Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naštěstí nejsem takovej maniak a to co mám domluvený kvůli tomu nezruším, ale ten zbytek času u počítače určitě prosedím. Sakra měl bych se učit na příjmačky... ještě že je to zatím jen na víkend
  • Super. Asi si jdu do obchodu pro jistotu koupit nějakou tu herní myš do zásoby *1*
    • God-of-War
      Já se hlavně nechám zmrazit do 15 května
  • Ahaha, že vraj sa v jeden moment pokúsilo pripojiť 1,5 milióna ľudí. No diablo je diablo. *5*
    • Hanzales
      tak když (ti trpělivější) od 21:00:00 klikaj, refreshujou, spůšťají, shazujó jak o závod, se pak nedá divit. Si to asi tejstnu tak za dvě hodky, až opadne ten prvotní attack serverů :D
    • *1* *1* *1* *16*
    • kde to pisou?
  • Diablo jak má bejt. Nic jinýho jsem ani nečekal. Vypadá to super. U první modrý, pekelný jámy jsem stál chvíli a hypnoticky civěl. Dále se mi líbí použitelnost prostředí k eliminaci nepřátel jako lustr. Bohužel, než jsem jej mohl použít, byli všichni v pánu a lustr zmasakroval jen těla. Snad se najdou i jiný vychytávky. Zní to super. Miluju zvuk rozpadávající se knihovny, když v pozadí banda zombie dogs cupuje žbrblající impy. Pět let starý pocity se vrátily a moji euforii překazil jen *wowoidní* disconnect. To je momentálně největší neduh, kterýho se bojím v plný hře, přesto jasná koupě.
  • Ta hra je uplne bohovska. Za pol hodinu som videl asi 20 roznych error hlasok a dalej ako login screen som sa nedostal :-)
    • Přesně tak :D Ale hlášky se střídají celkem slušně...
  • Mám takovej pocit že půlka osazenstva co tu komentuje buď v životě nehrálo diablo ani diablo 2 nebo diablo 2 tak na normal, stížnosti na obtížnost mně opravdu nedávají smysl, přece 2 na normal byla až ke smithovi taky jednoduchá klikačka. Je to teprve 1/3 I aktu. Haters gonna hate.
    • Opravdu? Ja teda za čarodku měl ve dvojce na začátku neustále nedostatek many a chlastal jsem lahvičky jak oživot jak HP tak MP, kolikrát sem bosse musel dávat na vícekrát s přestávkama. Nehledě na to že hůl byla meelee weapon.

      Tady se prozměnu útočí jenom skillama aby to bylo *COOL* které nestojí prakticky nic, za čarodku se dá celá beta projít s druhým primary skillem, bez použití jediné lahvičky. A téměř i bez změny oblečení (pokud se nahradí skillem na nesmrtelnost). Arcane power?

      Souboj se závěřečným bossem byl děsně adrenalinovej, praštil mě za půl mého HP, spawnul skeletony, já je dvouma klikama zabil, a kolem me 4 instantní léčítka, jedno vemu, a dál je to jasné...
      • len by som dodal, že Skeleton King nie je zaverečný boss actu, v podstate je to iba miniboss
      • Pod prispevkem, kterej upozornuje na nesmyslnost rikani o bete, ze je jednoducha, se objevi prispevek o tom, ze beta je jednoducha. *fp*
        • Ted jsi mi to nandal. :-D
    • Ono celá normal obtížnost byla jednoduchá, až na hlavní bosse v aktech. Sám blizzard řekl že normal obtížnost je jen na projití příběhu a že hra začíná až od obtížnosti nightmare... :)
  • Delat na Diablu 3 tvurci COD, tak tuhle betu vydavaj za plnou verzi hehe
  • Tak beta dohrána. Je to paráda! Určitě si koupím plnou verzi :)
    • taky dohrano, ale vadi mi tam dost veci.. napr. u maga mi dost chybel skill tree a rozdelovani statu pri lvlu.. vse se deje automaticky
      jinak dohrali jsme to bez jediny smrti, bylo to az moc lehky.. jedina bitka kterou sem si uzil byl az boss na konci
      • No hrál jsem to na normál. Je pravda, že kromě posledního souboje to taky bylo celkem ok. Ale co se teď dívám, tak v betě nejde zvýšit obtížnost. Otázka je, jestli obtížnost nebude ale v dalších aktech výš. Pokud ne, určitě se vyplatí o jednu zvýšit. A taky bych rád zkusil kooperaci, ale to nevím, jestli v betě jde.
        • obtiaznost sa nebude dat menit ani vo full treba prejst klasicky normal potom nasleduje nightmare a nakoniec hell. podla mna je obtiaznost presne taka ista ako v d2, komu je to malo nech sa prerube k hell a potom uvidi co znamena byt instatne mrtvy pri prvej skupinke nepriatelov:D
          • to mi chceš řict že tuhle nascriptovanou hru budeš muset celou projít aby sis mohl změnit obtižnost ??:D a pak hrat to samé ale jen o něco težší??:D

            Na tohle někdo čekal 15 let??:D To pak musí být životní sklamaní...ono k té obtížnosti by uplně stačilo kdyby z každé druhé příšery nevypadavali ty lahvičky co tě sami hned uzdraví :)
            • Na tomhle principu funguje Diablo uz 16 let.
  • Veľmi príjemne prekvapený z pokračovania :) Vyzerá to na skvelú hru. :) A dúfam že beta dopomôže vyladiť bugy v plnej :) Zatiaľ spokojnosť, i keď mám pocit, že postavy sú si hodne vyrovnané čo sa týka attackov. :/
    • Souhlasím, hrál jsem jen po hodce 2 postavy: mág a warrior a alespoň z počátku se v podstatě nelišili. Snad nebudou tak úzkoprsí, aby se báli zcela odlišně profilovat jednotlivá povolání. Ale snad to je jen dojem prvních kroků ve hře a pak to bude klasika.
      • Postavy sú hodne dobre vyladené narozdiel od starších verzií bety - pamätám si, že wizard bol absolútny kombajn s electrocute, disintegrate a wave of force. Vyzerá, že tie silnejšie skilly posunuli na vyšší level, takže classy majú teraz rovnako rýchly začiatok.

        To že sa nelíšia, to je podľa mňa skôr taká ilúzia - v tom intervale hry čo máme k dispozícii totiž môže aj taký mág/lovec démonov kľudne ísť do melee bitky s každou príšerkou okrem skeleton kinga, netreba žiadnu taktiku, build ani gear. Skrátka taký tutorial. Veď si pamätám ako som začínal d2 s novými charaktermi - do ruky socketovaný scepter a melee či to bol necro, sorcka alebo paladin. *1*
        • Hej hej, súhlasím s Tebou. Teraz som vyskúšal Witch doctor-a. Veľmi rýchlo som sa dostal na lvl 8, kde som bol prakticky neodtknutelný s kombináciami kúzel. Ak už, tak poriadny štíť a one hand to riešil. Vyzerá to na hodne kruté :)
          • Zvlastni .. Me to za Witch Doctora prislo uplnen jevic nahovno .. To jsem zkousel vsem krom wizzarda .. Nejvic se chyta Barbar a Demon Hunter jako tretiho bych dal monka ale taky zalezi na gearu no ..
  • Odulin
    *8* *1* Výtečně, jedu pro energiťáky a bagety a další matroš. *14*
    • hlavne klid, dohrat to za jednu postavu trva necely 2 hodinky
    • Tomu říkám zdravá strava.
    • Jop já k tomu přiberu ještě tak 200-300 gramů tabáku do vodnice a nějaký cigára a pivo :D
      • Odulin
        :) Jasný, to zní taky pěkně požitkářsky.
    • lol

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit