Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No je to husté, já jsem teď hrál League of Legends asi 5 měsíců v kuse a musel jsem to smazat a totálně si to zakázat, protože jsem u té hry trávil celý den. Naprosto šílené, zkrátka jsem byl totálně závislí. Už si nemužu nikdy nic takové ani zkusit, věřím tomu, že by se to opakovalo. Ty hry jsou naprosto dokonale zábavné, ale jsou příliš dlouhé, nekonečné. A omezil bych je nějako finančně nebo by na to měl vzniknout zákon, který by monitoroval hráče, kteří by překračovali limit hraní a hru by jim umožnili hrát na 2 hodinový kredit denně. Zní to divně, ale je to jedinný lék.
  • Závislej si buď na čem chceš, ale nelez před tím do chomoutu. Jináč chudák ženská *3*
  • neviem ci to zachrani situaciu ale podotknem ze sice nemam poriadny gear ale mam napriklad kocky na bruchu a vstah so zivou zenou:-)
  • mas pravdu a nielen ze nemam poriadny gear ja ani netusim co to je.Ja totizto wowko nehravam:-).Teraz cakam ze niekto pripde so slovickom fail uz som ho nevidel v nejakom prispevku asi 2 minuty.
  • omg noob jestli hraješ jenom 2 hod denne tak ani nemaš poradnej gear lol
  • Ješte horší co se vám muže stát je ohlédnout se a zjistit že jste promarnili 10 let života se ženou a ukázalo se že to nevyšlo. Neverte zenam!!! Jsou to .... Me muzete verit ja mam zkusenosti.

    Takže klidne hrejte hry a na vztahy se ženami nehledte protože to není žádná životní jistota.
  • 7:25 budicek ktory ignorujem do 7:35 :-).8:10 praca:-) No dobre popravde takto som fungoval pred par mesiacmi este pred tym nez sa rozpadla firma kde som robil do grafiky teraz robim s domu takze si polehnim aj do 8 no dobre tak aj do 8:30:-))
  • kdyz si zavislej na pc hrani tak když dohraješ jednu singleplayer hru jdeš hrát druhou. V multiplayerovych hrách (ne MMO) se dá taky stravit spousta času, treba strategie když to nekdo myslí važne.
  • kedy rano vstavas?
  • Ellendway
    Pokud teď píšeš o sobě, mohu se zeptat, jestli kouříš?
  • Takze ja osobne som stastne zenaty uz 3 roky mam 30 a denne hravam cca 2 max 3 hodky o 22-23:00 ulozim zenu do postele a ja bezne potiahnem do tej 1 a potom spat.Rano praca.Venujem sa aj thajskemu boxu 3-4 x tyzdene.Ostatny volny cas sa snazim venovat zene na plno.(i ked teraz chatujem na tiscali a ona si tu vedla mna studuje nejake nepodstatnosti s ekonomie:-)). Na zaciatku to bol troska problem liezlo jej to na nervy ked som sa hraval a pri tom mohol travit cas s nou tak som to presunul na hodiny ked uz ona spi a takto zatial vsetko slape jak hodiny.
    Nemyslim ze spominane pary sa rozisli apriori koli hraniu niektoreho s dvojice.Myslim ze neschopnost sa dobre zabavit so svojou polovickou vedie k hladaniu zabavy niekde inde v tomto pripade v hrach v inom priapde v krcmach diskotekach atd.Hry ma nenormalne bavia niekedy nad nimi dokazem len rozmysalt cele dni.Ale ludsky kontakt vnimam ako velmi dolezity.Cloveka to proste rozvyja a ludsky posuva dalej ako hranie pocitacovych hier.Mam stastie ze som nasiel zenu ktora mi to dokaze tolerovat a brat ma takeho aky som niekedy pri sebe zaspavame a pyta sa ma nad cim rozmyslam ze som tak ticho a ja sa bez hanby priznam ze nad sposobom ako zlepsit bojoby system vo witcherovi 2:-)
    Este dodatok zaujimave ako sa stale spolocnost pozera na hranie pocitacovych hier je to zavislost a uchylka clovek hrajuci sa je podivne asocialne individum a uchylak.Keby ste v podobnom casovom useku cital nejake povrchne literarne dielo dejovo a obsohovo vyprhalejsie nez doom tak aj tak budete scitany intelektual:-)
  • D:
  • Závislost na hrách existuje, ale tohle mi přijde stejný jako tvrdit, že hry způsobují agresivních chování. Hry hraje ohromné množství lidí a výjimky se samozřejmě najdou.

    A to přirovnávání s kokainem bych taky tolik nedramatizoval. Sice s kokainem zkušenosti nemám, ale dost pochybuju o tom, že si po třech letech narkoman řekne "hmm.. nuda.. kašlu na to" a ze dne na den přestane.
  • Erien
    Poznal jsem už spoustu lidí, co hrají MMORPG a 99% z nich normálně chodí ven, do hospody a užívají si život. Tohle mi příjde přehnaně kritické. Ještě jsem nepoznal člověka, jak ho představuje právě tady tato studije. A ani si nemyslím, že střílečky zvětšují agresivitu. To že člověk střílí a krade je dané výchovou a taky co má ten člověk v hlavě od narození. Toť můj skromný názor.
  • Naopak, pro nekoho kdo si vazi penez je 250 Kc za produkt typu ,,wow,, plus sluzby smesna castka.
  • http://memebase.com/2011/05/24/memes-wait-what/
  • Tleskám za smysl pro humor a neagresivní reakci na můj příspěvek, který zde asi nebude příliš populární (i když je mi to ukradené). *3*
  • Budeš se divit, ale pro někoho, kdo si váží peněz, je i 250 Kč měsíčně dost.
  • radeji at se ty decka dobre zdroguji dobre zasukaji coz ty aji neznas kdyz pises ze das decku klavesu znicis mu zivot!!osle
  • Ellendway
    Ano, 250 korun měsíčně je opravdová ztráta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit