Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    Chuck Noris už World of Warcraft dohrál. A to hned dvakrát...
  • Já se raději neohlížim...mohlo by to dopadnout špatně
  • Takže každá zábava je ztrátou času? Nechceš se tedy stát dobrovolně otrokem? :D
  • Jsem ten poslední, kdo by proti hrám něco měl, ale speciálně onlineovky nemám opravdu rád, a to hned z několika důvodů: 1.) Pokud nehrajete na free serverech, které často oplývají řadou chyb, leze to do peněz, viz kupóny a tak. 2.) Volný čas, který strávíte u onlineovky, je nepoměrně větší než ten, který byste strávili u jiné singleplayerové hry (ta má totiž většinou začátek a konec). 3) Bod tři navazuje na bod dva. Z nedostatku volného času plynou problémy ve vztazích, ve škole, v rodině, hodně lidí i zanedbává osobní hygienu (koukněte se někdy na díl South Parku, který se týká přímo WoW - smál jsem se u toho, ale něco na tom je...)... Kdyby bylo po mém, tak bych onlineovky zakázal, ale to by zase někteří řvali, že je to omezování osobní svobody atp. Čili ať si každý nakládá se svým životem, jak uzná za vhodné. Akorát varuji před tím, aby se někdo jednou za sebou neohlédl a nezjistil, že pět let promrhal u počítače. :(
  • Co ti je do toho co hrajeme ty trotle,ale dekuji za zasmani mas smysl pro humor *1*
  • kam nechodi slunce tam chodi lekar a jak se do hory vola tak se z hory ozyva. Jeste me napada dockej casu jako husa klasu
  • „1 max 2 generace maj moznost nezit realny zivot a utikat do MMO“ .
    Já si myslím že nežít realný život a utikat do jineho světa jste mohli i před 100 lety...stačilo mít hodně knih :).
  • Ano, přibližně stejně. Ale mě baví si hrát se slovy ^^

    Nicméně je potěšující civilní tón našeho soukromého threadu, skvělé.
  • To je zas clanek ... hlavne ze jste se dusovali v podcastu, jak se podobnym pakarnam chcete vyhybat.
  • Uf jeste se WOW, ja hraju jen CounterStrike asi 10 let, takze toto se me netyka :-)
  • ješte muzes delat kazdej tejden Baradin hold 25 ( samozrejme ze nevlezes do raidu kde je krom tebe dalsich 5 stejnych trid jako ty ktere budou proti tobe losovat). A navic cap zavisi na tom jeky mas rating, pokud mas vyssi rating tak mas vyssi cap. Neni problem nekomu zaplatit za arena boost.
  • Ellendway
    S tím capem se seknul, ale jak sám píšeš, cap je +-1300, což je deset výher v aréně.
  • jak chceš byt za mesic full vicious, pokud tam polezu od nuly, cap kolem 1300 za tyden neda moc prostoru nakoupit gear ktery stoji celkem přes 20,000
  • Nikdy jste nesáhl na cigaretu, drogu...nebo ženu :oP
  • dnes se da wowko hrát a nemusíte pritom vubec stravit mnoho času, kdyz hrajete jenom nekolik hodin do tydne mate za mesic uz skoro v kazdem slotu ilvl 359 (staci jenom nafarmit valor points cap v zandalari dungeonech + reputace).
    K tomu udelat rekneme jeden raid do tydne treba v sobotu a je to. Podobne s minimem casu muzete mit za mesic full vicious kdyz delate pvp a pak uz jen sem tam delate arenu nebo bg kdyz mate chut. Cataclysm je udelany pro prilezitostne hrace ne hardcore.
    No a rekneme ze nekdo je raider a dela raidy od 20:00 do pulnoci. Neni to tak hrozny kdyz uvazime ze zbytek populace cumi do bedny .
  • Ono každa skupina hračov hlada v tej hre asi trošku niečo ine-a jednotlivec asi tiež.
    Ja napriklad mam rad strielačky-vlastny pohlad pekne ma to vtiahne do deja-do boja-mam pocit že som na bojisku a survival-taky Dead Space 1,2 boli chuťovky-ešte ked je pekna grafika-zaujimave prostredie...proste vzrušenie-mam rad ked mi srdce bucha v hrdle, napriklad aj take rallye v Dirt...a to mi stači 2-3 hodky-potom idem odbaveny, spokojnučky spať :D
    Čo poskytuje WoWko svojim hračom, ja osobne nechapem, na čom su zavisli-nič proti-skusil som to, ukecal ma kamoš, ale proste nechapem to-
    možno to piplanie postavičky...kamoši na raidoch...ale podla mna nič čo by im neposkytol realny svet-keby sa nad tym zamysleli a keby im to realny svet poskytol-ja chovam akvarijne rybičky:D
    naproti tomu som rad, že na skutočnom bojisku nie som a že v tom aute-ktore som prave rozflakal-nesedim...
  • Předně chci říct, že nehodlám nikoho lanařit na "svou" stranu..každý má svůj názor a svůj život...přesto bych si troufl podotknout nějakou tu maličkost *1* . Předně knihy zatím měli většinou(ty lepší) více textu než jakákoliv (i rpg) hra...ale to sem jen urejpanej. DA je jen takoví pohrobek Pána prstenů ale věřím, že někomu v dnešní době to tak nepřijde..já když ho četl tak počítače byly ještě na houbách.
    Fantazii kniha podle mě rozvíjí více jelikož tě nutí si obrázek v hlavě sám vytvořit, namísto aby ti servírovala svou verzi..opět jen takoví můj názor, určitě to muže být i jinak.
    Místo koncentrace bych zřejmě měl užít spíše slov jako rozvážnosti, klidu, vyrovnanosti atd. Jelikož mi přijde, že ač počítačové hry určitě mohou zdokonalovat cit pro vykonávání vícero věcí najednou, zároveň můžou člověka vést k jisté roztržitosti, nesoustředěnosti, hyperaktivitě..což můžou být dobré vlastnosti pro náctileté, ale ne pro někoho kdo už je věkově starší. Opět..nemám podloženo žádným vědeckým výzkumem, takže mě neberte doslova.
    Závěrem bych ještě rád podotknul, že knihy mohou rozhodně člověka naučit novým slovům, nebo minimálně do jeho vyjadřování přidat výrazy, které běžně nevyužíval, ale které jsou v lepší společnosti brány za standart. To si myslím, že většina her zatím neumí. LoL , kill, smash, fuck, bomb, spell etc. etc. ti v určitých fázích života moc nepomůžou..takže je dobré znát i to i to.
    A samozřejmě hry mě taky hodně naučili..např. zmiňovanou angličtinu atd. Ale nerad bych je bral do budoucna jako náhražku jiných médií.
    A za 50 let si dnešní DVD možná už nikde nespustíš, ale knihu si vždycky přečteš...pokud se nerozpadla že...nebo se zapomene číst...no dobře možností je víc ale svoje stanovisko sem snad ukázal *1*
  • Nezaměstnaní uřčítě. :)
  • Prečo by si nemal?
    To si len namyšlaš
    -každy kvietok najde svojho obdivovatela a
    -každy ma potrebu si vytvoriť kopiu a na to je potrebna kopirka :D
    -alebo každy ma potrebu kopirovať ??
  • ucho
    však to jen leze do peněz, dobře děláš :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit