Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hheheh, kooonecne to nekdo tem <> s pc piratkejm rek narovinu. *1*
  • Po Crysis 2 o tom neni pochyb, ano zabíjejí.
    • Souhlas, není to špatná hry, ale to zjednodušení je patrné. Například způsob jakým přepínám mezi vlastnosti nano-obleku je, že mačkám klávesy E a Q.
      • janchor
        Jojo, kde jsou ty zlatý časy, když se ve hrách cokoliv přepínalo kombinací CTRL + ALT + plivnout přes rameno a pokřižovat se palcem levý nohy.
        • Jdem si zahrát Freespace 2? *4*
  • "Jasna pravda" to sice je, ale urcite ne "vseobecne", jak tu nekdo psal.
    Vsechny ty prujmovity diskuse jsou jasnym dukazem toho, ze takovyhle "fool-proof" clanky JSOU potreba.
    Ale stejne neverim tomu, ze to nejak vyrazne pomuze. "Hvezdy HC PC hrani" budou stejne vzdycky mlit ty samy nesmysly dokola. Snad se jednou naucim se jim proste smat, ale zatim me porad lidska hloupost prevlikana za nadrazenost silne vytaci..
  • Na vině nemohou být konzole, kdyby PC hráči hry kupovali ve velkém tak by měli i víc exklusivit, osobně si myslím že o nějaké exklusivity by se měli postarat i tvůrci grafických karet. Obecně platí, že platforma od které se předpokládají nejvyšší prodeje, se stává hlavní vývojovou platformou hry.
  • Pan Vávra to píše jako by každý port byl dokonalost sama,ale pravdou je že většina portů nestojí za zlámanou grešli a přitom vývojaři nasadí nějakou nesmyslnou cenu,pak se diví že se to na pc neprodává (klidně i třeba 1-2 roky po vydání té konzolové verze) a svádí to na pirátství..
  • Já jsem naopak rád, že se Crysis 1 neprodávala, protože kdybych ji recenzoval já, dostala by max 4. A když někdo pořád svádí vinu na pirátství...možná by stálo vytáhnout na světlo statistiky z před 10-15 lety, kolik her se v té době prodávalao? byl snad poměr mezi pirátstvím a prodejem jiný? podle mě ten rozdíl nebude o mnoho vyšší, jen způsob je jiný...jediné co je stoprocentě vyšší jsou náklady na výrobu her, které potřebují také víc prodat, což se jim nedaří...
    • Mas pravdu...jen bych dodal, ze driv se hry kradly stokrat vic!! Hrali jsme je vsichni.. kopirovali jsme si je vsichni... Kdo mel jednou za cas origo, to byl buh !
      • janchor
        Mno, možná tady v pidizemičce, která má v rámci světovýho trhu nulovej význam. A ono vůbec to "stokrát" a "všichni" je velmi diskutabilní - hrálo nás krapet míň, než máš ty počty hráčů dneska..
        • Taky tech her a vyvojaru bylo mozna malicko min,ne? .) A opravdu nemyslim, ze jen v nasi pidizemicce.. Nebydlel jsem jen tady a neprijde mi, ze by to jinde driv bylo o moc jine .)
          • janchor
            A ono bylo. Na západě herní trh fungoval spořádaně celý osmdesátky, kdežto tady byl po převratu od začátku nabouranej logickým pokračováním situace, kdy se tu věci šířily pouze jako kopie (plus léta trénovaným mindsetem "kdo nekrade, okrádá rodinu").
            • Tohle je nejak overene?? Nebo jen Vas nazor zhunesenej nutnosti potykat se denodenne s naci ceskou narodni povahou.. On by se Vas nazor docela nabizel... Ale od roku 93 do roku 98 jsem zil v nemecku (zapadnim) a byl jsem celkem mlade, ale pamatuju, ze jsme si hry kopirovali uplne stejne jako tady v Cechach.. a nebyli jsme to jen ja a moji kamaradi (jakoze jsme byli cerny ovce) ale bylo to celkem bezne i u lidi se kteryma jsem zrovna nejak nesympatizoval a byli z jinych vrstev.. Takze s Vami opet nesouhlasim :)
      • staci vzpomenout na cem skoncil Bullfrog Productions. Opravdu originalku nemel nikdo
      • taky mám ten pocit, že v době komodorů, amig, atárek... neměl originální hru prakticky nikdo, všechno kopírky na disketách, kazetách a světe div se, hrení průmysl přežil, nebo to tehdá ještě negbyl průmysl? *1*
        • Ted se to teprve hodi!!! : Amen!!! *1*
  • Můj iphone moje PC nezabíjí, stejně tak ani PS3... na PC hraju Heroes of Newerth a Starcraft 2, na konzolích zase hry, které jim lépe sedí jako např. God of War 3, který si na PC nedokážu představit. Každý má svoje, to, že na PC vychází málo titulů není na vině konzolí, ale hráčů, kteří ty konzole kupují :)
  • Ono by pane Vavro i hodne pomohlo, kdyby kazda sracka nedostala hodnoceni 1000.. Takze kdyz ani herni kritici nejsou schopni plytkost her v posledni dobre poradne zkritizovat, deti jim pak uveri a hru si nechaji koupit... Proc by se pak vyvojari meli snazit .. Kdyz jim pak staci pro kritiky jednou za rok udelat poradnej mejdan *1* *1* *5* ( napul vtip. ale neni na tom neco? ) :)
  • Amen
  • Ona tomu nepomáhá ani další věc - třeba taková Grand Prix 2 byla v poctivé krabici s tlustým manuálem, kde se člověk dočetl všechno od nastavení hry přes tunu informací ze zákulisí F1 po to, co vlastně které z těch stovek nastavení auta dělá s jízdními vlastnostmi... pirát dostal RAR rozdělený na hromadu disket a snaž se jak umíš...
    Dneska je rozdíl mezi legálním kupcem a pirátem v tom, že ten legální za své peníze dostane instalačku v samorozbalovacím ZIPu a s ochranou, pirát zadarmo, v RARu a bez ochrany *4*
    • Ceny her šly docela dolů v poměru k hodnotě peněz a bohužel mnoho hráčů manuály nezajímají. Proto má dneska Prima Guides monopol na placené manuály ke hrám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit