Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak kvůli škole se to dá pochopit ale žít stylem práce, wow, práce, wow to mi neleze do palice. A chodit kvůli tomu i pozdě do rachoty .... hmmm
  • To už záleží na stylu výchovy a na rétorice rodičů.
  • Ellendway
    Problém je ten, že tímto příspěvkem jsi vlastně potvrdil to, že těch sedm let si hrát nemohl, protože tohoto věku jsi ani nedosáhl...
  • Ellendway
    A samozřejmě všichni tady znají děti (jak už sami sebe nebo například sourozence), že zakázané ovoce chutná nejlépe.
  • Přesně jak řikaš, každy vime svoje
  • Ano, pokud by rodič měl možnost vybrat mezi alkoholem, cigaretami a těžšími drogami nebo mezi nějakou MMO hrou, pravděpodobně zvolí onu hru. Jenže rodič tu možnost má a má možnost dokonce si vybrat, že nic z toho na seznamu povolených věcí nebude.

    A mimochodem, pivo si teda každý nedá ^^
  • Jsem dost inteligentni na to abych neprosral 7 let života a nevychovaval sve děti tim zpusobem že mu dam misto drogy dalši vymaz jako je WOWKO
  • trolo
    ja si myslim ze stare zname: vsetkeho vela skodi je pravda takze je jedno ci to je wow alebo alkohol alebo cigy. vseho s mirou ! a komu net rady tomu net pomoci :D
  • Nechápu jak někdo může u WoW být tolik času. Blizz udělal WoW neskutečně casual friendly. Abys mohl raidovat na úrovni (HC mody) stačí ti hrát 3 dny v týdnu. A to jenom na těch raidech. // Nepočítám čas ztrávený na začátku datadisku, kdy musíš dolevelovat. I tam to můžeš mít za dva dny. S tak velkou časovou dotací, jako má tvůj kamarád.

    WoW narozdíl od jiných her nemusíš trénovat. Případ u FPS. Tam trénuješ denně abys pak mohl jít na zápas. Ale u WoW prostě jen progresujete. Není tam žádný předtrénink.
  • Ellendway
    Důležité je, že ty víš.
  • nevíš nemluv *4*
  • Ellendway
    Že to říkáš ty... Tebe příroda moc neobdarovala s inteligencí, že?
  • Presne. Zase nejakej clovicek co si mysli, ze se kolem neho toci svet, presto jako jedinec je ve spolecnosti postradatelny.
  • Ty maš teda logiku kamarade
  • ladik: Promiň, že mě nechápeš - ty mluvíš tak nesmyslně obecně, že to můžeš napasovat kamkoliv - mnoho lidí si zničilo život, protože brali vážně myšlenky psané v knihách a můžu pokračovat dál.
    Neodpírám benefity ani jedné z možností - čtu velice rád knihy, potěším své estetično filmem i nějaký ten sport se najde, ale nezavrhuji hru proto, že nepůsobí stejně, jako kniha - to ani nemůže, jinak by to nebyla hra, ale kniha. Chápeš, že se tady bavíš o něčem, co spolu prakticky nesouvisí? Hra rozvíjí jiné schopnosti, že to tak nevidíš není problém, ale nesnaž se potom moralizovat... A už na to kašlu, zařídím se podle rady Aoyagi.
  • Ellendway
    Jak sis přál, máš ho tam.
  • Pojďme ještě mínusky ať si udělám náhled kolik je tu lidi které nic nezajímá
  • Tak mna toto caka az ked pride Diablo 3 *1*
  • Ellendway
    Abych pravdu řekl, tak WoW jsem začal hrát hrozně dávno (sedm let to bude) a stále se u toho držím. Prošel jsem si vším možným, ale s čistým svědomím mohu říct, že jsem nikdy nesáhl na cigaretu nebo na drogu (nepočítám alkohol, pivo si dá každý). Dnešní generace mladých lidí (15-20) je znechucena a velká většina z nich kouří, denně pijí, kouří trávu nebo i hůř. Pokud bych byl rodič a měl bych možnost vybrat svému dítěti, tak mu dám raději myš a klávesnici do ruky než balík koksu.
  • Do not feed the trolls.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší