Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těžké zklamání, taktika boje nulová, ovládání strašné. Zlatá jednička. Takhle zbabrat hru. Nechápu tak vysoké hodnocení. Konzolovka. Nic moc.
  • no neviem veru, nie som jediny komu sa ta narocnost nepozdava... ale tak 100 ludi 100 chuti, pekny den.
  • Nevím jak teda Witcher 2 dopadne (ani to vědět zatím nechci *1* ), ale docela by CD projekt měl uvažovat o změně... Né ani tak univerzum jako spíše Geralta nahradit jiným zaklínačem nebo postavou... Přece jenom Bíly vlk je tak profláklej, že už ho musí znát všichni a trošku už to jde do extrému... Přece jenom knihy nejsou výborný jenom kvůli Geraltovy. Taky je zde výborný svět, který má možnost nabídnout i další dobrodružství... Docela by mne zajímalo jak by se poprali s jiným Zaklínačem (jeho charakterem, ktery by asi byl dost zastíněn tím Geraltovým)... S jiné školy.. Třeba kočky či Gryfa :-)
    • Mohli by udělat třeba hru podle ságy a hrál bys za různé postavy, jednou za Geralta, podruhé za Ciri atd. Hodně zajímavý by byl souboj na zamrzlém jezeře. No dobře, sága je do hry nezpracovatelná, ale dobře se to představuje
    • Plno lidí knížku nečetlo tak neznaj charaktery.Navíc tím že Geralt ztratil pamět si jeho charakter trochu utváříž sám.Nedávno jsem dohrál jedničku abych se naztrácel ve dvojce teť i dvojku, svět mě tak natchnul že začínam číst knížky.Nevím ale pokud bych hrál za někoho jiného tak by mě to tak nebavilo.Ale mohly by dát příběhy jiných postav třeba do ňákých krátkych kapitolek(DLC).
  • PS: Jinak Albion zkus i dnes. Takový pocit z prozkoumávání neznámých světů a kultur jsem od té doby nezažil.
  • Nemám dohranou ještě ani Zaklínače jedničku, takže do dvojky zatím nepůjdu...stejně by můj obstrožní procák podával asi takové výkony jako vozíčkář na dráze vedle Useina Bolta, a až půjdu do nového, tak za dva měsíce tak bude venku i hafo patchů a možná i že dvojka o nějakou tu stovečku zlevní...každopádně se těšim...když pominu různé trollí komenty tak to vypadá, že bugy se moc nekonaj a to co je, bude opraveno patchama...
    • Bugů tam moc není ale občas se něco vyskytne. Mě osobně to asi 3* spadlo a jednou mi nešla splnit mise dokud jsem neuložil a znovu nenačetl ale jinak nic. Jo a nezlevní to, Comgad se k tomu jasně vyjádřil, že stejně jako u jedničky bude aktuální cena platná minimálně 20 měsíců tuším.
      • Aha...no to nevadí...já kupuju jen vyloženě dobré hry, takže mě to nezníčí koupit za plnou cenu tušim... *1* , teď mě limituje jen ten procesor takže koupě bude stejně za ty dva měsíce...což mi nevadí, jak jsem řekl...alespoň v klidu dohraji jedničku...protože času je kvuli práci teĎ pomálu, alespoň zahájím léto herní peckou, protože jak čtu komenty, tak konečně vyšla nějeká pořádná hra...kterou nedohrajete za 7,5h, každopádně dík za komenty
        • Co je to plná cena.Zaklinač se prodavá za
          1000,- u nás ( a to ještě některé obchody píšou, že za skvělou cenu )
          700,- Anglie
          620,- Polsko
          • Nebo taky za 1200 na STEAMU... Zbytecne resit
        • Tak u RPG her jste nedoslo k devalvaci herniho casu. Za 7.5 hodinynedohrajes zadne RPG z posldni doby.
          • Ok, Ok...sevšeobecnil jsem to...nemá cenu to pitvat *3*, důležité je, že Zaklínač je kvalitní hra
            • jistě, že zevšeobecnil
          • Mám pocit, že Alpha Protocol byl krátký.Snad jen 10h maximálně ?
            • misho8723
              No mne to istotne 20 hodín trvalo.. aj vedľajšie misie aj hlavne..ak tebe len 10, tak fajn.. mne 20.. aj iným hráčom to tak dlho trvalo, niekomu aj viac..a iným zase menej.. ale tá hra má aj skvelú znovuhrateľnosť
            • AP 20 hodin nemá a nikdy neměl 20 hodin.Má kolem 10 hodin.
              Jde o skutečnou herní dobu a ne o uměle natahovanou opájením se prostředím atd. :)
            • misho8723
              AP za dal dohrať za 20 hodín..a že nie RPG? Bolo to oveľa viac bližšie ku starým RPG ako napríklad taký DA2, a to nehovorím o ME jednotke alebo dvojke.. a nebál by som povedať ani to, že sa dala hra prirovnať k hardcore RPG.. všetko čo človek v hre robil, malo svoje následky.. všetky body čo človek rozdával do schopností, mali svoju váhu a boli extrémne dôležité.. to že sa hra odohrávala v inom prostredí, v akom sa obyčajne RPG odohrávajú (fantasy, sci-fi) neznamená, že to nie je RPG hra..hráč mohol hru prejsť štýlom akým chcel a v akom poradí..a doposiaľ mi prišla ako hra s najlepším systémom voľby - následky..no ale teraz prišiel Zaklínač :D
            • AP rozhodne neni klasicke RPG. Spice stealth akce s prvky RPG.
  • Tak dnes jsem hru zakoupil v Polsku za 79 zloťáků, dobrá cena, už se instaluje. Nemůžu se dočkat.
    • Jak je to u polské verze s dabingem?
      Na stránkách zaklínače, http://buy.thewitcher.com/preorder-premium-en, je zmíněn jen polský dabing a text. Nebo přidali i angličtinu.
      • Je tam anglický dabing i titulky.
    • Nespletl jses?Se mi to zdá nějaké podezřele levné,jeden zloty jsou tak 4 české koruny,ne?
      • 6,2 koruny.Nejlevnější co jsem v Polsku našel krabicovku, tak byla za 100zl což je dobrá cena, ale když jsem si to chtěl u nich koupit tak jsem zjistil, že dovoz stojí 60zl.Pak dse to už nevyplatilo.
        Každopádně typuju ,že má asi nějakou digitální verzi.
        • Koupená krabicová verze se všemi serepetičkami (mapa, skládačky, mince) v prodejně elektro v nějakém nákupním centru v gliwicích. Vypadalo to že je to nějaká speciální akce v tom řetězci.
  • nevite zda je tato skvela hra v cestine ?
    • Veškeré texty jsou v cz.
      • diky moc tak hura jdu kupovat :)
    • prelozene su texty, dabing ne
      • Vsak texty staci bohate a to uz je v originalnim nastaveni hry ta cestina ?
  • Pojde to dobre na e7400 2,8 Ghz a 9800gt 1GB?Nechcem kupovat hru ktoru nerozbeham a na minimalnych detailoch to tiez nechcem hrat.Niekto kto ma podobny stroj nech da vediet *5*
    • 9800 gt je o něco málo slabší než radeon 4850, takže myslím že v pohodě. Akorát soudě mnoha reakcí má hrá spíše problémy s ge force kartama než s radeony. Co se týče starších generací.
    • Whisp
      Mám rovnaký procesor, grafiku ATI 4850 512MB a 2GB pamäte. Na to, že je to 3 roky staré PC, hrám hru v rozlíšení 1680x1050 s detailami na normal a hight. Hra je v pohode hrateľná, vyzerá nádherne. akurát to občas troška sekne, či spomalí.
  • Preed
    Ja som hovoril,ze to bude dobra hra :P
  • Nechci říkát že jsou vývojáři blbci ale ta optimalizace je docela ošemetná...Někomu to jede ve full HD bez problémů.Někomu se to děsně seká i při nejnižších detailech.To mi už připomíná Gta IV.Moje sestava splňuje minimální požadavky ale i s nejnižším možným nastavením a rozlišením mi hra jede tak na 15-25 FPS což je dost nepříjemný.Nemluvě o tom jak hra vypadá a že se nedají pomalu přečíst texty...Hru jsem si pořádně nezahrál.Pořád to jen ladím ale bez úspěchu :( Nejnovější ovladače mám,minimum splňuju tak v čem je sakra peoblém??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit