Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A přitom mi to píše, že servery ještě znovu nahodí...:-)
  • Dohrál jsem betu za Barbariana a jsem náramně spokojený. Krásná atmosféra, úžasné technické provedení a skvělá zábava. Nové skilly a interface mi nijak nepřekáží, naopak.
  • mohli to testovat dele ja bych nenamítal *9*
  • Aky tajny boss ? O.o
  • jj. Nastalo. Povolene pre všetkých ludí to bolo len do dnes 19:00
  • Penize jdou z battle.net penezky vymenit za skutecny.
  • Tak to vypadá, že servery jsou dole...na furt?
  • Jestli to chápu dobře, tak peníze který dostaneš za prodanej předmět si nemůžeš "vybrat"? Proč teda používání skutečných peněz? Aha už to chápu, peníze půjdou tam, ty už tam budeš mít jen čísla jako např. v bance (až na ten výběr) a vlastně peníze který sou "moje" patří blizzardu. To maj dobře vymyšlený....
  • TEchnicke cisla:

    Blizz uvadza 300 000 ludi prihlasenych sucasne hned v prve minuty.
  • Jak jinak mám říct, že tam prostě nikdo jiný nebyl?

    http://www.diablowiki.net/Health_Globe#Boss_Battles

    "Boss monsters drop health orbs during the battle, generally at set percentages of their hit points."

    Stačí to tak? Nebo mám ještě hledat nějaké video? Ježiš, jak vy vůbec můžete tu hru posuzovat, když si nevšimnete takové základní featury...
  • vzhledem k tomu že je tam spousta mobu, tak jsi asi neco zabil a a ni si toho nevšim, mimochodem skeleton king vyvoláva skeletony ktere když zabiješ vypadnou z nich health orby
  • Aha, takže jsem asi zabíjel něco neviditelného, po čem jsem vůbec neútočil, hm?
  • ne, vypadavaji jen po zabití moba
  • beta dohrána za všechny postavy na lvlu 13 a podarilo se mi odemknout i toho tajnýho bosse ktery je za skeleton kingem
  • 2 corwin - jasne, ale tohle se dalo čekat. ja jsem hraval wowko tak vím že žádné rozhodnutí není nezvratné, muzes mit najednou dve specializace, kdykoliv to zmenit a kdykoliv navstivit trenera a cele to zmenit. Dalo se čekat že podobne to dají i sem a skutečne bych nechtel aby se skilly nedali prerozdelit jako v d2.
    ted jenom jde o to jestli skutečne chceš rozdelovat body a na zmenu specializace navstevovat nejake npc, nebo ti vyhovuje i tohle. Jinak Blizzard samotny rekl ze nechce aby hraci porad menili buildy, to nebylo jejich cilem.

    http://games.tiscali.cz/tema/diablo-iii-predstavi-novy-buff-pro-level-60-58883

    (tim chce blizz dosahnout aby se hrači sveho buildu drželi)

    Jaky vlyv to bude mit na znovuhratelnost a dobu po kterou te bude Diablo bavit nevim *4* uprime je mi to jedno když me to nebude bavit tak to vypnu
  • myslím, že se tím živit nemůžeš, protože finance nejdou směnit zpět = musíš je použít pouze na věci od Blizzardu - snad jsem to pochopil z jejich prohlášení dobře. kdyby to tak nebylo, naši čínští kamarádi by se asi uklikali k smrti:-)
  • svata pravda, ale oni to nepochopi...jak si nebudou moc po kazdym lvl kliknout a rozdelit 5 atributu, tak je to hroznz "call of duty"
  • jasny ono D2 byla extreme slozita hra, kterou clovek s iq nizsim nez 145 nebyl schopnej ani rozehrat...prijde ti normalni ze clovek vypije celej opasek 4x4 full rev lahvi behem 3 sekund???jestli tvuj nejvetsi problem s D3 je o sbirani penez, tak si magor, protoze o tom pises uz ponekolikaty.....

    kdyz si takovej frajer co vyvoji her tolik rozumi, je mi jasny proc na tom nedelas ty, ale nekdo jinej...
  • Ty lahve vypadávají z bossů/champů i během toho, co do nich mlátíš. A ne, jedno to není. Moje postava pořád ty kraviny sbírala když já to nechtěl (např. při plných HP).
  • demo, kostlivec transformer *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit