Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechť lov na čarodějnice započne! *12* *12* *12* *16* *12* *12* *12*
  • Fallon
    Toto je niečo podobné ako u nás s priemyslom. Všetci v kuse melú ako nás starý režim poznačil, narušil mentalitu, zrušil súťaživosť a blablabla... A preto naše podniky krachujú, padajú a sú neziskové.
    To ,že však krátko po revolucií sa "privatizovali" za peťák a skoro vždy "privatizovali" známy/kamaráti staronových politikov to už nikto príliš nespomína. Je jedno ,či šéf je kapitalista alebo komunista ak je pa*o tak vždy zaženie firmu do kúta.

    A rovnako s hrami a deťmi ,ak je niekto normálny nie je dôvod aby ho hry vyburcovali k vyvraždeniu školy. Ale u magora ,ktorý si h*ní nad mŕtvymi mačkami je jedno ,či hry hral alebo nie, k nejakej bl*osti dôjde skôr ,či neskôr.

    V danom prípade to síce je o trochu problematickejšie ale toto je v zásade jadro celého problému.
    • Jo tak s tim minulim režimem si kázej ve svém státě a ne tady... Moje rodina a mnoho dalších si z komunismu odnesli mnoho špatného. Jako například úmrtí v rodině. A je tedy celkem logické říkat že nás minulý režim poznamenal, když se to projevilo hned v 90. letech po pádu komunismu. Ten bordel tady po tom byl právě následek té degenerace... Národ nezmění mentalitu tim, že udělá revoluci, to je zdlouhavý proces. A to že se lidé nedokázali chovat (a někdy stále nedokážou) v demokracii je následek degenerace z minulého režimu. To je jako s otrokama, když jim dáš svobodu tak se z nich automaticky nestanou osvícení spoluobčané, trvá jim dlouho než se vyhrabou z té degenerace... To neprobíhá jen tak lusknutím prstu a kdo si myslí, že ano tak by se vůbec rači neměl podílet na chodu státu...
      • Pravdivě a trefně řečeno. Tohle je jeden z nejrozumnějších přízpěvků, na které jsem v poslední době natrefil. Jenom doufám, že lidí s takovýmto postojem u nás bude neustále přibývat.
        • Pokud se u nás budou dít věci, jaké se dějí, tak spíše naopak. Momentální režim je mafie a ta opravdu není o moc lepší než totalita. Že se teď vůbec něco vyšetřuje je samo o sobě zázrak. A mnoho lidí (například podnikatelů) zemřelo i kvůli tomuto režimu.
          • No jo, ale to se nesmí říkat. To by tě náctiletí antikomunisti ukamenovali *2* Oni ví o čem mluví, oni to vše zažili.
    • když je sef komunista tak nemusi nic delat pac stat mu nadiktuje kolik ceho ma vyrobit a kam a kolik toho "prodat". Koho vzit a na jakou pozici podle "proverenosti".
      • Stát už dávno ne, teď diktuje Brusel.
      • Tjn když si vezmu mojí přítelkyni tak budu mít Jihoafrické občanství, sem za to vděčný, ta země stojí celkem za nic, ale jestli to tu znovu znásilněj rudoši tak budu rád, že budu moct utéct pryč, kéž by to po válce udělala moje rodina, ještě bych měl dědu...
  • Alog 2
    http://youtu.be/-8iAwAnHQPQ
  • Krv trhne v zilach skor vasej extremnej blbosti, resp. vychcanosti, ked si naschval herne "magaziny" ako vy vyberaju nazory extremistov v tejto diskusii a prezentujete ich ako vseobecne akceptovany nazor verejnosti alebo prekrucate slova, vety aby sedeli pre vasu akoze gamersku ochransku lobby, len aby ste mali citanost.
  • USA má nejvíce trestných činů spáchaných za pomoci zbraně a současně velmi volný obchod se střelnými zbraněmi. Náhoda, že? Samozřejmě se politikové nechtějí zaměřovat na citlivé téma prodeje zbraní (áááh moje práva, je to v ústavě atd.) a tak se hledá viník jinde a herní průmysl je v tomto případě velmi vděčné téma.
    • Ž8dný volný obchod se zbraněmi v USA není. Kdo si myslí, že si tam koupí pistoli kdykoli si vzpomene jako zmrzlinu, ať tam jede a zkusí si to. Nic jinýho se poradit nedá.
      • VonHayek
        Přesně jak píše křížovka, navíc se tam dostupnost VÝRAZNĚ liší stát od státu, páč to jsou hlavně jednotlivé státy kdo to má pod palcem a tak máme takové "extrémní" případy jako N.Y., Chicago, Washington D.C. versus Texas a okolí. Paradoxně ale očekávatelně je statisticky nevíce problémů se zločiny spáchanými zbraní v prvně zmíněných státech. *4*
        • Přesně tak. Tam kde mají co možná nejpřísnější regulace mají i víc problémů. KOneckonců není to tak dávno, co střílel nějaký mladý pitomec v Německu a tam mají zákony takové, že civlista se ke zbrani v podstatě nemá šanci dostat.
      • bohužel v USA je vlastnění zbraně z ústavy povoleno a prakticky zbraň může vlastnit každý vidlák s IQ-tykve což je realita - na 315milionů obyvatel připadá statisticky 300mil zbraní. Teprve před pěti lety byl jakž-takž schválen zákon, kdy musí být kupec "prověřen". Jak moc se prověřuje, když jde o kšeft a celá Amerika na tom stojí a hájí se pouze blábolením o svobodě? Nebuď naivní, bez prověrky to lze legálně (nemluvím o černém trhu) na několik způsobů, nejprofláklejší je třeba "výstavní klička".. a bohužel to je přesně ten volný obchod, kdy si koupíš pořádnej poloautomat s velkým zásobníkem stejně rychle jako tu zmrzku.. *3*
        • Pro američany zkrátka svoboda znamená víc než pro vás a svou ústavu nepovažujou za bláboly.
  • A co třeba to hodit na filmový průmysl? Ten zní daleko logičtěji.. když vás někdo nasere v gta nebo mp střílečce, dříve nebo později ho odprásknete (přinejhorším krouhnete někoho jiného jako kompenzaci ), kdežto ve filmu jste kolikrát nuceni i po skončení zkousnout fakt, že hovvado přežilo závěrečné titulky, ale upustit ventil není kam *7*
    • Copak filmy, ale vem si zpravodajství. Tam taky pořád slyšíš o lidech, co se chovají jako (samice od prasete) a nakonec se na ně zapomene a nic se jim nestane.
  • Na amerických školách se střílí. Místo, aby omezili prodej zbraní, tak omezí prodej her - typický příklad lidské stupidity. Možná by měli zakázat taky South Park, myslím, že se na ten pořad někdo dívá i přes důrazné upozornění na začátku pořadu, aby tak nikdo nečinil.
    • Dokud neexistovala žádná omezení nošení zbraní, tak se ve školách v USA nestřílelo. Tyhle problémy v podstatě začaly až s výmyslama jako jsou gun free zóny. Omezení prodeje zbraní je obamovina, která nemá vůbec žádný smysl. Koneckonců v Kalifornii mají přísnější podmínky pro získání legální zbraně než třeba u nás a takový případy jsou tam taky.
      • No a u nás nejsou, takže kde je ten rozdíl? V Americe je mnohem snazší přístup ke zbraním než u nás, tady nejde pouze o legální cesty, jak je získat.
        • To je jak u blbejch na dvorku.
          • Nemusíte mě hned tahat k Vám na dvorek, já se s Vámi bavím slušně, ale to Vám asi nic neříká. Pokud se mnou nesouhlasíte, je to Vaše právo, já jsem si až doteď kvůli tomu nemyslel, že jste blbec, ale přesvědčil jste mě touto poznámkou o opaku.
            • Jenže já Vás neodsuzuji za Vaše názory, ale za to, že jste hulvát, to je dost velký rozdíl mezi námi.
            • To mi nevadí, prostě si o sobě budeme myslet totéž.
    • To tvoje omezení prodeje zbraní je úplně stejně tupé, jak omezování prodeje her nebo dávání nějaké speciální daně na videohry.
      • Stejne tak tupe je omezovani drog, jak tu nekdo navrhoval. Oproti tomu spotrebni dan, jejiz vynos by se pouzival na reseni negativnich dusledku problemove veci, mi prijde jako rozumny pristup.
        • Nazývat spotřební daň rozumným přístupem je v současnosti opravdu vrchol. Sám Kalousek by nenapsal líp.
          • Duvod?
            • Naopak, i komunisti vyuzili velke socialni rozdily a to k vyvolani tridni nenavisti.

              Ac jsem se te snazil primet k rozumnemu vysvetleni a obhajeni tvych nazoru, nedockal jsem se niceho, nez bezobsaznych frazi az urazek. Obavam se tak, ze se jedna o projev blbosti.
            • Kecy jak z komunistický příručky. *11*
            • Nedelam. Po cem vsem? Mne prijde neuveritelne, ze bys to mohl vazne myslet ty. Civilizace je bez dani nerealizovatelna. A nizka mira solidarity stoji za socialnimi nepokoji a treba vzestupem nacismu. Ani jedno ovsem nema nic spolecneho se spotrebni dani. Spotrebni dan je pomerne ferovy zpusob, jak resit externality nekterych cinnosti, pricemz nejvice plati ti, kteri te cinnosti nejvice vyuzivaji.
            • Děláš si srandu? Pro mě je totiž neuvěřitelný, že po tom všem se ještě dneska najde někdo tak hloupej, aby si myslel, že zdaňování a přerozdělování někdy někomu přinese něco dobrýho.
        • Rozumný by byl možná v případě, že by existovala řada potvrzených a nezávislých studií potvrzující, vliv her takhle je to pouze blbost.
          • Vzdyt o to prece prave jde, ze us vlada chce, aby byla provedena studie vlivu her pred tim, nez ucini nejake rízhodnuti. A tady to vyvolava vlnu hate.
      • No to tedy není, proč si asi myslíš, že tenhle problém má především USA? Tím, že se tam prodá víc kopií Assassin's Creed to nebude...
        • Především USA s tím problém vůbec nemá. Podívej se na útoky v Číně, podívej, kde se dnes řežou mačetou v Latisnké Americe, a nebo se podívej, jak se chovají třeba ve státech, kde proběhlo Arabské jaro. Na SLovensku také vyběhl člověk s paneláku a postřílel nějaké Cigány.
          • To je zbytečný. Tady zkátka vládne přesvědčení, že USA je divokej západ.
            • To skutocne vladne, a nejdem komentovat nakolko je to pravda. Ide oto, ze ak potrebujes zbran, je to dost rozdiel, ak ju mas zhanat po pochybnych znamostiach, alebo si ju kupis v supermarkete (za predpokladu ze ju este nemas). Jednoducho tam tak zdegenerovalo myslenie ludi, ze uz ohananie sa zbranami beru ako samozrejmost. Asi by ta dost prekvapilo, keby nateba policajt vytiahol zbran uz len pri kontrole vozidla, tam je to normalne.
        • Predevsim proto, ze tam je na jednu stanu velka mira blahobytu, na druhou stranu znacne socialni problemy a za treti se tam klade velky duraz na individualismus.
          • Především proto, že tam berou zbraně skoro jako domácí spotřebiče.
            • Ne, právě naopak, zavedeme spotřební daň nejenom na zbraně a drogy, ale především na krádeže a vraždy. A z vydělaných peněz pak můžeme odškodňovat pozůstalé. *4*
            • Problem neni ve zbranich, ale v lidech.
            • A az se zbavime zbrani a nejaky psychicky naruseny si veme treba kuchynskej nuz tak dame restrikce na noze a strouhatka na tuzky zatrhneme pro jistotu taky *7*
  • Tady je zase mudrlantu bojicich se byt jen pripustit, ze by nekter hry mohly byt skodlive. Nasili ve spolecnosti je kulturne podmineno a hry jsou soýcasti kultury. Nepochybuji o tom, ze mohou lidi nejakym zpusobem ovlivnovat. Vetsina her je extremne nasilna, zkoumat tedy vliv her na nasili ve spolecnosti je rozumne. Ti kdo se toho boji jsou ve skutecnosti presvedceni o jejich silne skodlivosti a boji se, aby se na to neprislo a nekdo jim nezatrhnul zabavu.
    • Je to v lidech. Ty hry už to moc neovlivní. Pokud je někdo agresivní primitiv, tak už na něm nemají hry co pokazit. Pokud je někdo normální, tak dokáže rozlišit realitu od hry.
    • teda ggg se aspoň snazi bejt občas vtipnej, ty uz ses trapnej téma svejma pokusama o hate trolling
      • A koho nebo co hatuji? Hate je naopak veden proti tomu, ze si nekdo dovoli zkoumat vliv her na spolecnost. Muj prezentovany nazor osvetluje priciny tohoto hate. Bohuzel nemas co rozumneho k tomu rict, takze misto toho me aspon zcela mimo tema napadas, troll neschopny vecne diskuze na dane tema jsi tedy ty sam.
  • TheGGG
    Hráči nejsou žádní vrazi. Jsou to měkké a citlivé duše, jemní hoši a dívky co objímají polštáře a líbají herní plakáty. Skutečné zlo je jinde. Důchodci co lezou hodinu do tramvaje. Obézní lidé blokující chodník. Pejskaři neuklízející po svých psech. Lidé platící tři rohlíky kartou a hodinu přemýšlející nad pinem. Fanoušci dechovky. Špinavá prkénka na veřejných záchodech. Cyklisté co neumí cinkat na chodce, chodci co neumí na cinkání reagovat. Žvýkačky na chodníku. Todle jsou věci co nutí lidi vraždit.
    • TheGGG
      *8* *8* 82+ WTF. To je víc liků než kolik jsem jich dostal za celou dobu co sem chodím.
      • Tjn. Mně by hlavně zajímalo, jaké bys měl skóre po sečtení všech liků a disliků.
        • Momentalne ma 103+ a 10-.
    • Je to smutný, ale tuhle pravdu moc lidí neunese. Byli by málo multikulti korektní. Ještě jsi zapoměl na invalidy a maminky které si vynucují bezbariérový přístup i do staré zástavby, kde to prostě není možné.
      • TheGGG
        No, nechtěl jsem napsat skutečně všechno, jinak bych dostal BAN na hoodně dlouhou dobu.
    • Tohle je asi nejvíc liků, co si kdy dostal, ne? Jinak vtipnej komentář.
    • Hodne vtipny a hodne pravdivy :)
    • Zarežem ťaaaaaa!!!!
    • Magister_Peditum
      Souhlas! *1*
    • True
      • Ja bych vrazdil polodementni zhuleny kreteny, co nedelaji nic jinyho, nez ze se cely dny vali doma a ven jdou jen kdyz musi a pak sou nasrani na vsechny a vsechno kolem sebe. A podle toho komentu, k tem troskam ty rozhodne patris...
  • Náhodou tam je naprosto jasná souvislost..
    Např. Nevyhraju zápas na xboxu ve fifě a druhej den zmasakruju půlku třídy díky problémům ve fifě. *1*

    -----
    SARCASM DETECTED!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit