Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ellendway
    No jde hlavně o to, jak si to umíš zařídit. Pokud jsi v lepší guildě, máš času habaděj... V sedm na raid o půlnoci konec... O zbytek se starat nemusíš.
  • Ellendway
    Upřímně knihy tě připravují o čas, sport taky, filmy taky, život taky... Raději se jdu zabít, abych nemrhal svým časem.
  • Tak ty maš dost *1* *1* knihy alespoň podporuji tvoji fantazii a hlavně ti obohati řeč, sport ti zlepši kondičku atd.. a filmy *1* možna tak nějake tupe serialy, ale s hrou to nemužes srovnavat *1*
  • Souhlas, ale jen aby to nebyla promiskuitní děvenka jako ta moje stará *3*
  • ladik: Tak můžeš mluvit prakticky o všem. Sport, filmy, knihy, jiné záliby...
  • Jestli sem si dovolil řikat co mají dělat a co nemají je mi lito, ale věř mi že někteří by potřebovali trochu tvrdší ruku, ale vam všem je to většinou jedno a koukat na to jak si lidi zeserou život debilni hrou a někdo na tom vyděla tak to je pro mě trochu tvrdši oříšek. To že pro vas jsem nenormalní mi je u paže, každy je svym zpusobem nenormalní *4* *4*
  • Zřejmě - Studenti, pracujeme 24hodin denně, 7 dní v týdnu, dva týdny v roce *1*
  • ucho
    asi závislost na škole :)
  • rancor1223
    Radejiknihu: Tak záleží na hře a na knize, ale když vedle sebe postavíš třeba Dragon Age Origins (hru) a Pána Prstenů (knihu) a vezmeme-li v úvahu že oboje bude v češtině, tak alespoň podel mě jsou na tom stejně. Představivost - ty rozvíjejí hry i knihy; Slovní zásoba - v DAO je tolik textů že by slovní zásobu rozšiřovat mohla (byť nechápu co za slova by se měl dospělý člověk z knížek naučit), stejně tak Pán Prstenů; Koncentrace - ve hře se člověk soustředí na přežití, taktiku, rozhodnutí, v knize vlasně jen na to čtení a pochopení děje.. Samozdřejmě hrozně záleží na titulu.. COD, CS, BF, atp samozdřejmě nelze srovnávat s knihami ve všech ohledech, ale nazodíl od knih výrazně zlepšují právě onu koncentace, vykonávání více úkonů naráz a reakce - to je dokázáno! Takže podle mě je vlasně jediná výrazná nevýhoda her ta, že si k nim mnohem snáze lze vytvořit závislost.. Kdyby nebyla společnost tolik konzervaticní a více technicky zdatná, už by byly normální "velké" hry byly mnohem více rozšířené..
  • Tak to je extrém, normální rozumný člověk je schopen naplánovat si čas s ohledem na ostatní aspekty svého života. Btw. 35 hodin v kuse většinou nespím kvůli škole *1*
  • To radši přítelkyni s malýma kozama než hrát tu pičovinu
  • Je to stašná chujovina ... vidím to u spolubydliče ... sedne k tomu v 8 ráno, vypne v 1 v noci ... a furt dokola den co den ... to je na léčení .... sem tak i bezespánku třeba 35 hodin vkuse ... to je demence
  • ucho
    něco tě tíží nebo mluvíš z osobní zkušenosti? :)
    chceš vědět, proč nejsi v pořádku? protože si dovoluješ ostatním namluvit, co mají dělat a co dělat nemají. přitom je to každého věc. je hloupé mluvit za jiné a div jiným nerozkazovat. lidé si tímhle většinou řeší nějaké komplexy *5*
  • kotty
    Tak ted jsi mi to fakt nandal! Ale vazne - 1) Sto lidi, sto chuti. Znam spoustu lidi co nad pivem ohrnuji nos, jak nad kyselinou a pritom vesele piji sladouckou kolu, co jim postupne nici zazivaci trakt. Ale presto se jim nesnazim vnutit svuj nazor o tom, ze je to sra*ka. 2) Kava neni nezdrava, pouze dehydruje, coz ale jde vykompenzovat spravnym pitnym rezimem . Mozna priste never tolik "studiim" z Novinek a zkus se radeji zeptat lekare. 3) Do urcite miry ano, ale pokud to neni zdravi skodlive, tak to az tolik nevadi. Samozrejme i zde plati heslo "vseho moc skodi". Ale verim, ze rozumnej clovek si konzumaci kafe dokaze uhlidat a jedno denne urcite neni nadmerna konzumace.
  • Ne jenom je sranda pozorovat podle plusu a minusu kolik je tu normalních lidi co žijí normalní život a dalši polovina co sedi sama doma s mastnym ksichtem cumici do monitoru *1* *1* *1*
  • Za prvý je to sra.ka (opravdu nechápu jak to může někomu dokonce chutnat..), za druhý není to zdravý, za třetí i na pití kafe se dá vybudovat závislost..
  • Tebe asi hodně baví flame, není-liž pravda...
  • zmrde *1*
  • Bohužel tě musím zklamat sem víc v pořadku než si myslíš *1* a z čeho jsi usoudil, že zjevně nejsem v pořádku. Pouč mě pane chytrej
  • :) Neviděl jsem. I když mám závislost na seriálech. Nejhorší jsou seriály od HBO. Maj skoro hodinu, prvních 10 minut se něco děje pak dlouho nic a posledních 10 minut je tak neskutečných, že si musím pustit další díl. No a najednou zjistím, že jsem viděl 6 dílů v kuse. A 6 hodin uteklo jako voda:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit