Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra to urcite nebude pro kazdyho, to je jasny... Ale ten zaporak z traileru byl natolik slizkej, ze si pro nej budu urcite chtit na konci dojit... narozdil treba od zaklinace kde jsou clenove divokyho honu jeden jako druhej a hra pro me skoncila bitvou o kaer morhen, ani na druhy rozehrani jsem proste nemel chut ani duvod to hrat dal ;)
    • Divoký hon nestojí jako záporáci za nic. Za to čarodějky z močálů nebo Zrcadelník ze Srdce z kamene jsou záporáci jedna báseň.
    • Lukass
      Hned po dohrani sem psal ze tou bitvou mel Zaklinac skoncit, dal to byla uz jenom natahovana kase.
      Ale ta bitva samotna je epicka a normalne me brnelo cely telo kdyz sem ju hral. Silnej okamzik
    • hra o Kaer Morhen už je v té hře tak daleko, že už je hloupost to nedojet do konce. Mě Witcher 3 přestal bavit někdy s příjezdem na Skellige a ta bitva byla až potom. Ale už jsem to prostě dorazil do konce. Ta bitva stála za houby, ale ta zaklínačská pařba byl jeden z mála vtipných momentů v té hře.
    • TheGGG
      bitva o kear morhen je jednou z nejlepších bitev co jsem kdy ve hře zažil a divoký hon je minimálně skvěle nadesignovaný... navíc witcher není o padouších, ale o hlavních postavách.... + DLC mají ještě zajímavější padouchy...
  • takze vlastne takovej skyrim..
    • P.S.
      Skyrim byl rpg, tohle mi prijde spíš jako metal gear solid ve stredoveku, proste spíš akce a stealth
    • ani ne
    • Rejsek
      Tohle kdybys řekl osobně před Vávrou, tak by tě ubodal nožem.
      • Poslechni si, v kolika prezentacích Dan Vávra říkal, že "naše hra je jako Skyrim"... myslím, že Danovo období hejtu na Bethesdu je dávno pryč...
        • Zato mu zacalo obdobi hatu na vsechno. Staci mrknout na jeho facebook:)
        • vždyť to co řekl o Skyrimu byla pravda. Trapná hra bez duše, prostě sandbox kde příběh je jen aby se neřeklo. KC nebude sandboxová, ale příběhová hra.
    • Cože? *8*
  • U toho dochucování guláše bych čekal nějakou animaci. Tohle sáhnu do inventáře, kliknu na baňku a mupy mup vše je dokonáno, mě trochu zklamalo. Každopádně dva převládající dojmy jsou:
    1. Moc se mi to jako celek líbí a těším se, až si to zahraju.
    2. Dostal jsem sviňsky neodolatelnou chuť na smažený bedly.
  • Diskuse u čehokoli o Kingdom Come je skupinová terapie. *4*
    • Lituju, že jsem tady tu diskuzy vůbec rozkliknul...
      • Ja taky lituji, navnadil me tvuj prispevek, ale je to horor ty nazory.
  • Mart9
    Tak to je velká paráda a nemyslim jen grafiku. Zatim nejlepší video o té hře.... a stačilo ukázat jen gameplay.
    • No nevím, právě že jediná paráda je zatím jen ta grafika. Vždyť to je strašně k smichu, např. jak tam přechází jednotka vojáků přes most, vypadá to jak banda retardovaných zemědělců na Prague Pride. Opravdu by mě zajímalo, z čeho snímali ty pohyby lidí.
  • Ta hra nikdy nevyjde a jestli to náhodou někdy Vávra dotáhne do zdárného konce tak se obávám, že to bude hroznej paskvil. Na obrázkách a promo videích, které jsou k tomu určené vypadá všechno pěkně, ale ve finále skutek utek. Rád bych se mýlil...
    • Mart9
      Ta hra vyjde 13. února.
      • 2020 *15*
  • Příběh zatím z ukázek vypadá jako jedno velké klišé.

    Pomsta zavražděných rodičů, hon na poslední otcem vykovaný meč... doufal jsem, že se hra právě tomuhle vyhne...
    • Mart9
      Obávám se, že v těch ukázkách si viděl maximálně 3 % z celkové herní doby. Takže soudit podle toho příběh mi nepřipadá moc fér.
    • Bohužel se obávám, že ten hlavní příběh opravdu bude spíš klišovitý. Ono, když se mi do rukou dostala ukázka scénáře do hry pro několik hlavních postav is jejich charakteristikami a nějakým tím nástinem příběhu, tak se obávám, že tomu tak bude. Snad to doženou vedlejšími úkoly, kterým osobně věřím víc.
      Rád se ale budu mýlit.
      Samozřejmě nesmí chybět klišé , že hlavní Franta je samozřejmě synem nějakého toho šlechtice a ten kovář není jeho otec.
      • Ten spoiler jsem tušil už někdy před třemi roky. Ono to snad ani jinak udělat nejde. Jindra musí být jako Forest Gump přítomný u všeho a to lze jen pokud má šlechtickou krev. Vávra se jistě inspiroval u filmu Království Nebeské. Aneb z Kováře zachráncem Jeruzaléma snadno a rychle. Kingdom of Heaven - Kingdom Come
      • P.S.
        ale ano jseš velkej kluk, dokazal sis prečíst uniklej scenar a ted si hrozne duležitej když víš co bude
      • napsat sem spoiler je jako rict diteti, tady mas darek ale nedívej se tam. (každy se na to stejne podívá) takže ano, sešdebil
        • Tak to už jepak chyba dotyčného, že si to přečtě. Já jsem naspoiler upozornil, takže na mě to neházej.
          Ale ano, cejtím se hrozně důležitě a je to paráda. *14*
      • S názorem, že Jindřichův otec je šlechtic Racek souhlasím.

        Pamatujete si na první ukázku gameplaye od Vávry po Kickstarteru? V cutscéně, kdy Jindřich přijde na hrad do "hodovní místnosti" pak šlechtic "zasněně" mluví o Jindřichovo matce... Takže je to jasný.

        Jindřich je Rackovým synem ;)
        • Rozhodně to zní pravděpodobně.
  • Skvely simulator stredovekych souboju to asi nebude, teda spis urcite ne, nez asi ne.
    Ale nevadi. Vypada to pekne, ma to atmosferu, uziju si to proste jako stredovekou adventuru. Verim ze Vavra udelal dobry pribeh, ze to nebude to obvykle americke srackoidni klise. *3*
  • Ještě, že jsem tuhle hrůzu nebacknul *11* Zasypat to vápnem a zapomenout.
    • Sám se zasyp vápnem ty hrůzo *2*
    • Důvod?
    • Mart9
      Já toho lituju, protože jsem ten skvost mohl mít za 15€ a teď to budu kupovat za 40€

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit