Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Greenhorn
    Já už asi přestanu kupovat hry v předprodeji. Loni Rome II a letos Wasteland 2.... fakt na ty hry mám pech a to je TW sérii moje srdcovka a Fallout 2 ještě větší. *7* Tak snad to aspoň Zaklínač 3 zachrání... *3*
    • smejki
      předprodeje jsou zlo, ať už je výsledek jakýkoliv.
    • Seš holt zelenáč vid *7*
  • walltar
    No já nevím ... ale čekal někdo za ty peníze bezproblémovou hru s úžasnou grafikou, super optimalizací a bezkonkurenčním gameplayem?

    Pokud to fakt stálo tolik, co vybrali na KS, tak to je vlastně ohromný úspěch, že to vůbec vzniklo. Ještě jsem se k tomu abych si Wasteland zahrál nedostal, ale prostě to budu brát jako každou druhou indie hru ... Protože co se nákladů na vývoj týče, tak se asi nemůže k AAA hrál ani přiblížit.
    • test
    • Za ty penize? Stoji to 40€, jestli se nepletu, za to ocekavam minimalne bezproblemovou hru s kvalitni hratelnosti, to za sve penize ocekavam vzdy.
    • nizky rozpočet neomlouva dizajnove kiksy, taky nemuseli delat hru se 100 hodin herního času a tak mamutím obsahem, když na to nebyli peníze, ale mohli to udelat menší. a hlavne davat realne sliby
    • Keyz
      Já jsem doufal v lepší textury. Tomu tak není ale co. "Přežil jsem to" *3*
      Souhlasím s tím co říkal o hře harcore hráč Petr Bulíř v FC 200.

      Zde to vypadá na zabugovanou hru, že to pomalu nejde dohrát. A k obecným věcem jako blbé questy se nedá ani vyjadřovat, když blbé a blbější jsou skoro všude. A je to tak časté, že se to ani (bohužel) nezmiňuje.
      • 99% dnesnich her ma debilni klise pribeh a milionkrat se opakujici questy, ale o tom se ve slusne spolecnosti nemluvi.
        Holt to nebezi ve filmovych 30fps a neni tam cutscena kazdych 30 sekund .... wtf co to ma byt je rok 2014 my chceme nase quicktime eventy !!!
        • Keyz
          To myslím dokonale naplnil Quick Time Eventus ze hry Ryse: Son of Rome
  • Na internete to má hodnotenia okolo 8 a 9 a na sector.sk tomu dali 9.5. No bude asi dosť záležať na tom, ako tá hra komu sadne. *4*
    • Pethulla
      Tak samozřejmě sto lidí, sto chutí.
      Ale nějak nevěřím tomu, že většina recenzentů, často i ve snaze za co nejdřívější vydání recenze, hru dohrála (nebo skoro dohrála). A nemalou roli na hodnocení hrála taková ta natěšenost, že se musí o něco úžasného.
    • Tam dostane kazde PC houno dostane 9/ 10...pchaju sa do zadku PC detom co je 99% komunity a generuju zisky z pay per click reklamy...to nie je seriozna stranka ale produkt na zarobok z reklamy...vsetci konzolisti tam maju ban a mazu sa tam i slusne prispevky ak su proti PCckarom.
      • To je jedine dobre. Brekot konzolefagu, amdd kiddos a podobny fanboyu nikoho vubec nezajima, taky bych to mazal.
        • Preto ti tam vybanovali 30 alternickov..detto na eurogameri a tiez tu ti lockli oficialny profil....
          • Boze ty ani nechapes, ze toto nie je jejdasek, ale len niekto kto zneuziva anonymny system games? Pouzi raz aj hlavu.
    • sector. sk xDD to jsou největší trágedi panebože, tam každá PC-exluzivita je braná za svatou...
  • Teda mě kdyby se ta hra líbila, tak ji hraji a nebrečím někde v diskuzi u recenze s menším hodnocením a nevnucuji ostatním svou jedinou pravdu...
    • h0p3
      Ámen.
    • No tak bohuzel vetsina populace dava prednost nalestenemu hovnu, Je nasi povinnosti otevrit nasim pomatenym spoluobcanum oci a vyvest je z temnoty, jako pastyr vede sve stado.
  • sevastopol
    Diky moc za tohle spravne nizke hodnoceni.
    Ocenuju koule jit s uprimnosti ven, zatimco vsichni ostatni se topi v deiluzi o vynikajici hre.
  • Lotr
    Dohráno....a jo i přes fakt že postapo miluju tak souhlasím se vším se Smejkim
    Ale jsem jedním z těch kteří si přidají jeden dva body.
  • Me se recenze v zásadě líbí, na začátku jsem byl nadšen, teď jsem v Hollywoodu a dám si asi chvíli pauzu. Mnoho much umořilo osla. Mám s sebou čeká, který pořád štěká a nahlas čmuchá, je to neuvěřitelně otravné, ale tak nějak nemám sílu to štěně odstřelit a ještě ho jako deb*l po soubojích léčím. Loot je prostě zprasenej, nikdo mi nenamluví, že hodnota obsahu nemá odpovídat náročnosti na otevření. Použitelnost komunikačních skills je dojebana neb v podstatě vyžaduje, abyste primárně investovali do ní, protože aby jste smartass, kisass nebo jiný asi použili, musí být na poměrně vysoké úrovni, pokud to máte jako sekundární, nikdy vám nebude aktuální úroveň stačit, to by nebyl takový problém, ale ty *ass skills jsou 3 a použití je relativně řídké, zřejmě kvůli umělému navýšení tzv znovuhratelnosti. Ostatne tak je to se vším - skill máte buď maximální nebo takřka nepoužitelný.
    Dialogy... Ó můj bože, odklikavani opakujících se informací, které autoři považují za "need to know" je doslova úmorné, prokousat se tím k podstatným věcem chce dost pevné nervy, mapování nového městečka je vždy dosti frustrující jednak z duvodu neodladěných dialogu, druhak příšernou, nepoužitelnou mapou. Atd atp. Jsou to všechno rámcově drobnosti, ale je jich MOC a s postupem času se to zhoršuje.
    Ale hra prostě nemá konkurenci, je často vtipná, charaktery i frakce jsou správně vyšinutí, souboje fajn (ikdyž klíčové zbraně se zasekávaji mnohem častěji než je napsaná pravděpodobnost) a celkem vyvážené (ale recenze má pravdu, že třeba v posledním UFO byly zvládnuté lépe, grafika mi nevadí.
    Takže já si dám pauzu a až pozapomenu většinu těch otravných much, zase se k tomu vrátím a možná i dohraju
    • Pokial ti vadi ze ten pes ktoreho so sebou nosis ( a pridava tusim +1 charisma) obcas zasteka, alebo nieco nucha nemusis ho strielat.....staci nanho prehovorit a poslat ho "domov"
      A btw horsia je koza (+1 speed) ta zase beci :D ale v boji sa fakt oplati mat so sebou kravu+kozu+oposuma ;)
      Ja som tiez teraz v hollywoode, mam vsetky skilly na maximum, (samozrejme u roznych postav)...a aj tak ak neprejdes nejaky dialog vdaka nedostatocnemu *ass skillu, vzdy sa to da riesit aj inak....rovnako aj vsetky ostatne situacie (trezory, alarmy, ploty atd)
      • jojo, pocet reseni kazdy situace je paradni... mimochodem u Fallout New Vegas me neuveritelne vytacel litajici robot ED-E, protoze NEUSTALE bzucel a normalne jsem ho propustil, protoze mi to kazilo herni zazitek (hra je jinak 9-10/10, to je jasny)... nejaky zastekani ci zabeceni proti tomu nic neni :D
        • lol, ja som si raz zo srandy dal na EDE-ho mod na zvuky tusim zo star wars.....to som nemal robit, potom bol tak sto krat neznesitelnejsi :D
    • mne se strasne libi, ze autori do hry aplikovali prvky, ktere zavisi na tvoji vlastni povaze a schopnostech, na tom, co udelas ty jako hrac, co sedi u pocitace, nikoliv jako postavicka ve hre

      dva priklady za vsechny:
      1) v jeden moment zachranis 5 lidi, o hodinu pozdeji k tobe pribehne manik, kterej se pta, jestli jsi pred hodinou zachranil divku jmenem blablabla... mas na vyber Ano, Ne, Nevim. Vedel jsem, ze jsem zachranil pet lidi, ale nezapamatoval jsem si jejich jmena (nejsem zvyklej si pamatovat jmena NPC ve hrach), takze jsem nevedel, jestli mezi nima byla i jeho holka. Ale nechtel jsem ho zklamat, tak jsem mu rekl ze Ano (doufal jsem, ze je mezi tema peti). O dalsi hodinu pozdeji jsem potkal typka velmi smutnyho se sklopenou hlavou a moc se se mnou nechtel bavit. A to jen kvuli tomu, ze ja osobne jsem si proste nezapamatoval jmeno.

      2) Jeden NPC vam nabidne na prodej fakt skvely zbrane za velmi nizky ceny. Vypada to podezrele, typek vypada, ze by se toho opravdu rad zbavil. Je nutny si pritom ty zbrane poradne prohlidnout, coz opet zavisi na vasi povaze a lenosti, popripade obezretnosti, nikoliv na skillech herni postavicky. Staci se podivat na staty zbrane a clovek pri pohledu na jednu polozku zjisti, kde je problem a rozhodne se zbrane nekoupit. Popripade to proste prehledne a koupi.

      Neco takovyho proste u ostatnich her neni, aby se clovek spolehal na sve vlastni skilly v realnym zivote, jako je dobra pamet na jmena, popripade obezretnost pri nakupech z druhy ruky :D
      • jo, toho hajzla jsem pak nechal zabasnout, nevsim jsem si, ze maj sanci na jam 95% *5*
        • haha a to je presne to o cem mluvim... nevsim sis to jen diky vlastnimu nedostatecnymu skillu POZORNOST tvoji vlastni osoby, nikoliv na zaklade skillu nejaky virtualni postavicky...

          ja si ty guny proklepl a vsiml jsem si, ze maj jam na 95 procentech :)

          jako ano, v jinejch hrach napriklad ziskate kod k pocitaci a musite si ho pamatovat a potom ho naklikat, ale vite, ze ten kod je dulezitej a je to zcela evidentne

          ve wastelandu 2 se objevuji veci, ktery nejsou tak evidentntni, aby jim hrac venoval pozornost, ale je nutny to delat. napriklad statistiky zbrani, popripade si pamatovat jmena. nepamatuju hru, kde by az takovejhle level interakce s hracem byl...
          • Ja som si to vsimol az pri boji, takze som ho nemilosrdne nechal zavriet a nech tam aj zhnije ;-)
          • nechal jsem ho zabasnout a jeho segra kvuli tomu pak spachala sebevrazdu *5*
            • neuveritelny, takova prkotina, nevyrazna postavicka a uz tu jsou ctyri pribehy - ten muj zatim nedopadl nijak, typek byl porad v citadele a rikal mi, ze si ty prachy sezene jinak
            • Keyz
              Taky jsem ho napráskal ale pak mi dal úkol abych donesl jeho sestře dopis. Tam jsem došel a zjistil, že jí snad někdo vyhrožoval.. Sranda byla, že ten kdo vyhrožoval byl mrtvej, protože jsem ho předtím zabil *1*
              Tedy měla z toho radost a dobře do dopadlo.
            • vidis, ja som ho nedal zabasnut, pustil som ho za segrou a ked sme sa znova stretli, musel som u nich riesit toho otrokara :D
  • PreidaQ
    Ač stylisticky mírně pokulhávající recenze, tak informačně a objektivně perfektní. Bravo Smejki!
  • 6/10 ? Celý svět zajásal, uznávaní programátoři poplácávají Farga po zádech, jen českej debílek napíše recenzi a dá 6/10, proto že je debílek, co houno hrál a první hra kterou kdy viděl byl fallout 3. *15*
    Potlesk
  • Maly spoiler: Vite napriklad, ze v Titan Canyon, kdyz prijde k vojakum, tak muzete v konverzaci pote, co Vas sef "vypatlana guma" nazve: You are such a pain in ass, za predpokladu, ze mate dostatecny Smart ass a Kiss Ass a lek na hemeroidy dostat dobrou - rekl bych i unikatni odstrelovaci pusku :) -> to me dorazilo ;).
    Bohuzel je tam nahlaseny bug, ze pokud mate zbran pri vychodu z lokace, tak na Vas venku zautoci jednotka vojaku a to vcetne te darovane od velitele (da ale obejit -> pri vychodu si vemte od te zenske vsechny zbrane a zase ji je vratte) -> to me dorazilo podruhe :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší