to minimálně snaží aby to šlo vůbec porovnávat.

        Také u bugů, snad neplatí, že to nějakému autorovi nevadí. To je logicky chyba ve hře a to je blbě. Beru, že někomu méně vadí ošklivá grafika atd, ale chyba je chyba. I přesto se to děje.
  • jsou tam kadibudky?
    • Keyz
      Všechny postavy ve hře to drží do konce hry.
      • Ja som vzdy myslel, ze odbiehaju pocas loadingu novej mapy.
  • Ahoj mam 12 rokov a rodicia mi kupili novy pocitac. Tato hra sa mi nepaci lebo ma strasne skaredu grafiku a moje nove PC zvladne ovela lepsiu. A aj tak nerozumiem anglicky tak len chodim a strielam a nebavi ma to. A tiez nerozumiem preco tomu niekto dal peniaze na KS, ja najskor chcem vidiet recenziu, lebo verim recenzentom a ich hodnoteniu a potom si samozrejme hru stiahnem nebudem predsa platit ked sa to da aj zadarmo. Za mna 4/10.. (koniec iornie)

    Mam ovela viac nez 12r, hru som zasponzoroval na KS a mam zatial nahranych len cca 15hodin. Grafika mi vobec nevadi, ano nie je to krasne dalo by sa to urobit aj lepsie, ale neriesim to. Hra ma zatial bavi, obrovsky svet, dlhy gameplay, vykecavanie, tahove suboje vsetko fajn. Zatial som nastastie na ziadne bugy nenarazil, mimochodom par dni dozadu vysiel jeden obrovsky patch ktory verim ze opravuje kopec chyb, nehral som to odvtedy tak neviem porovnat.

    S recenziou suhlasim ciastocne. Mrzia tie moznosti volby, mohli na tom este viac popracovat. Nesuhlasim vsak s autorovym vyplakavanim sa nad lootovanim a pouzivanim skillov. Ze z bedny vypadne nahodne generovany obsah ma vobec neprekvapuje, neviem preco sa nad tym autor vobec pozastavuje. To ze uspesnost skillu sa pocita pri kazdej konkretnej cinnosti zvlast je snad samozrejmost. Ved tak to bolo aj pri inych hrach, napr aj pri fallloute ci? Teda aspon ja som mal ten pocit.

    Na nejake zaverecne hodnotenie je u mna este skoro kedze mam len tych 15hod na ucte, kazdopadne zatial to bavi, necakal som od toho nic, stary WL som nehral, viem ze to nei je ani "pokracovanie" falloutu. je to pre mna uplne nova hra v pos-apo prostredi a s vysledkom som zatial spokojny.
    • Kein
      Pokud se už teda máme bavit o tom jak hra vypadá a ne o tom jaká je obsahově, tak mě nevadí ani tak grafika, ale stylizace a měřítka některých objektů, které doslova bily do očí - W2 je svět plný přerostlých vraků aut prapodivných tvarů, obřích tlustých vagónů a kolejí s roztečí dvou metrů. Každý nepřitel je pankáč s piercingem, mapy jsou chaos ze spleti úzkých cestiček. Takhle si jednoduše postapo svět nepředstavuju. Co si mám myslet o loudovací obrazovce, na které je ulice a zarostlé mrakodrapy a ve hře chodím neustále po písečných cestičkách a lokace nemají ani náznak nějaké reálné lokace - nádraží nevypadá jako nádraží, město nevypadá jako město, vesnice nevypadá jako vesnice, všude jsou hromady vraků aut nereálných proporcí a přitom asfaltku jsem potkal jen na dvou místech...a těchto věcí je ve hře hromada a strašně mi vadí, mimo jiné.

      Fallout byl super v tom, že kdejaká pr*el jako Klamath, Den apod. vypadaly uvěřitelně, byly to prostě rozbité čtvrtí měst, byly tam baráky, byly tam ulice a staré dopravní značení, byla to prostě uvěřitelná otevřená lokace, nikoli změt průsmyků.

      Ale pravda, hrál jsem to všeho všudy asi 3h (+ nějaký čas na alfa verzi) pak šla hra pryč z mnoha důvodů - některé jsou popsány v recenzi...takže třeba v pozdějších fázích hry to může být jiné...Mě odobně ale tahle hra vůbec neoslovila.
      • Pokud jsi hral hru 3h a tady blijes svoje radoby nazory, tak jses ..., Pokud bys hru dohral a mel stejny nazor, tak nic proti tomu.
        • Kein
          obávám se, že pokud mě hra nezačne bavit po třech hodinách, tak už to má u mě spočítaný.
    • Podle me jde s tim lootem o to ze se ma vygenerovat pri nacteni lokace, tudiz kazdy save v te lokaci nezmeni po jeho nahrani loot a tudiz vse pusobi alespon trosku realneji...navic v puvodnim falloutu bylo docela dost "pevneho" lootu mam ten dojem a clovek tak nak vedel - ano tadle bedynka vypada ze zni neco kapne a ne, tadle knihovna v rozpadle barabizne bude met jen 2 suseny masa a nuka colu beztak"....je docela mrzute ze vecina lidi co zde hru alespon trochu zkousi obhajovat vecinou zmini ze jsou take KS sponzori takze to se neda moc divit, taky bych to delal
      • Ano Fallout mal pevny loot, iba nepriatelia mali generovany. A aky je rozdiel medzi raz generovanym lootom a stale generovany? Za predpokladu ze pred otvorenim nespravis quicksave a nenagenerujes si do zblbnutia presne to co chces, co je svojim sposobom fixlovanie a zneuzivanie exploitu, ziaden. Recenzentovy ale vadilo ze neni nijaka umera medzi obtiaznostou zamku a hodnotou lootu. Cize taky klasicky TES, kde ti z very hard bedne v ultra brutal dungeone vypadnu kozene slipy a pat grajciarov. Ad hodnotenie, ja som to tiez backol a zatial tomu dam kludne "len" 7/10. Prachsprosty nadpriemer mi nepride ako ziadna katastrofa, mam pocit ze v dnesnej dobe uznavaju ludia len dve hodnotenia a to bud 11/10 best game ever olololol a zvysok je fail, sra*ka, proste hra co stoji za prd. Ale mozno ked bude uhorkove obdobie tak za pol roka, by sa Smejki na to mohol pozret este raz, po vsetkych tych monster patchoch co vysli a este vyjdu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit