Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja jsem si to hacknul *7*
  • blizzard nechtel nic ukazat, jen otestovat servery, jo a mimochodem jake prekvapko ze v rpg budes farit predmety *3* btw stačí když to za tebe nafarmi nekdo jinej a ty si to mužes koupit za real prachy doufam že tahle možnost tam bude jak slibili
  • nekrm trolla...
  • Jde o to, co bude potřeba farmit za předměty na nejvyšší obtížnost - všechny buildy v D2 více méně používaly totožné předměty +x to all skills a podobně, které ale bylo tak obtížné získat, že pro singleplayer charakter to bylo zbytečné byť jen zkoušet. Osobně jsem poprvé dohrál D2 až se synergiema a Paladinem s Blessed Hammer. - raritní předměty budou podle mě padat v D3 ještě méně, aby se uživil systém aukcí za reálné peníze.

    Co po mně bude D3 chtít? Přizpůsobovat skilly equipu? Je totiž více méně nereálné, aby byl equip a skilly přizpůsobovány situaci, i když už se asi nestane, co se běžně stávalo v D2, že byl boss imuní vůči všemu, kromě jednoho typu zranění, které ta konkrétní postava neměla k dispozici (pro Blessed Hammer paladina to byl třeba miniboss s imunitou proti magii a podobně).

    Beta D3 se mi hodně líbila a zatím nevidím jediný problém (snad jen grafika aspoň hráčovy postavy mohla být detailnější, abychom si všechny ty oblečené předměty mohli vychutnat). Příklon k důležitosti předmětů bude ale při omezeném vývoji postavy určitě nutný. Trochu škoda, ale na druhou stranu, pokud to bude vybalancováno až do nejvyšší obtížnosti, která bude doufám opravdu pekelně těžká, může to být ve výsledku ještě lepší, než skill tree v D2.
  • Ty si v bete nebol ani nahodou. Len pre info Diablo 3 v bete ma len 13 lvl a konci zabitim skeletom Kinga.
  • celej víkend jsem hrál betu, dohráno na hard lvl 20 všechny postavy full epic gear, bylo to docela dobry hlavne atmosfera, hratelnost tezkej stereotyp. Do plny asi nejdu radši si zahraju Skirym.
  • Ono "Elective mode" nezní moc jako něco, co má co dočinění s UI nebo skillama. Mno jo, tím mizí jedenmenší nedostatek a objevuje se drobná chyba.
  • Takze moj fazit je nasledovy. Je to velmi dobra hra. Jej jedinou slabinou je, ze hraci mnohokrat nepochopili par dolezitych veci, ktore mala hra ukazat hned na zaciatku. Predovsetkym, ze v neskorsej hre budu musiet fakt farmit predmety, pretoze oni samotne menia stat postavy. Ono nejde len o skili a menit ich podla potreby. Ide o to, ze v neskorsej hre bude fakt nutne menit si staty podla potreby. Inymi slovami ak potrebujete aby bola postava viac defenzivna, tak nafarmite na to predmety. Ak vam ide len o cisty dmg, tak musite nafarmit zase ine itemy. Toto je len priklad. A vedze ze ked prejdete na vysoku obtiaznost aspon co viem tak sa zapotite a zistite, ze menit stati za pomoci farmenia predmetov treba.

    Blizzard to mal v hre ukazat hned na zaciatku. Chapem, ze chcel aby to bolo na zaciatku lahsie, ale problem vacsiny hracov je, skusaju hru, hned sudia a co je horsie nic si o tom neprecitaju.
  • Ke skillům, protože to tady ještě ne všichni pochopili:
    - můžete si najednou vybrat a používat i více skillů z jedné "skupiny", jen je potřeba zvolit v nastavení "Elective mode".
  • Calf:
    "Pokud ne tak je to nazor proti nazoru."

    To si asi pleteš s logikou tvrzení proti tvrzení u soudu. Názor se většinou staví na argumentech pokud to nevíš a argumenty mají různou kvalitu/podobu. Faktem je, že argumentů proč je lepší systém x,y,z v D3 než v D2 je dost. Až budeš mít protiargumenty, tak se můžeme normálně bavit. Papouškovat dokolečka výroky "podle mě", "podle tebe", "je to můj/tvůj názor" - to jen vypadá, že žádné protiargumenty nemáš. Navíc tu nikdo nikomu necpe, že D3 je lepší a že se mu to musí líbit. Ale když napíše, že je něco naprd a předtím to bylo lepší, tak to za a) není/nemusí být chyba hry a za b) by ten názor měl obájit. "Je to podle mě" není obhajoba. Ale nevím, co tu ještě dělám. Učím tady někoho základní pravidla debaty, když už bych měl dávno hrát Diablo 3...
  • Calf: Proč píšeš, že nikde netvrdíš, že je to chyba hry, když to bylo na cechiho? Lol. Tohle nemá smysl. Tvoje logika je těžce pokřivená. Obajovat se dá cokoliv, pokud máš argumenty. Tvrdit, že nemůžeš něco obhajpovat, protože je to podle tebe, je opravdu směšné.
  • hehe, tak to jo. si to vystih.
  • ja myslim ze 15/5 to tu zbori rekord, pac neverim, opravdu ne, ze servery prvnich 24 hodin pojedou ok....
  • To je tu opravdu ještě tolik lidí, co jedou na XP?
  • stahnul, nainstaloval..v sobotu se logl s obtizema, ale v nedeli, jak to blizz otevrel a pustil dalsi hrace, jsem se logoval nekolikrat a bez problemu
  • To Aoyagi: No a právě proto, že si hodně lidí myslí to co ty, tak sem píšu to co sem píšu. V menu si můžeš zaškrtnout položku při které žádné skupinové omezení není a můžeš si nakombinovat skilly jak chceš... :)
    To, že je to tam skryté a většina lidí options ignoruje a ani se tam nepodívá je úplně jiná věc...
  • Jako blizzard mě nemohl před vydáním víc na...t. Nejenže sem měl problém to vůbec stáhnout a naistalovat, ale potom jsem se ani nepřihlásil... A abych bral fakt, že mi to házelo pořád jiný hlášky proč se nemůžu přihlásit, jako polehčující, to ať ode mě nikdo nečeká... pissed
  • Není na nikom, jaké skilly bude používat, protože jsou rozdeleny do několika skupin, že?
  • jestli mas Windows XP, tak musis udelat tohle
    -zmenit v registrech HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders\Common AppData

    "Data Aplikací" na "Data Aplikaci" s krátkým i
  • Jj to mi to zase hlásí, že můj account neexistuje... :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší