Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jabbo126
    A koukám, že tu tu miniaturu ani nemám, nějak vám to hapruje ...
  • jabbo126
    Nevím proč, ale nemůžu si oříznout miniaturu profilového obrázku - to tlačítko "uložit" prostě nic nedělá. A zkoušel jsem i v různých prohlížečích. *7*
  • Trol.diskuzni
    Vskutku tragédie...
  • sleepless
    Bude, hraje to a píše Lucka Jiříková.
  • 13_11
    U Mozilly je to taky. V mobilní verzi ale žádný problém.
  • Nevíte proč se mi v Opeře u rozkliknutých článků nezobrazuje facebookovskej Like? Odkaz na twitter tam je na G+ tam je, ale FB ne...kde to vázne?
  • xixixao
    Co tu dělá ta obrovská reklama s Pavlem? Jo to je Messi....
  • RakeW
    Bude recenze na nového Sherlocka Holmese?
  • janchor
    Bude.
  • 13_11
    Ať tě Múza líbá!
  • Já si myslím,že to Petr nebude,pač jeho přezdívka je Sleepless Code pokud se ovšem nepletu. Soudím dle jeho twitteru *4*
  • Děkuji! Okamžitě se pustím do psaní.
  • 13_11
    Ahoj Zene, máš to tam. Těšíme se na obě recenze!
  • zdeeneek
    O víkendu jsem se konečně dostal ke hraní posledního datadisku k wowku. Vesele si plním questy v Pandarii, když se najednou kolem mě prožene postavička draneie se jménem Sleepless. Předpokládám, že pravděpodobnost, že by se jednalo o "našeho" Sleeplese ( a.k.a Petr Poláček ) se ani nepohybuje v kladných číslech jelikož se Petr jednou v podcastu o wowku vyjádřil, že by se ho nedotkl ani holí *4* Nebo se něco změnilo a Petr začal wowko hrát ?
  • Ahoj redakce. Prosím o vytvoření profilu hry Castle Crashers, budu na ní psát uživatelskou recenzi. Jedná se o fakt skvělou věc. Velice děkuji.
  • Bude recenze na Torchlight 2?
  • To ale není o recenzích, je to o lokalizaci her :)
  • Ked chcem recenziu po anglicky, slovensky, hispansky alebo japonsky tak ju nehladam na ceskom webe.
  • uvítal bych v recenzích info o možnosti volby jazyka.
  • zdeeneek
    Planuje games.cz udelat nejakou reportaz z herniho veletrhu For Games ? At uz formou nejakyho videa (to by bylo super) nebo aspon prostrednictvim clanku ? Bohuzel se tam nedostanu a docela by me zajimalo jak to tam vypadalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit