Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass
    Ja moc nechapu ten hejt tady, me se to teda moc libi. A i souboje podle me vypadaji slusne.
    Jenom jak tady nekdo psal, kdyz su na zemi protivnik by me mel dorazit.
    Grafika je nadherna i zbroje a materialy, horsi budou animace obliceju ale to nejak preziju.
    Celkove to vypada fakt dobre, a su zvedavej na optimalizaci
    • Vávra sklízí co zasel, nic víc, proto ty lidi budou teď hledat sebemenší chybu, protože "on je pan dokonalý" a nedělá chyby přece, takže je to základní princip fyziky, každá akce vyvolává opačnou rakci. Třeba ta hra bude opravdu dobrá ale lidi budou dělat HATE pořád...
      • Budou, ale jen u nás v ČR. Ve světě nikdo neví, co je Vávra za pokryteckého všeználka a všeumětela. Většina backerů nečetla Vávrův troll "100 chyb" Skyrimu. Úplně jak z pera Dereka Smarta lol. Kdyby totiž ano, tak by ty komenty a lajky na YouTube vypapadaly ÚPLNĚ jinak a on by tak okusil svojí medicínu celosvětově, ne jen tady na Games.
        • Když píšeš pokrytecký nesmysly, tak dostaneš odezvu, zvlášť pokuď si z branže, kde kritizuješ to, co sám děláš. Samozřejmě to nemá nic společnýho s komplexem méněcennosti nebo čecháčkovstvím. Ale hezký pokus o red herring trolíku.

          Naopak komplex méněcennosti mají lidi tvého typu, kteří používají argumenty založené na logickém klamu autoritou. Argumenty typu on je známej a něco dokázal, takže se může chovat jak chce, říkat co chce a nikdo nemá nárok mu oponovat a kritizovat ho. Ohraná klišé logika, která už dávno negunguje.
        • Lidi v cizince nemaji ceskej komplex menecenosti, kterej zrovna ted muzes videt tady. Zkus se nekdy zapojit do EN diskuze.
        • Ty seš dobrej případ.
      • Lidi hatujou uplne vsechno, zkus v necem podnikat, poznas..
      • To nejsou lidi ale h*v*da :) Otec zřejmě komunista, děda práskal za Protektorátu souseda, páč ten měl doma svini. Vzhledem k nedostatku vzdělanosti v rodině jim zakrněl selský rozum a morálka, zmůžou se jen na takový bezpáteřní kraviny :)
    • Souboje možná duely, ale ta bitva...to má být boj a ne rytířské klání. Ano oni pracují se šermem 1 na 1. Ale tohle má být bitva kde o to zabít toho druhého a vůbec všechny dřív než zabijou tebe a čímkoliv, jakkoliv. Oni z toho maj takovou pohádku. Když si viděl že de na tebe obrovskej borec s velkým mečem tak si asi nečekal férový souboj, ale smrt. Rána do štítu ty zlámala hnátu a sbohem.

      No uvidíme co z toho bude.
    • Tak dneska musis hatovat, kdyz chces bejt cool a zajimavej. Coz je trosku ironie, protoze jeden z nejvetsich hateru v cz je sam Vavra:)
      • Mart9
        A to si myslíš nebo si to jen pochytil po internetu, že Vávra je hater? On se jen nebojí říct svůj názor. Ale stejně jako kritizuje, tak umí i pochválit.
        • Vavra prudi uplne vsechno, kdyz jsem ho potkal na ulici cestou na obed tak jsem zaslechl asi tak 70% sprostych slov za celej den *15* .

          Jenze Vavra narozdil od techhle looseru tady uz neco dokazal.
          • Jednu hru zatím. Ostatní se buď nedodělalo, nebo od toho odešel.

            Ale troufá si plivat na Skyrim, kterej toho prodal asi 1000x víc, než kdy on.
            Počkejme, co se z Deliverance vyklube.
            • Upřímně Skyrim moc nemusim, byť oproti katastrofálnímu Oblivionu to zlepšení bylo.Co mě ale vysloveně štve, je Danečkovo plácání na všechno a všechny, jakoby on měl patent na rozum.

              Přitom je spousta lepších her, než byla i Mafie, to si prostě musíme přiznat, Trochu pokory by to chtělo.
            • A je to tu zase. Skyrim.
              Tady nemá cenu se hádat, ale nedělej ze Skyrimu nějakou boží hru.
              Není špatnej, ale kdo ví jakej zázrak to taky není.
            • Tos viděl ve filmu dnes večer cos koukal na phubu?
            • jj, doktori nekde klati sestricky, jeste rychle dokud muzou, nez dorazi metoo i do cech *1*
            • Nevím, já je všechny neznám, někdo z nich může být doktor, pak je 1000x cennější, než cokoliv, co Daneček kdy udělal a udělá.
              Těžko soudit. Ale neočekávám, že by se doktoři zdržovali na zdejších diskuzích tedy.
            • Coz je asi tak 100x vic nez celej soucet co zvladnou za zivot zdejsi rozumbradove *3*
            • Mart9
              On na té hře nedělal jo?
            • Hidden & Dangerous nebyl jeho projekt a nebyl vedoucí projektu.
            • Mart9
              A tou jednou hrou myslíš Hidden & Dangerous nebo Mafii? *1* *1* *1*
      • Kritika = nenávist. Hurá, propaganda uspěla. Teď ještě válka je mír, ať je to kompletní.
        • Hlavne ty pis o propagande. Nikdo nerika ze kritika=hate. Takze bud tady sam predvadis cilene demagogii nebo jsi jen prostacek co nepozna rozdil
          • Já napadl argument a ty napadáš mě, tak jak je to s tím prosťáčkem a demagogií? Nebo jsi chtěl jen "hatovat", abys vypadal cool a zajímavě a mám ti to odpustit? Těch pár nepřejících a nenávistných komentů tady zapadá mezi většinou věcné kritiky. Na jaké straně vah si myslíš, že stojíš?
          • Co je na tom teda ta ironie?
  • To je trapárna, kdo se věnuje šermu, tomu se musí navalovat *11*, ale jo, děckám se to bude líbit. Tipuju tak 5/10. Tady ne, ale metacritic určitě *3*
    • Věnuji se šermu a jediné nutkání ke zvracení mám z tvého nedostatku :-)
    • Nechci ti kazit iluze, ale prave proto ze to neudelaji realny to dostane hodnoeni vysoky. V realu bys nemel proti skupine sanci coz sam moc dobre vis a to se ve hrach neodpousti.

      Ja videl videa jak delali v ty hre souboje a brali to hodne hardcore, takze verim ze tohle je jenom nejaka obtiznost pro deti, coz by odpovidalo. Kdo by se delal s realnyma pohybama a snazil se o radoby realisticky ovladani, kdyz by pak na tebe ten druhej koukal a cekal nez ho probodnes?
      Tohle je presne co by udelal kazdej ke zjednoduseni lehke obtiznosti oproti nejtezsi.
  • V tech soubojich to rozmazani ten prisernej bluur po okrajich to je chyba spatenho videa nebo to tak vypada i ve hre???
    • Lukass
      To pude na pc urcite vypnout
  • Doufam ze tohle je nejnizsi obtiznost.
    Aby na me bandita koukal zatimco drepim v trave a nechal me bez povsimnuti v klidu odejit, aby na me oponenti cekali s naprazenym mecem a cekali az si pripravim kryti... to bych moc nadsenej nebyl.
    Kdyz budu ve vrave a nekdo bude mit navrch chci bejt nekompromisne popravenej, load a znovu.

    Pokud to byla jenom nejaka lehka obtiznost tak to vypada naprosto uzasne.
    • Takový Gothic 3 souboje po community, patchích by byly top. 6vs1 máš smůlu no.
      • Jaké patche/mody máš na mysli? Gothica jsem nehrál ještě ani jednoho, ale ten ruský mod (návraty?) na dvojku mi přijde hodně zajímavý. Tak proč se neispirovat něčím ke hraní trojky *15*
    • Asi tak. Stojí tam skoro jak v musou. Dynasty Warriors od toho asi nečekal nikdo.
  • Vypadá to suprově. Nejočekávanější hra příštího roku!
  • Měli okopírovat soubojový systém z For Honor... Hra bude určitě dobrá, ale ten soubojové systém prostě bude flustrace na entou...
    • Mart9
      Flustrace?
      • PreidaQ
        To je prostě jako, když ti někdo flusne rovnou do ksichtu.
        • Ne, to je když tě lustruje finančák, jsi z toho frustrovaný a pak ti ještě flusnou do ksichtu.
          • ... vtip!
            • anisin: asi ti zkratoval mozek, restartuj se
            • Kvůli takovým jako jsi ty nemají lidi rádi pitomce.
            • zapomněl jsi dodat omg cringe fml #lgbt
  • ringmancz
    To video je sestříhaný a přitom má stejně 15 minut, během kterých se toho zas tak moc nestane. Tak snad hra nabídne něco víc.
  • By mne zajímalo, co se stalo... Když ingame rozhovory jsou tak strašné a horší než v prototypu.
    Stejný rozhovor
    Prototyp: https://youtu.be/84AiE46erkk?t=599
    Preview verze: https://youtu.be/eN9JUTZ3ODM?t=57
    • slyšel jste někdy pojem optimalizace? :-)
    • Fakt že jo. A finální verze hlavního hrdiny je mi nesympatická už teď. Dan si stěžoval, jak nemůžou najít dobrý dabéry a nakonec to hraje borec, co by se hodil spíš do Tak jde čas.
      • No, musím říct, že jim trochu křivdím. Ten rozhovor v prototypu je vytvořený jako cutscena, takže se dá očekávat, že bude vypadat dobře. Zatímco ta verze ve hře je poskládaná z jejich lega, které je ale bohužel "rozbité".
        V tomhle videu je vidět Princ a hraje ho Luke Dale, který v reálu vypadá dost dobře, ale jeho herní verze je dosti strašidelná, nehledě na tu divně velkou vzdálenost mezi postavami.. https://youtu.be/kwXv3eUiRYM?t=415
        Teď se dost bojím jak bude vypadat Brian Blessed. https://www.youtube.com/watch?v=SIhBXR7I-c4

        Každopádně já si hru užiji i tak, ale je velká škoda, že se jim to nejspíš nepovede vyladit.
        • Není to rozbité. Pozice kamery je vypočítána pomocí bulharské konstanty.
      • Ale tak budeš si to moc přepnout do francouzštiny a nebo němčiny.. :) Myslím, že francouzština k tomu bude pasovat jako prd*l na hrnec.
        • Nevim jestli mi "voulez-vous œufs brouillés? omelette du fromage mon amour." může pomoct oblíbit si postavu, když má dabér ve hře i mocapovanej obličej, ale za zkoušku to možná stojí.
  • Tak nevím, co všichni mají za problém s animacemi, ale mě to jako ten nejzádnější problém nepřijde. Když pomyslím na to, že tam budu něco dělat (hrát a snažit se přežít), tak v bitvě nebudu mít čas sledovat, jestli noha či ruka dvanáctého a třináctého panáčka neudělala přesně plynulý pohyb. Mě to video spíše natěšilo na příběh a různé postupy skrz hru.

    Otázka je, jak k tomu studio warhorse přistoupí i po vydání. Pokud budou poctivě, ne jen dělat záplaty a řešit chyby (což se považuji spíše za samozřejmost), ale i dopiplávat různé další maličkosti a mechaniky, které jednoduše nestihli, tak by mohli získat komunitu na svou stranu, což by byla značná investice do budoucna. Pokud by šli cestou Larianu (u kterých se nedalo upřít jak vylepšili divinity EE a jak toužili, aby jejich hra byla taková jakou si představovali) nebo i CDP Red. Podpora modů anebo dodělání/přidání některých mechanik v dalším pokračování a tak rozšíření původní hry nebo dlcčka či datadisky? Dnes jsou asi různé možnosti, jak hru vyšperkovat.

    Čas a mezinárodní odstup ukáže, jestli si jen kverulujeme (jak vidím v diskusi) v našem malém českém rybníčku anebo mezinárodní hráči dají zapravdu i českým hnidopichům *1*
    • jamar28
      Vždyť jo, Skyrim má taky mizerné animace a pořád ho spousta lidí hraje (mnozí jej dokonce považují za nejlepší RPG všech dob).
    • Mart9
      Problém s animacemi všichni mají, protože je to Vávra a prostě se něco najít musí. Úspěch se tu neodpouští.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit